معرفی و دانلود PDF کتاب ماروین و جیمز 2: مواظب دوستت باش

عکس جلد کتاب ماروین و جیمز 2: مواظب دوستت باش
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ماروین و جیمز 2: مواظب دوستت باش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ماروین و جیمز 2: مواظب دوستت باش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ماروین و جیمز 2: مواظب دوستت باش

الیز بروچ در کتاب ماروین و جیمز 2: مواظب دوستت باش ماجرای دوستی سوسک کوچکی به نام ماروین و پسری به نام جیمز را تعریف می‌کند و از ماجرای آسیب دیدن عمو آلبرت و کمک خواستن ماروین از جیمز به ما می‌گوید. این کتاب تصویری درباره‌ی ارزش دوستی حرف‌هایی برای گفتن دارد.

درباره‌ی کتاب ماروین و جیمز 2: مواظب دوستت باش:

در جلد اول کتاب، با ماروین و جیمز آشنا شدیم؛ ماروین یک سوسک کوچک خانگی بود و جیمز پسربچه‌ای مهربان. حالا در کتاب ماروین و جیمز 2: مواظب دوستت باش (James to the Rescue) مشکلی پیش می‌آید که ماروین به کمک دوستش، جیمز، نیاز پیدا می‌کند.

روز جمع‌آوری است و ماروین خیلی هیجان‌زده است، آخر این روز وقتی است که سوسک‌ها به اطراف خانه می‌روند تا چیزهایی را که احتیاج دارند پیدا کنند؛ مثلاً اگر دکمه‌ای پیدا کنند می‌تواند نقش میز را برای آن‌ها ایفا کند، یا آن‌ها می‌توانند از درِ خمیردندان به‌جای ظرف استفاده کنند. همه‌چیز دارد خوب پیش می‌رود و به آن‌ها خوش می‌گذرد که ناگهان برای عمو آلبرت حادثه‌ای رخ می‌دهد.

الیز بروچ (Elise Broach)، که در جلد اول این مجموعه ما را با دوستی صمیمانه‌ی ماروین و جیمز آشنا کرده بود، حالا از یکی از ویژگی‌های مهم دوستی به ما می‌گوید؛ دوست‌ها در هنگام نیاز به‌ همدیگر کمک می‌کنند. بنابراین، ماروین برای معالجه‌ی عمو آلبرت پیش جیمز می‌رود تا به او در این کار کمک کند.

علاوه بر داستان جذاب، تصویرسازی‌های ساده و لذت‌بخش کلی مرفی (Kelly Murphy) به این کتاب تصویری یاری رسانده تا نقش و ارزش دوستی را در دیدگاه مخاطبان کودک این کتاب پررنگ کند.

نکوداشت‌های کتاب ماروین و جیمز 2: مواظب دوستت باش:

- یک دوستی شیرین میان گونه‌های مختلف. (کیرکاس ریویوز)
- علی‌رغم سادگی جملات الیز بروچ، این داستان سرشار از احساسات است و لحظاتی مملو از خردمندی را به ارمغان می‌آورد. (پابلیشرز ویکلی)

کتاب ماروین و جیمز 2: مواظب دوستت باش برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب جذاب و دوست‌داشتنی را به کودکان 7 تا 12 ساله پیشنهاد می‌کنیم تا به ارزش دوستی پی ببرند.

با الیز بروچ بیشتر آشنا شویم:

نویسنده‌ی آمریکایی کتاب حاضر در رشته‌ی تاریخ از دانشگاه ییل فارغ‌التحصیل شده است. الیز بروچ رمان‌های تحسین‌شده‌ای مانند راز شکسپیر، عبور از صحرا، و شاهکار خلق کرده که این کتاب‌ها موفق شده‌اند به صدر پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز راه پیدا کنند.

مجموعه‌ی ماروین و جیمز نخستین اثر از این نویسنده است که به فارسی برگردانده شده است.

کلی مرفی، تصویرساز آمریکایی، تصویرگری کتاب‌های متعددی را بر عهده داشته و جوایز بسیاری برای تصویرسازی‌های خود گرفته است، که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به بهترین کتاب سال پابلیشرز ویکلی، جایزه‌ی ای. بی. وایت، بهترین کتاب سال کیرکاس و بسیاری جوایز دیگر اشاره کرد.

تصویرسازی‌ها دیگر او را می‌توانید در کتاب‌ «بس و باد» و دیگر کتاب‌های مجموعه‌ی ماروین و جیمز که به فارسی برگردانده شده‌اند ببینید.

در بخشی از کتاب ماروین و جیمز 2: مواظب دوستت باش می‌خوانیم:

ماروین می‌داند که قرص صورتی داروی خیلی خاصی است و درد را خوب می‌کند. آقای پمپدی به آن می‌گوید آسپرین بچه و هر روز آن را برای بیماری قلبی‌اش می‌خورد. گاهی یکی از آن‌ها از دستش می‌افتد. این قرص از آن چیزهایی است که سوسک‌ها خیلی دوست دارند وقتی به جمع‌آوری وسایل می‌روند آن را پیدا کنند... ولی ماروین و الاین اجازه ندارند به قرص آدم‌ها دست بزنند. چون این قرص‌ها خیلی خطرناک هستند.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: روز جمع‌آوری
فصل دوم: یک چیز به‌دردبخور
فصل سوم: عمو آلبرت به دردسر می‌افتد
فصل چهارم: جیمز به کمک می‌آید!
فصل پنجم: عمو آلبرت خوب می‌شود

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ماروین و جیمز 2: مواظب دوستت باش
نویسنده
مترجمفاطمه سراجی
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۱۳
زبانفارسی
شابک978-600-462-522-7
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب ماروین و جیمز 2: مواظب دوستت باش

برای دریافت کتاب ماروین و جیمز 2: مواظب دوستت باش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.