معرفی و دانلود کتاب خوراکی‌های تغییردهنده زندگی

عکس جلد کتاب خوراکی‌های تغییردهنده زندگی
قیمت:
۳۴۰۰۰ 17000 تومان ۵۰%
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب خوراکی‌های تغییردهنده زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب خوراکی‌های تغییردهنده زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خوراکی‌های تغییردهنده زندگی

از راز میوه‌ها و گیاهان سر دربیاورید و سلامتی را به زندگی خود هدیه دهید! آنتونی ویلیام در کتاب خوراکی‌های تغییردهنده زندگی بیش از 50 نوع میوه، سبزی، گیاه و... را بررسی می‌کند و درباره‌ی خواص هر گروه غذایی و شیوه‌ی استفاده از آن‌ها اطلاعاتی دقیق و کاربردی در اختیار ما قرار می‌دهد.

درباره‌ی کتاب خوراکی‌های تغییردهنده زندگی:

چرا بلوبری‌های وحشی جزو غذاهای احیاکننده هستند؟ مارچوبه چطور به جوانی کمک می‌کند؟ و لیموها چگونه می‌توانند روح شما را تسکین دهند وقتی خبر بدی دریافت کرده‌اید؟ در کتاب خوراکی‌های تغییردهنده زندگی (Medical Medium Life-Changing Foods) با قدرت شفابخشی که در میوه‌هایی مانند کیوی، خیار، نارگیل و... هستند آشنا می‌شویم و بهترین غذاها برای تسکین سنگ کیسه‌ی صفرا، فشار خون، میگرن و موارد بی‌شمار دیگر را کشف می‌کنیم.

آنتونی ویلیام (Anthony William) در کتاب حاضر توضیحاتی در ارتباط با خواص بیش از 50 نوع میوه و گیاه و سبزی ارائه می‌دهد و حمایت عاطفی و درس معنوی را که هر کدام از این گروه‌های غذایی قادرند به زندگی‌مان وارد کنند برایمان آشکار می‌سازد. علاوه بر این، دستورالعمل‌های پخت ساده‌ای را ارائه می‌دهد تا به ما کمک کند از هر غذایی حداکثر بهره را ببریم.

کتاب خوراکی‌های تغییردهنده زندگی، به‌طور کلی، سطحی از ایمنی را به تصویر می‌کشد که موضوع آن سلامت بدنمان است و به ما کمک می‌کند تا از مواد غذایی پیرامونمان به‌شکلی استفاده کنیم که ضامن سلامتی‌مان در درازمدت باشد.

باید حتماً به این نکته توجه داشت که آنتونی ویلیام در کتاب حاضر مشاوره‌ی پزشکی یا سایر توصیه‌های حرفه‌ای را رد نکرده و تکنیک یا متد خاصی را به عنوان یک فرم تشخیص یا درمان برای هر نوع بیماری فیزیکی، عاطفی یا شرایط پزشکی تجویز نمی‌کند. بنابراین، خواننده قبل از پذیرفتن هر پیشنهادی از این کتاب یا کشف نتیجه از آن، باید با پزشک متخصص خود مشورت کند.

کتاب خوراکی‌های تغییردهنده زندگی یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی Medical Medium است که آنتونی ویلیام در آن مسئله‌ی سلامت و بدن انسان را در مرکز توجه خود قرار داده است.

نکوداشت‌های کتاب خوراکی‌های تغییردهنده زندگی:

- موهبت خدادادی آنتونی ویلیام برای شفا چیزی جز معجزه نیست. (دیوید جیمز الیوت)

- آنتونی ویلیام انسانی درخشان است. او چندین بیماری درازمدت را در من تشخیص داد و راه‌هایی برای درمانم در پیش گرفت که به‌سرعت حال من را بهبود داد. (راشیدا جونز)

- آنتونی ویلیام خود را وقف کمک به مردم کرده است و با دانشی که در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد در زندگی بسیاری‌شان تفاوتی عمده ایجاد می‌کند. (آماندا د کادنه)

کتاب خوراکی‌های تغییردهنده زندگی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید از خواص خوراکی‌ها آگاه شوید و زندگی سالم‌تری در پیش بگیرید، کتاب پیش رو به شما کمک خواهد کرد.

با آنتونی ویلیام بیشتر آشنا شویم:

نویسنده‌ی آمریکایی کتاب حاضر با توانایی منحصربه‌فردی متولد شده است که اطلاعات بسیار دقیقی درباره‌ی سلامتی در اختیار او قرار می‌دهد. آنتونی ویلیام زمانی که چهارساله بود، درحالی‌که مادربزرگش هیچ علائمی نداشت تشخیص داد که به سرطان ریه مبتلاست. زمانی که آزمایش‌ها ادعای او را تأیید کردند، همه در بهت و حیرت فرو رفتند. از آن زمان به بعد، آنتونی ویلیام از استعداد بی‌نظیرش برای کمک به افراد بی‌شماری از جمله ستاره‌های سینما، میلیاردرها، ورزشکاران حرفه‌ای و... استفاده می‌کند. او همچنین از دانشش برای یاری رساندن به سایر پزشکان برای حل موارد دشوار بهره می‌گیرد.

