معرفی و دانلود PDF کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی

عکس جلد کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی
قیمت:
۱۷۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی

کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی نوشته‌ی فرهاد عبادی به ساختار درونی واژگان و ساختار آوایی کلمات زبان اسپانیایی می‌پردازد. این کتاب شامل نکات جالبی است و با توضیحات مفیدی که ارائه می‌دهد یادگیری این زبان را برایتان دلچسب‌تر می‌کند.

زبان اسپانیایی که از خانواده‌ی زبان‌های رومی است، در زمره‌ی پرگویش‌ترین زبان‌های زنده‌ی دنیا قرار دارد. اسپانیایی، زبان مادری 425 میلیون نفر در سطح جهان است و یکی از زبان‌های رسمی ایالات متحده‌ی آمریکا به شمار می‌آید. این زبان در کشور آمریکا جایگاه ویژه‌ای دارد؛ چراکه نزدیک به 42 میلیون اسپانیایی زبان در آن زندگی می‌کند. با این اوصاف می‌توان چنین برداشت کرد که زبان اسپانیایی یکی از زبان‌های مهم است و یادگیری آن، اقدامی مهم جهت رشد فردی و شغلی محسوب می‌شود.

در مسیر یادگیری زبان، حفظ لغات جدید یکی از مشکلات بزرگ زبان‌آموزان است و بسیاری تلاش می‌کنند با درک ساختار درونی لغات این بخش از زبان را برای خود آسان‌تر بکنند. کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی (Una Introducción a la Morfología de la Lengua Española) نیز بر همین مسئله تمرکز دارد و شما را به درک واضح‌تری نسبت به واژگان زبان اسپانیایی می‌رساند.

فرهاد عبادی در کتاب حاضر تلاش می‌کند تا جایی که ممکن است با زبان و ادبیاتی ساده ساختار درونی واژگان و ساختار آوایی کلمات را برایتان توضیح دهد.

کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

مطالعه‌ی این کتاب برای تمام کسانی که تمایل دارند در زبان اسپانیایی به مهارت بالایی دست پیدا کنند مهم و ضروری است. مطمئن باشید کتاب درآمدی بر واژه‌شناسی زبان اسپانیایی، بسیاری از مشکلات شما را در زمینه‌ی یادگیری لغات رفع می‌کند و شما را به درک عمیق‌تری نسبت به زبان اسپانیایی می‌رساند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کتاب دانیال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳۶
زبانفارسی
شابک978-600-813657-6
موضوع کتابکتاب‌های آموزش زبان‌ها
قیمت نسخه الکترونیک
۱۷۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی

برای دریافت کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.