معرفی و دانلود کتاب افتادن برگی به نام فردی

عکس جلد کتاب افتادن برگی به نام فردی
قیمت:
18000 تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب افتادن برگی به نام فردی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب افتادن برگی به نام فردی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب افتادن برگی به نام فردی

کتاب افتادن برگی به نام فردی اثر لئو بوسکالیا، قصه‌ای‌ گرم، حکیمانه و ساده درباره‌ی برگی به نام فِرِدی است؛ درباره‌ی این که گذرِ فصل‌ها چگونه فِرِدی و دوستانش را دگرگون کرد و آن‌ها سرانجام، چگونه همراه برف زمستانی، بر زمین افتادند. این کتاب، درباره‌ی موازنه‌ی ظریفِ میان مرگ و زندگی‌ست.

پرفسور لئو بوسکالیا (Leo Buscaglia)، سخنرانی‌ بود برجسته و صاحب کتاب‌هایی خواندنی مانند عشق. او درباره‌ی کامیابی در زندگی و ایجاد رابطه‌ای عاشقانه با زندگی بسیار سخن گفته است.

پرفسور بوسکالیا 14 کتاب نوشته است که به 20 زبان زنده‌ی دنیا ترجمه شده‌اند و میلیون‌ها نسخه از آن‌ها به فروش رفته است. بعضی از کتاب‌ها او مانند عشق که توسط مسیحا برزگر و توسط همین ناشر به فارسی برگردانده شده است، جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان قرار گرفته‌اند. در ضمن، بسیاری از کتاب‌های او به صورت صوتی عرضه شده‌اند. لئو بوسکالیا در برنامه‌های تلویزیونی بسیاری نیز شرکت کرد. او مدیر یک مؤسسه‌ی خیریه‌ی بزرگ نیز بود. پرفسور لئو بوسکالیا در سال 1998 درگذشت.

در بخشی از کتاب افتادن برگی به نام فردی (The Fall Of Freddie The Leaf) می‌خوانیم:

یک روز، حادثه‌ای شگفت روی داد. همان نسیمی که پیش از این آن‌ها را به رقص درمی‌آورد، اکنون آن‌ها را هُل می‌داد و می‌کشید؛ گویی خشمگین بود. این کارِ باد باعث شد تا برخی از برگ‌ها از درخت کنده شوند و در هوا چرخ بخورند و سرانجام، آرام به زمین بیفتند.
همه‌ی برگ‌ها ترسیده بودند.
آن‌ها آهسته از یکدیگر می‌پرسیدند: «چه اتفاقی افتاده؟»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب افتادن برگی به نام فردی
نویسنده
مترجممسیحا برزگر
ناشر چاپیانتشارات کتاب کوچه
سال انتشار۱۳۹۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات33
زبانفارسی
شابک978-600-91726-6-5
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
18000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب افتادن برگی به نام فردی

محمد رشتیان
۱۳۹۶/۱۱/۲۲
کتابی بسیار مفید و مختصر با تمثیلاتی بسیار زیبا در مورد زندگی و مرگ است که کلا بیش از نیم ساعت خواندنش طول نمیکشد ولی جذاب و پر کشش است.
آمنه شیخ الاسلام
۱۳۹۸/۲/۸
مفهومی عمیق نهفته در کلمات ساده و زیبا
Saideh B
۱۴۰۱/۱/۵
پر مفهوم‌و عمیق بود
لیلا حکیمی
۱۳۹۹/۱۲/۲۳
آموزنده و پر محتوا
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب افتادن برگی به نام فردی

برای دریافت کتاب افتادن برگی به نام فردی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.