معرفی و دانلود کتاب ساختار و محتوای مقاله: مجموعه راهنمای نشر

برای دانلود قانونی کتاب ساختار و محتوای مقاله: مجموعه راهنمای نشر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ساختار و محتوای مقاله: مجموعه راهنمای نشر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ساختار و محتوای مقاله: مجموعه راهنمای نشر

در کتاب ساختار و محتوای مقاله: مجموعه راهنمای نشر، تمام قسمت‌های یک مقاله علمی از قسمت عنوان تا پیوست با تأکید بر عملکرد و فرم تعریف می‌شود. همچنین استانداردهای گزارشگری موجود برای مقالات مجله به‌ طور خلاصه بیان شده‌اند.

این نسخه از کتاب راهنما به‌ طور گسترده‌ای جهت انعکاس استانداردهای نوین و انتشارات و شیوه‌های جدید در نشر اطلاعات مورد تجدید نظر قرار گرفته است. فناوری‌های جدید، تحلیل‌های فزاینده پیچیده‌ای را انجام داده‌اند، زیرا آن‌ها انتشار تجزیه و تحلیل‌ها را در قالب‌های مختلف تسریع کرده‌اند، از وبلاگ‌های ارسال‌های شده به وب‌سایت شخصی تا مقالاتی که در پایگاه‌های داده آنلاین منتشر شده است. 

کتاب ساختار و محتوای مقاله ابتدا، ساختار مقاله را توصیف می‌کند و با تمرکز به روی نقش (عملکرد) و محتوا برای هر عنصر مقاله، جزئیات رایج برای محتوا را شرح می‌دهد. در نهایت با مقالات نمونه که قواعد سبک APA را نشان می‌دهد به پایان می‌رسد.

این کتاب همچنین، گزارش استانداردهای مقالات مجلات (ژورنال‌های) به‌ روزرسانی شده را ارائه می‌دهد. گزارش استانداردها مرتبط به چکیده (abstract)، بیان مسأله (research problem)، بخش روش‌شناسی (method)، نتیجه (results) و مباحثه (discussion) است. هم‌چنین سه بخش ویژه مربوط به مطالعات با شرایط دست‌کاری شده یا دخالت داده شده، ارائه شده است.

فهرست مطالب کتاب

فصل دوم: ساختار و محتوای اثر مکتوب
پیش‌گفتار
1-2- عنوان (Title)
2-2- نام نویسنده (جایگاه) و وابستگی سازمانی
وابستگی نهادی
3-2- یادداشت نویسنده
4-2- چکیده (Abstract)
5-2- مقدمه (Introduction)
6-2- روش (Method)
7-2- نتایج (Result) 
8-2- مباحثه (Discussion)
9-2- تجارب چندگانه
10-2- متاآنالیزها
11-2- منابع (References)
12-2- پاورقی (Footnotes)
13-2- پیوست‌ها و مطالب تکمیلی
مقالات نمونه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ساختار و محتوای مقاله: مجموعه راهنمای نشر
مترجمفریبا احمد سامعی، زهره جعفرزاده، پرستو داوودی شیرازی مطلق فرد
ناشر چاپیانتشارات پشتیبان
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۹۴
زبانفارسی
شابک978-600-8794-19-6
موضوع کتابنگارش
قیمت نسخه الکترونیک
۲۴۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب ساختار و محتوای مقاله: مجموعه راهنمای نشر

برای دریافت کتاب ساختار و محتوای مقاله: مجموعه راهنمای نشر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.