معرفی و دانلود کتاب لیلیان و موزه‌ی مزه‌ها

عکس جلد کتاب لیلیان و موزه‌ی مزه‌ها
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب لیلیان و موزه‌ی مزه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب لیلیان و موزه‌ی مزه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب لیلیان و موزه‌ی مزه‌ها

در فضایی سرشار از مزه و بو، اریکا بائورمایستر در کتاب لیلیان و موزه‌ی مزه‌ها ما را به جمع هشت نفری دعوت می‌کند که دوشنبه‌شب‌ها به رستوران لیلیان می‌روند تا چیزی را که در زندگی به‌دنبالش هستند در کلاس آشپزی او بیابند. در سال 2009، این کتاب نامزد بهترین رمان از نگاه مخاطبان گودریدز شده است.

درباره‌ی کتاب لیلیان و موزه‌ی مزه‌ها:

هشت نفر، هر یک به دلیلی، دوشنبه‌شب‌ها به رستوران لیلیان می‌آیند تا در کلاس آشپزی او شرکت کنند. کلر، مادر جوانی‌ست که آخرین باری را که بدون فرزندانش بیرون رفته به خاطر ندارد؛ کارل و هلن، زوجی که موقعیت دشواری را در رابطه‌شان تجربه می‌کنند؛ کلویی، سالن‌دار یک رستوران که توانایی شگرفی در دست‌وپاچلفتی بودن دارد؛ تام، مردی که همسرش را از دست داده؛ و آنتونیا، ایزابل و یان که هر کدام مشکلات خاصی در زندگی‌شان دارند. لیلیان و موزه‌ی مزه‌ها (The Monday Night Cooking School) داستان این هشت نفر در فضایی آکنده از خوراکی‌هاست.

اریکا بائورمایستر (Erica Bauermeister) در این کتاب به ما نشان می‌دهد که چگونه هر یک از این افراد با شرکت در کلاس لیلیان رفته‌رفته به غرایز خود اعتماد می‌کنند و درس‌های آموخته‌شده را در زندگی‌شان به کار می‌بندند. همان‌طور که آن‌ها با مواد اولیه‌ی آشپزی آشنا می‌شوند، رفته‌رفته با یکدیگر نیز ارتباط برقرار می‌کنند و دوستی‌هایی را شکل می‌دهند که باعث غنای زندگی‌شان می‌شود.

لیلیان و موزه‌ی مزه‌ها کتابی درباره‌ی جادوی غذاست که با زبانی زیبا و طنزی ظریف میان زندگی و آشپزی پیوند برقرار می‌کند و لحظات لذت‌بخشی را برای مخاطب خود فراهم می‌کند. این کتاب در سال 2009 نامزد بهترین رمان از نگاه مخاطبان گودریدز شده است.

کتاب لیلیان و موزه‌ی مزه‌ها برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید رمانی جذاب و دلنشین بخوانید که شما را غرق در رنگ و بو و مزه کند، لیلیان و موزه‌ی مزه‌ها مناسب حال‌وهوای شماست.

با اریکا بائورمایستر بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده‌ی آمریکایی دکترای ادبیات دارد و با همکاری نویسندگان دیگر، دو کتاب راهنمای کتابخوانی نوشته است. اریکا بائورمایستر تابه‌حال چندین کتاب منتشر کرده که چهار مورد از آن‌ها از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز شده‌اند.

کتاب‌های بائورمایستر تا کنون به 25 زبان منتشر شده‌اند و از او کتاب دیگری به فارسی با نام «نگهبان عطرها» ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب لیلیان و موزه‌ی مزه‌ها می‌خوانیم:

لیلیان چهارساله بود که پدرش آن‌ها را ترک کرد و مادرش شوکه از این موضوع، مثل فُکی که به‌تدریج در آب فرو می‌رود، غرق کتاب خواندن شد. لیلیان فرو رفتن و ناپدید شدن مادرش را در اقیانوس افسردگی دیده بود و با وجود سن‌وسال کمش، به‌طور غریزی فهمید که باید خودش را نجات دهد و قدم در راهی گذاشت که اکنون آن را می‌زیست و مثل تماشاگری نشسته بر ساحل، مادرش را غرق در اقیانوس می‌نگریست.

در این زندگی جدید، چهره‌ی مادرش با وجود اینکه چشم‌ها، بینی یا دهانش سر جایشان بودند، شبیه جلد کتاب شده بود. لیلیان خیلی زود متوجه شد که جلدهای کتاب هم مثل زبان چهره می‌توانند خلقیات را بازگو کنند؛ چراکه مادرش کاملاً غرق کتابی می‌شد که در حال خواندنش بود و آن‌قدر در آن فرو می‌رفت تا شخصیت قهرمان بسان عطری که ناگهان در هوا می‌پیچد، او را در بر می‌گرفت. لیلیان هرگز مطمئن نبود که سر میز صبحانه چه کسی به او سلام می‌دهد بااینکه تن پوش، مو و پاها همیشه یکسان بودند. انگار هر بار به‌جای مادرش جادوگری را می‌دید؛ اگرچه لیلیان هیچ‌گاه مطمئن نبود جادوگران مختلفی که در جشن‌های تولد می‌دید، به خانه بروند و هیکل چاق طبیعی داشته باشند که سه بچه و کارهای ناتمام روزمره‌ دارند. تنها کاری که مادر لیلیان می‌کرد این بود که بعد از تمام کردن یک کتاب به‌سراغ بعدی می‌رفت.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب لیلیان و موزه‌ی مزه‌ها
نویسنده
مترجمفاطمه نظیری
ناشر چاپینشر البرز
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۰۸
زبانفارسی
شابک978-622-235-218-9
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب لیلیان و موزه‌ی مزه‌ها

مینا علوی
۱۴۰۱/۲/۱۶
فصل اول بهترین فصل کتاب بود بقیه افراد به صورت داستان‌های مجزا با خط ارتباط کلاس آشپزی به هم وصل بودند و شخصیت‌ها سطحی توصیف میشدند
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب لیلیان و موزه‌ی مزه‌ها

برای دریافت کتاب لیلیان و موزه‌ی مزه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.