معرفی و دانلود کتاب تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی

عکس جلد کتاب تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی

کتاب تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی، اثر مادر ترزا و ترجمه‌ی مسیحا برزگر است. هنگام خواندن این کتاب، پنجره‌هاى قلب خویش را به روى هواى تازه‌ى خدا باز کنید. نسیم لطف او زنگارها را از روى آیینه‌ى دلتان مى‌زداید. آنگاه دل پاک و شفاف شما، تجلى خوب خدا و تمامى جهان را در خود مى‌تاباند.

در زمانه‌اى که ارزش‌ها جابجا شده‌اند، ما به یاد و یادآورانى نیازمندیم که اهمیت ایمان را به ما گوشزد کنند و به ما یادآور شوند که دل‌آسودگى نتیجه‌ى ایمان است. پیام او ساده است، اما بسیارى از ما متوجه آن نمى‌شویم. ایمان، به میزان زیادى زیر فشار دنیاى امروز است. باوجود این، ایمان است که توان‌مان مى‌بخشد تا بر دشوارى‌ها چیره شویم، زیرا مهر و بخشش الهى تمامى ندارد. ما از خلال ایمان خود درمى‌یابیم که در مواجهه با دشوارى‌هایمان تنها نیستیم. خدا هست، جاى نگرانى نیست.

هر کس مادر ترزا را مى‌دید، بى‌درنگ تحت‌تأثیر عشق او به خدا و آرامش او قرار مى‌گرفت. درواقع، خواستِ تجربه‌ى چنین آرامشى، بسیارى را به سوى او مى‌کشاند. اگر از مادر ترزا درباره‌ى آرامشش پرسش مى‌کردند، بى‌تردید، مى‌گفت که خاستگاه این آرامش، خود او نیست، بلکه خداست. با کتاب تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی، ما نیز به همان راه دل‌آسودگى گام مى‌گذاریم که او رهرواَش بود.

مادر ترزا پنجاه سال از زندگى خویش را صرف خدمت به فقیرترین مردمان کرد. او در زاغه‌هاى کلکته مشاهده کرد که عشق الهى چگونه زندگى‌ها را دگرگون مى‌کند. جایى که همگان درد و رنج مى‌بینند، مادر ترزا وقار و شرافت مى‌دید. درواقع، این فقیران‌اند که پرستندگان کالا و مصرف نمى‌شوند و آن‌قدر آزادگى دارند که جوینده‌ى راه حق باشند.

هر کدام از ما مى‌توانیم از دل‌آسودگى بهره‌مند باشیم. شاید براى کسانى که غرق دنیاى پر اضطراب کنونى‌اند، دست یافتن به این دل‌آسودگى، ناممکن جلوه کند. اما این کتاب، راهنمایى‌ست براى رسیدن به این دل‌آسودگى. راه ایمان، با تأملى ژرف و خاموش، و نیز نیایش آغاز مى‌شود. نیایش، ما را از دغدغه‌هاى دنیوى مى‌رهاند و به ما یادآور مى‌شود که خداوند در لحظه به لحظه‌ى زندگى ما حضور دارد. آنگاه که، به واسطه‌ى نیایش، عشق الهى را دریافت مى‌کنیم، مى‌توانیم، به واسطه‌ى خدمت، این عشق را با دیگران سهیم شویم.

خداوند از ما نمى‌خواهد که به همان شیوه‌ى مادر ترزا خدمت کنیم، اما از ما مى‌خواهد که به شیوه‌ى خود خدمت کنیم و هیچ روزى از زندگى‌مان را بى‌خدمت سپرى نکنیم. حجم خدمت ما مهم نیست، بلکه مهم آن است که خدمت ما به رایحه‌ى عشق آغشته باشد. کوچک‌ترین کار ما که عاشقانه انجام شود، ما را به دل‌آسودگى و آرامشِ پایدار مى‌رساند.

مخاطب پیام ساده‌ى کتاب تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی بى‌پیرایه و کم‌حجم، همگان‌اند. این پیام ساده، از مرزهاى نژادى و فرهنگى و عقیدتى مى‌گذرد. این پیام ساده، دست ما را مى‌گیرد و ما را به راه دل‌آسودگى و آرامش هدایت مى‌کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی
نویسنده
مترجممسیحا برزگر
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۰۴
زبانفارسی
شابک978-600-118-058-3
موضوع کتابکتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی

مریم حسنی پور
۱۳۹۷/۹/۲۷
این کتاب روحیه من رو تازه کرد و راه من رو روشن کرد و دلمو آروم خیلی از مترجم عزیز متشکرم
ژاسمن شاهنظری
۱۴۰۰/۵/۹
این کتاب روح انسان را جلا میدهد به گونه‌ای که هر روز باید ان را مرور نکرد. عالی بود ممنون از شما
فتانه خلیلی
۱۴۰۰/۷/۱۲
هر کتابی در مورد مادر ترزا عالیه. ارتباط با خدا مهمترین راه آرامشه
زهرا بهرامپوری
۱۳۹۹/۱/۱۱
کتابی که الهامات معنوی و خوب بودن رابیان می‌کند
کاربر د
۱۳۹۶/۷/۱۰
کتاب کوچک زیبایی است
امیر سلیمانی
۱۳۹۶/۷/۳
کتاب خوبی بود استفاده کردم
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی

برای دریافت کتاب تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.