معرفی و دانلود کتاب لینوکس و امنیت

عکس جلد کتاب لینوکس و امنیت
قیمت:
35000 تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب لینوکس و امنیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب لینوکس و امنیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب لینوکس و امنیت

کتاب لینوکس و امنیت، نوشتۀ فاطمه صالح احمدی، ابتدا مروری بر تاریخچه سیستم عامل دارد، سپس به معرفی سیستم عامل لینوکس و انواع نسخه‌های آن و امنیت لینوکس می‌پردازد.

با توجه به کمبودهای موجود در دانشگاه‌­ها و مراکز آموزشی از نظر وجود محتوای علمی و عملی در رشته رایانه و نیازهای موجود، این کتاب براساس اطلاعات روز در زمینه سیستم عامل لینوکس و ملاحظات امنیتی آن، با زبانی ساده و ارائه مطالب بصورت عملی و کاربردی برای کاربران IT، دانشجویان رشته کامپیوتر و همچنین دانش‌آموزان علاقمند حاضر در مراکز فنی و حرفه‌ای تهیه و تنظیم شده‌است و با بهره‌گیری از مثال‌ها و تمرینات تصویری، امید است بتواند نیاز این عزیزان را برطرف نماید..

کتاب لینوکس و امنیت، در آستانه تحول بنیادین علمی و اقتصادی برای رسیدن به خود باوری و شکوفا شدن استعدادهای رهپویان علم، دانشجویان، مهندسین و کاربرانIT،و همچنین در عرصه تکنولوژی و کاربرد فنآوری یکی از نیازهای یادگیری علمم کامپیوتر به حساب می‌آید.

براساس نظریه Gene Spafford 1989، تنها سیتم ایمن، سیستمی است که خاموش باشد، غل وزنجیر شده باشد در اتاقی نگهداری شود در حالیکه یک عده گارد از آن محافظت نمایند. با توسعه سریع  سیستم‌های ارتباط عمومی، توجه افراد به امنیت و قابلیت اعتماد سیستم عامل‌ها دوچندان شده است. دراین کتاب به مفاهیم پایه سیستم عامل، انواع سیستم عامل بطور عام و لینوکس به طور خاص پرداخته، موارد امنیتی آن به چالش گذاشته شد و راهبردهایی عملی جهت رفع نواقص امنیتی آن برشمرده گردید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه مؤلف
فصل اول:مفاهیم پایه سیستم عامل
فصل دوم:محیط کارسیستم عامل لینوکس
فصل سوم:امنیت در لینوکس
نتیجه گیری
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب لینوکس و امنیت
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات آترا
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات399
زبانفارسی
شابک978-600-6425344
موضوع کتابکتاب‌های سیستم عامل
قیمت نسخه الکترونیک
35000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب لینوکس و امنیت

احمد ابول پور
۱۳۹۷/۷/۲
عالیه انصافاوایرانی هم هست رایگان هاش بیشتربشه عالیه هرچندمیدونم مخارج گرون هست نمی‌صرفه بزارندبرحال ممنونم امیدوارم بزارندرایگان کتاب درموردمربیگری فوتبال ودستان
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب لینوکس و امنیت

برای دریافت کتاب لینوکس و امنیت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.