آنتونی ویلیام تا کنون کتاب‌های متعددی در زمینه‌ی سلامتی نوشته است که برخی از آن‌ها در صدر پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز نشسته‌اند.

در بخشی از کتاب خوراکی‌های تغییردهنده زندگی می‌خوانیم:

زمانی، بارانی که بر روی زمین سرازیر می‌شد سرشار از زندگی بود و با دارا بودن مواد معدنی و مواد مغذی یک پایه اساسی برای بقای ما ایجاد می‌کرد.

یانکی‌های قدیم برف را نوعی کود می‌نامیدند، زیرا وقتی برف ذوب می‌شد به طور معجزه‌آسایی باغ‌ها و مزارع را با میزان بالای مولکول‌ها و مواد معدنی فعال تقویت می‌کرد. آبی که از آسمان به زمین می‌بارید به اندازه کافی قوی بود تا نیازهای خاک را برآورده کند. اما امروزه باران و برف ناکارآمد است. درباره کمبود رسوبات صحبت نمی‌کنم. اگرچه خشکسالی موضوع قابل توجهی در مکان‌های مشخص است. فقط صحبت درباره خود باران است که تمام ترکیبات مغذی گذشته را ندارد. کمبود، یک مفهوم است که شما بدون شک با آن آشنا هستید. در نظر بگیرید: به دلیل احساس خستگی و ضعف به دکتر مراجعه می‌کنید. دکتر برای شما تست خون تجویز می‌کند و مشخص می‌شود که شما فقر آهن و کمبود ویتامین دی دارید. برای شما توضیح می‌دهد که این عوامل باعث بروز خستگی و ضعف در شما می‌شود. امروز باران هم به همین شیوه رنج می‌برد ولی کسی به آن توجه نمی‌کند. در صورتی که بحران‌های دیگر سیاره زمین مورد توجه قرار می‌گیرد. این مسائل به طور یکسان مهم هستند. چرخه تمیز کردن معجزه‌آسا، به طور طبیعی اتفاق می‌افتد، زیرا آب باران مانند یک فیلتر آب غول‌آسا از آسمان شروع به سقوط می‌کند.

هر چقدر آسمان از مواد سمی بیشتر پر شود، چرخه تمیز کردن برای طبیعت سخت‌تر می‌شود تا بتواند مواد شیمیایی مضر، تشعشعات، بخارات سمی فلزات سنگین که در آسمان اشباع شده‌اند را نابود کند. نتیجه این می‌شود که رسوباتی که از طریق آب باران به زمین می‌رسند مقداری از اثر حیاتی خود را از دست ‌دهند و ناکارآمد ‌شوند.

فهرست مطالب کتاب

توجه
مقدمه‌ی مؤلف
مقدمه
بخش اول: احیا شدن پس از تخریب
خودتان را نجات دهید
بخش دوم: چهار مقدس
مقدمه‌ای بر غذاهای تغییردهنده زندگی
میوه‌جات
سیب
زرد آلو
آواکادو
موز
انواع تمشک‌ها (بری)
گیلاس
کرنبری
خرما
انجیر
انگور
کیوی
لیمو ترش زرد و سبز
انبه
خربزه
پرتقال و نارنگی
پاپایا
گلابی
انار
سبزیجات
آرتیشو یا کنگر فرنگی
مارچوبه
کرفس
سبزیجات چلیپایی
جوانه بروکسل و کلم سبز
خیار
سبزیجات برگ سبز
پیاز
سیب‌زمینی
تربچه
جوانه‌ها و میکروگرین‌ها
سیب‌زمینی شیرین
گیاهان و ادویه‌ها
پونه کوهی، رزماری، مریم‌گلی و آویشن
گیاه پنجه‌گربه یا دارسنا
گشنیز
سیر
زنجبیل
بادرنجبویه
ریشه شیرین بیان
جعفری
برگ تمشک
زردچوبه
غذاهای وحشی
آلوورا
سبزیجات دریای آتلانتیک
ریشه بابا آدم
قارچ چاگا
نارگیل
قاصدک
گزنه
عسل خام
شبدر قرمز
میوه گل رز
بلوبری وحشی
حمایت عاطفی
بخش سوم: آگاهی خودتان را با دانستن حقیقت افزایش دهید
ناباروری و آینده بشر
عادت‌های رایج و مضر برای سلامتی
غذاهای چالش‌برانگیز
فرشتگان تغییردهنده زندگی
کلام آخر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب خوراکی‌های تغییردهنده زندگی
نویسنده
مترجمافسانه آجلی لاهیجی
ناشر چاپیانتشارات تی تی پول
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات304
زبانفارسی
شابک978-600-8296-41-6
موضوع کتابکتاب‌های تغذیه، رژیم و تناسب اندام
قیمت نسخه الکترونیک
۳۴۰۰۰ 17000 ت ۵۰%
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب خوراکی‌های تغییردهنده زندگی

