معرفی و دانلود کتاب فناوری در سال 2021: بینش‌هایی از مجله کسب و کار هاروارد

عکس جلد کتاب فناوری در سال 2021: بینش‌هایی از مجله کسب و کار هاروارد
قیمت:
۱۳۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فناوری در سال 2021 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فناوری در سال 2021 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فناوری در سال 2021: بینش‌هایی از مجله کسب و کار هاروارد

کتاب فناوری در سال 2021 حاوی مجموعه مقالاتی است که علاوه بر تحلیل و ارزیابی موضوعات ویژه، وضعیت کنونی جهان را نیز نشان می‌دهد و به معرفی فناوری‌های جدیدی می‌پردازد که باید مورد توجه تمامی مدیران و رهبران سازمان‌ها و کسب‌وکارها قرار بگیرد.

درباره‌ی کتاب فناوری در سال 2021:

مقالاتی که در این کتاب گردآوری شده‌اند، به آینده توجه زیادی دارند. این مقاله‌ها با اتکا به واقعیت‌های امروزی، فناوری‌هایی را ارزیابی می‌کند که تمامی رهبران باید آن‌ها را در نظر داشته باشند و سود و زیان و دگرگونی آن‌ها را مورد بررسی قرار دهند.

در دنیای کنونی زمانی که کسب‌وکارها به فناوری می‌اندیشند، در آغاز اغلب به فناوری‌های دیجیتال فکر می‌کنند، با این حال به دیگر موارد که پتانسیل تغییر زندگی شما را در سالیان آینده دارند، توجهی ندارند. بی‌تردید علت این مسئله اهمیت بیشتر دنیای دیجیتال نیست. تمرکز امروزی بر روی این دسته از فناوری‌ها، به دلیل ماهیت کارهایی است که انجام می‌دهید.

فعالیت سازمان‌های امروزی به ارتباط و مشارکت افراد با همدیگر در حوزه کالاها و خدمات، چگونگی دسترسی به مشتریان و کاربران و چگونگی ارتباط آن کاربران با کسب‌وکار و دیگر کاربران وابسته است. این شرایط برای همه شرکت‌ها وجود دارد، چه از فناوری استفاده کنند، چه استفاده نکنند.

اهمیت فراوان فناوری‌های دیجیتال که امروز برایمان به امری عادی تبدیل شده‌اند، نشان می‌دهد که کسب‌وکارها تا چه حد خودشان را با شرایط زندگی، کار و بازارها تطبیق داده‌اند. در گذشته‌های دور، بر این اعتقاد بودند که قادرند فعالیت‌های کسب‌وکارهایشان را به فرایندهای تقریباً ساده‌ای تقسیم کنند و مطمئن بودند که با مدیریت و کنترل اطلاعاتی که در دسترس مشتریان بالقوه قرار می‌دهند، می‌توانند آن‌ها را تحت کنترل خودشان درآورند.

اکنون در دنیای ارتباطات با توجه به جزئیات، می‌فهمید که هر مشتری یک استثناست، چرا که هر فرد شخصیتی خاص و منحصربه‌فرد دارد و هر رخدادی که روی می‌دهد، تازه است. از این رو هیچ‌گاه نمی‌توانید با اطمینان دریابید که چرا کاربرانی که هفته قبل وارد سایت شما شده‌اند، دو درصد بیشتر روی بنر زردرنگ کلیک کرده‌اند و کمتر سراغ بنر سبزرنگ رفته‌اند.

مقاله‌های جمع‌آوری شده در کتاب فناوری در سال 2021 (The year in tech 2021) به شما در حوزه بعضی از مهم‌ترین فناوری‌ها و پرسش‌هایی که درباره‌شان دارید یا شاید به ذهن‌تان برسد، کمک می‌کند. هر یک از این مقاله‌ها، به قسمتی کوچک از یک موضوع بزرگ و پیچیده می‌پردازند، موضوعی بسیار فراتر از تصور، ترسناک و در عین حال امیدوارکننده.

