معرفی و دانلود کتاب داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1

عکس جلد کتاب داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1
قیمت:
۴۰۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1

کتاب داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1 نوشته‌ی گوهرتاج عبداللهی، مجموعه‌ایست از چند داستان زیبا و جذاب، که برای کودکان گردآوری شده است.

در بخشی از کتاب داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1 می‌خوانیم:

روزی در شهری بزرگ پسری به نام مجتبی زندگی می‌کرد که علاقه‌ی خیلی زیادی به ماهیگیری داشت. او همیشه آخر هفته وسایل ماهیگیری را جمع می‌کرد و سطلی پر از کرم را برمی‌داشت و به کنار رودخانه‌ای که فاصله‌ی زیادی تا خانه‌اش داشت می‌رفت.

یک روز مجتبی از دوستش فرید که او هم علاقه‌ی خیلی زیادی به ماهیگیری داشت، خواست تا آخر هفته را با هم به ماهیگیری بروند. فرید هم با خوشحالی درخواست او را قبول کرد. آن‌ها بی‌صبرانه منتظر رسیدن آخر هفته بودند و کلی نقشه چیدند که آخر هفته‌ی خیلی خوبی داشته باشند. بالاخره آن روز رسید و مجتبی وسایل ماهیگیری را با سطلی پر از کرم‌های کوچک و یک چادر مسافرتی پشت ماشین گذاشت و به دنبال دوستش فرید رفت و او را برداشت و به سمت رودخانه حرکت کردند.

در راه آن‌ها احساس کردند هوا از همیشه سردتر است و آسمان هم ابری است؛ اما آن‌قدر برای ماهیگیری هیجان داشتند که اهمیتی به آن ندادند و همچنان به راه‌شان ادامه دادند. کم کم بارش بارانِ ریزی هم شروع شد. آن‌ها خیلی خوشحال بودند و در ماشین مرتب حرف زدند و چای و میوه خوردند‌؛ اما راه طولانی بود و مجتبی هم که رانندگی می‌کرد کم کم خسته شد و شروع کرد به خمیازه کشیدن؛ برای همین از فرید خواست تا بقیه‌ی راه را او رانندگی کند.

مجتبی ماشین را به کنار جاده کشاند تا پیاده شود؛ اما بدون این‌که متوجه شود با بچه‌ روباهی که کنار جاده بود، تصادف می‌کند. او بلافاصله ترمز گرفت و با نارحتی از ماشین پیاده شد و بچه‌روباه را که زخمی شده بود داخل ماشین برد.

مجتبی و فرید بلافاصله با وسایل کمک‌های اولیه‌ای که در ماشین داشتند، پاهای روباه را پانسمان کردند و بعد از اینکه مطمئن شدند حال بچه‌ روباه بهتر شده است دوباره به طرف رودخانه حرکت کردند. در راه مجتبی دائم حواسش به بچه روباه زخمی بود و مراقب بود که تکان‌های ماشین او را اذیت نکند.

فهرست مطالب کتاب

پرنده‌ی کنار پنجره‌
قورباغه جادویی
گنجشک زخمی
بچه‌ اردک باهوش
موش کوچولوی غمگین
طوطی نوک جادویی
ماهیگیران مهربان و بچه‌روباه
سوسگ شجاع
کروکودیل‌های وحشی و گوزن‌های تشنه
راسوی سفید مهربان
بچه سوسگی در هواپیما
اسب طلایی تنها
شیر آبی بی‌احتیاط
لاک‌پشت‌های عاقل
کفشدوزک‌های گرفتار
سنجاقک‌های گرفتار در خارهای تمشک

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات ترفند
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۰۲
زبانفارسی
شابک978-600-5963-41-0
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۴۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1

خانم سمیرا
۱۳۹۹/۵/۷
بنظرم قصه‌های جالبی نداره.. بچه‌ها نمیپسندن
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1

برای دریافت کتاب داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.