مرضیه کردبچه
۱۴۰۱/۴/۷
مقدار کمی از کتاب را مطالعه کردم. قبلا خوانده بودم که مثلا گاندی به میز و نیمکت هم احترام میگذاشته و یا شهادت آب که با هر ماده غذایی هر طور رفتار کنیم در سلامتی مان تاثیر گذار است و چقدر برام جالب بود که در این کتاب ذکر شده بود که روحیات آفریده‌های خداوند با هم فرق میکند بنابر این بعضی لطیف تر و تر مفید و لذا برای بیماریهای مختلف و ارگانهای مختلف بدن تاثیراتشان متفاوت است. از اینکه با این کتاب آشنا شدم بسیار خرسندم و از بالت ارائه‌ی رایگان این کتاب سپاسگذارم. قطعا انرژی مثبت این اقدام به دست اندرکاران کتابراه برمی گردد. سپاسگذارم. 🙏🍀
فاطمه مالکی
۱۴۰۲/۸/۲۹
سلام تقریبا نصفش خوندم هنوز نمی‌توانم بگم خوبه یا بده اما دید منو کلا عوص کرده میدونستم پرتقال اکسیر جوانی ولی اینکه باعث رویش دندان از دست رفته بشه نمی‌دانستم تقربیا اطلاعات نو وجدیدی درباره طعم ومزه ومیوه داد ممنون کتابراه
مهدی سیوف
۱۴۰۱/۳/۱۶
سلام کتاب فوق العاده است اگر به غذهای ارگانیک علاقه دارید. اگر به سلامتتون علاقمند هستید. ویااگر مخواهید در مورد خواص میوها سبزیجات داوودیه‌ها بیشتر بدانییدوموارد استفاده شون عالیه
راحیل احمدی
۱۴۰۱/۱۲/۲
از خانم افسانه آجلی لاهیجی ممنونم به خاطر ترجمه‌ی این کتاب امیدوارم کتاب‌های بیشتری از آنتونی ویلیام ترجمه کنن فعلا که همین یک کتاب ترجمه شده
مطهره سروری
۱۴۰۱/۱۰/۲۷
توصیفات فوق العاده و تامل برانگیز راجب یک سری از میوه‌ها و سبزیجات. و خواص و فواید درمانی ووو... با جزئیات کامل. کتابی بسیار باارزش برای همگان.
noor maya
۱۴۰۱/۸/۱۶
مطالب کتاب خیلی مفید بود.
اطلاعاتی که درباره خوراکیها داده باعث شده واقعا اون انرژی و خاصیتی که دارن و موقع خوردن اونا احساس کنم.
Asie Yavari
۱۴۰۱/۴/۲۳
یه جمله معروف هست که میگه اگه میخوای مثل قهرمانان پیروز بشی باید مثل اونا فکر کنی، تلاش کنی و مراقب خوراکت باشی. این همون اهمیت تغذیه است
Sahararfaei
۱۴۰۱/۷/۱۱
عالی حتما مطالعه کنید درباره خواص خیلی از میوه‌ها و سبزیجات در ارتباط با درمان نوع بیماریهای جسم میده
محمودصحرائی
۱۴۰۱/۳/۳۱
هرکس بنوعی ناسلامتی دروجودش است میتواند ازاین کتاب بهره ببرد و انواع چهار مقدس سلامتی‌اش را شناسایی کند
پیمان راد
۱۴۰۱/۳/۱۷
عالی هست. اگر میخواهید به معجزه گیاهان و میوه‌ها پی ببرید حتما مطالعه کنید. پیشنهاد میکنم شدید
Mah Aeen
۱۴۰۱/۲/۲۷
مطالب کتاب، خوب و کاربردیه ولی به نظر می‌رسه برای ترجمه از مترجم گوگل استفاده شده!
الهه ی ناز
۱۴۰۱/۹/۴
درباره خواص خوراکی‌ها گفته شده خوندنش خالی از لطف نیست اما من انتظار مطالب جالبتری داشتم
محمد گمین چی
۱۴۰۲/۷/۲۶
اشاره ویژه به جنبه روحی و روانی غذاها داره که بسیار جالب و جذاب است
طاها سلام
۱۴۰۱/۲/۲۶
کتاب فوق‌العاده است متاسفانه ترجمه‌ی روانی نداره
تارا
۱۴۰۲/۳/۱۸
کتابی منحصر به فرد و آموزنده بود
مشاهده همه نظرات 17

راهنمای مطالعه کتاب خوراکی‌های تغییردهنده زندگی

برای دریافت کتاب خوراکی‌های تغییردهنده زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.