معرفی و دانلود PDF کتاب مدیریت زمان

عکس جلد کتاب مدیریت زمان
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت زمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت زمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدیریت زمان

کتاب مدیریت زمان نوشتۀ تیم هیندل، با ارائۀ فنون کاربردی نحوۀ جلوگیری از اتلاف وقت، برنامه‌ریزی مؤثر و پیدا کردن الگوهای زمانی مناسب کاری را به شما آموزش می‌دهد.

در میان منابعی که در اختیار داریم زمان باارزش‌ترین منبع است. با بررسی مستمر چگونگی استفاده از زمان، می‌توانید اثربخش‌ترین روش به‌کارگیری آن را پیدا کنید. افراد نگرش‌های متفاوت و پیچیده‌ای نسبت به پدیدۀ زمان دارند. اگر می‌خواهید در انجام کارها از وقت خود به شیوه‌ای اثربخش بهره ببرید باید نگرش و عادت‌های خود را بشناسید.

همۀ شما، چه در خانه و چه در محیط کار، احتیاج به تنظیم زمان خود دارید. برنامه‌ریزی برای انجام امور روزمره تأثیر خارق‌العاده‌ای بر روی کمیت و کیفیت آنچه که از زندگی کسب می‌کنید، دارد. اغلب مردم در تنظیم وقت خود موفق عمل می‌کنند و این موفقیت موجب می‌شود زمان کاری پربارتری داشته باشند و از زما فراغت خود نهایت لذت را ببرند.

تیم هیندل (Tim Hindle) در کتاب مدیریت زمان (Manage your time) به شما می‌گوید چطور از وقت خود استفاده بهتری داشته باشید. این کتاب حاوی نکته‌های کاربردی و 101 نکته مهم است که اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

این کتاب در آغاز نحوۀ سپری کردن وقت شما را ارزیابی می‌کند؛ سپس به بررسی مطالبی که باید بیشتر روی آن‌ها کار کنید می‌پردازد و در پایان یک راه سریع و آسان برای بهبود نقاط ضعف‌تان آموزش می‌دهد. به طور مثال چگونگی انجام بهتر کارهای دفتری یا چگونگی برقراری ارتباط به شکلی که در زمان صرفه‌جویی شود را به شما می‌آموزد.

فصل آخر کتاب به شما نشان می‌دهد چطور از دانشی که دارید برای کمک به دیگران بهره بگیرید تا آن‌ها نیز بتوانند زمان خود را به شکل مناسبی مدیریت کنند.

در بخشی از کتاب مدیریت زمان می‌خوانیم:

همه ما به آرامش نیاز داریم تا بتوانیم در خلوت خود درباره اولویت‌های مهم و کارهای دشوار فکر کنیم. این فرصت فراهم نخواهد شد مگر اینکه زمان آن را از قبل تعیین کرده باشیم. اگر لازم است، برای دقایقی از سایر همکاران جدا شوید و نگران نباشید که آن‌ها ناراحت می‌شوند. می‌توانید برایشان توضیح دهید که می‌خواهید تنها باشید تا بتوانید درباره برخی مسائل فکر کنید. انجام این کار به‌خصوص در مکان‌های شلوغ و پررفت‌وآمد لازم است. سعی کنید انضباط شخصی داشته باشید و از این فرصتی که برای خود ایجاد می‌کنید نهایت استفاده را ببرید. به یاد داشته باشید که حتی یک فرصت کوتاه نیز به شما کمک می‌کند تا کار با اثربخشی بیشتری انجام شود.

فهرست مطالب کتاب

زمان چیست؟
برنامه‌ریزی برای کسب موفقیت
ایجاد تغییرات فوری
مدیریت زمان دیگران

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مدیریت زمان
نویسنده
مترجمشفیع الهی
ناشر چاپیانتشارات سارگل
سال انتشار۱۳۹۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۷۲
زبانفارسی
شابک978-964-5890-13-6
موضوع کتابکتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مدیریت زمان

امین مردآزاد
۱۴۰۱/۱/۳۱
بد نیست، مطالب کاربردی داره
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب مدیریت زمان

برای دریافت کتاب مدیریت زمان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.