معرفی و دانلود PDF کتاب داگلاس ما عاشقت هستیم

عکس جلد کتاب داگلاس ما عاشقت هستیم
قیمت:
۱۹۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب داگلاس ما عاشقت هستیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب داگلاس ما عاشقت هستیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب داگلاس ما عاشقت هستیم

کتاب داگلاس ما عاشقت هستیم نوشته‌ی دیوید ملینگ، داستان خرسی جوان را به تصویر می‌کشد که به دنبال یک دوست صمیمی برای خود است تا بتواند با او بازی کند. این اثر دلنشین باعث تقویت قوه تخیل در کودکان می‌شود.

موضوع کتاب داگلاس ما عاشقت هستیم چیست؟

در یک روز آفتابی و زیبا داگلاس به خودش می‌گوید: که امروز باید به بیرون بروم و بازی کنم. او اول باید دوستی برای خود پیدا کند اما نمی‌تواند. به هر حال او شروع به یافتن دوست می‌کند تا اینکه صدایی می‌شنود، شاید چیزی که به دنبالش می‌گردد دقیقا جلوی چشمانش باشد. دیوید ملینگ در این کتاب پرفروش سعی دارد تا برخی مفاهیم و مهارت‌ها را در قالب داستان به کودکان آموزش دهد.

درباره‌ی مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من»:

این مجموعه با هدف تقویت قدرت تخیل کودکان موضوعات متنوع و بسیار ساده‌ای را که برای آن‌ها جذاب است را به تصویر می‌کشد. از ویژگی‌های بارز مجموعه حاضر این است که شما با توجه به تصاویر می‌توانید داستان‌هایی مختلف و متنوع، با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشناست، تعریف کنید و از او بخواهید تا قدرت تخیلش را به کار گیرد و داستان خودش را برای شما از روی تصاویر تعریف کند. در زمان مطالعه‌ی این کتاب‌ها حتماً از کودک خود در رابطه با تصاویر سؤال بپرسید و ذهن او را در تخیل و خلاقیت به چالش بکشید و باعث پرورش آن شوید. با مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من» داستان خواندن را برای کودکانتان به تجربه‌ای فوق‌العاده و لذت‌بخش تبدیل کنید.

کتاب داگلاس ما عاشقت هستیم مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با تصاویر جذاب و ایده‌ی داستان‌ سرایی از زبان خود کودک باعث پرورش و تقویت قوه‌ی تخیل و تحلیل کودکان می‌شود و آن‌ها حتی بدون خواندن متن و تنها با تصاویر کتاب می‌توانند با آن ارتباط برقرار ‌کنند. دیوید ملینگ (David Melling) داستان داگلاس ما عاشقت هستیم را برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی تالیف کرده است و برای والدینی که به دنبال پرورش ذهن کودک خود هستند، گزینه‌ای مناسب به شمار می‌رود.

افتخارات کتاب داگلاس ما عاشقت هستیم:

- منتخب فهرست لاک پشت پرنده 1394 (5 لاک پشت)
- منتخب فهرست رشد 1394
- نامزد جایزه آمریکایی 2011 «Kirkus»
- نامزد جایزه 2012 «PAL»

در بخشی از کتاب داگلاس ما عاشقت هستیم می‌خوانیم:

گاو زیر میزو نگاه کرد، گفت، نه!
آیا تو اطراف اینجارو کامل گشتی؟
داگلاس با وجود اینکه منظور گاو رو کامل نفهمیده بود، اما ازش تشکر کرد با عجله به راه خود ادامه دادند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب داگلاس ما عاشقت هستیم
نویسنده
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۵
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۹۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب داگلاس ما عاشقت هستیم

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب داگلاس ما عاشقت هستیم

برای دریافت کتاب داگلاس ما عاشقت هستیم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.