کتاب فناوری در سال 2021 برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب به همه مدیران و رهبران شرکت‌ها و صاحبان کسب‌وکار که به فناوری علاقه‌مند هستند، پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب فناوری در سال 2021 می‌خوانیم:

ساعت 6 صبح، کریستین در حال انتقال بیماری به اتاق عمل بود که مشکل پروستات داشت. او رزیدنت ارشد است و دوره تخصصی جراحی را می‌گذراند. امروز قصد داشت خودش قسمتی از بافت را برش دهد و عصب‌های درگیر را نجات دهد. پزشک سرپرست در کنارش ایستاده بود و سخت مشغول کار بودند. کریستین کار را تحت نظارت او آغاز کرده بود. کار به‌آرامی پیش می‌رفت. پزشک سرپرست دست از کار کشید و کریستین عمل را ساعت 8:15 به اتمام رساند. یک رزیدنت سال پایینی هم با دقت عمل را بررسی می‌کرد. کریستین بخیه ردیف آخر را به او سپرد. اکنون حال بهتری داشت. حال بیمار رو به بهبودی بود و او نسبت به قبل از عمل، مهارت‌های بیشتری به دست آورده بود.

شش ماه بعد، ساعت 6 صبح، کریستین در حال انتقال بیمار دیگری به اتاق عمل بود، اما این بار قرار بود عمل پروستات با استفاده از یک روبات انجام شود. پزشک سرپرست مسئولیت آماده‌سازی روبات را بر عهده داشت. سپس او و کریستین در مکانی به فاصله 4.5 متر از روبات، پشت به بیمار ‌ایستادند. کریستین فقط نگاه می‌کرد و پزشک سرپرست بازوهای روبات را کنترل می‌کرد. او بدن بیمار را به‌آرامی برش داد و بافت آسیب‌دیده را خارج کرد. او می‌تواند با استفاده از روبات تمام فرایند جراحی را به‌تنهایی انجام دهد و تقریباً هم همین کار را می‌کند. او می‌داند که کریستین برای این کار به تمرین نیاز دارد و البته می‌داند که سرعتش کمتر است و بیشتر هم اشتباه می‌کند. بنابراین، اگر کریستین بتواند 15 دقیقه از یک عمل جراحی چهارساعته را بر عهده بگیرد، بسیار خوش‌شانس است. کریستین می‌داند که اگر خطایی رخ دهد، پزشک سرپرست دوباره کنترل را در دست می‌گیرد و کاملاً واضح از او می‌خواهد تا کنار بایستد و فقط نگاه کند.

عمل جراحی کار بسیار دشواری است، اما تا چندی پیش متخصصان این رشته نیز کارشان را مانند دیگر شغل‌ها، به همان روش سنتی یاد می‌گرفتند. در ابتدا کار یک فرد ماهر را مشاهده می‌کردند، کارهای ساده‌تر را انجام می‌دادند و بعد از آن به‌تدریج سراغ کارهای دشوارتر می‌رفتند. اغلب کارهای خطرناک‌تر تحت نظارت دقیق یک ناظر انجام می‌شوند تا فرد تحت آموزش به‌تدریج مهارت کافی کسب کند. این فرایند اسامی مختلفی دارد از جمله: کارآموزی، مربیگری و آموزش ضمن خدمت. در عمل جراحی به این فرایند تکنیک «ببین، انجام بده و بیاموز» گفته می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

[یادداشت ناشر]
مقدمه
پذیرفتن آشفتگی زندگی، کار و بازار
1. تغییر نحوه خرید با استفاده از دستیا‌رهای صوتی
2. چهار سؤال فروشندگان در مورد واقعیت افزوده
3. هوش مصنوعی اخلاقی برای مدیریت استعدادها
4. پنج نوع پروژه بلاکچین و میزان اهمیت هر کدام
5. یادگیری نحوه کار با ماشین‌های هوشمند
6. چرا کسب‌و‌کارها باید برای G5 آماده شوند؟
7. آیا علم بیومتریک می‌تواند یک کمپین بازاریابی ویروسی را پیش‌بینی کند؟
8. هوش مصنوعی پوشیدنی چگونه می‌تواند هوش بشر را تقویت کند؟
9. عصر شبکه‌های اجتماعی ضداجتماعی
10. چرا کنترل داده‌ها برای کاربران دشوار است
11. چگونه می‌توان از زیرساخت‌ها در برابر حمله سایبری محافظت کرد؟
12. راهنمای رقابت برای استارت‌آپ‌ها در عصر شرکت‌های بزرگ فناوری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فناوری در سال 2021: بینش‌هایی از مجله کسب و کار هاروارد
نویسنده
مترجمزهرا درستکار، علیرضا کاظمی نیا
ناشر چاپیانتشارات راه پرداخت
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۱۶
زبانفارسی
شابک978-622-973694-4
موضوع کتابکتاب‌های تجارت الکترونیک، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک
۱۳۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فناوری در سال 2021

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب فناوری در سال 2021

برای دریافت کتاب فناوری در سال 2021 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.