معرفی و دانلود کتاب رسانه اجتماعی دانشگاهی در بلغارستان

برای دانلود قانونی کتاب رسانه اجتماعی دانشگاهی در بلغارستان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رسانه اجتماعی دانشگاهی در بلغارستان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رسانه اجتماعی دانشگاهی در بلغارستان

کتاب رسانه اجتماعی دانشگاهی در بلغارستان اثر سیلویا پاراشوف، پانکا الکساندروف و پائول پتروف، به تاثیر رسانه‌های اجتماعی در بسیاری از طیف‌های کسب‌وکار و نیز یادگیری و آموزش در بلغارستان پرداخته است.

سیلویا پاراشوف (Sylvia Parashev)، پانکا الکساندروف (Yanka Aleksandrova)، پائول پتروف (Paul petrov) به شما می‌گویند که با توجه به اینکه امروزه رسانه‌های اجتماعی به عنوان بخشی از ابزارهای مهم آموزش هستند فرصت‌های بسیاری از جمله روش‌های جدید ارتباط، تعامل، ارتباطات، یادگیری و آموزش را ارائه می‌دهند. کتاب رسانه اجتماعی دانشگاهی در بلغارستان (A study of the use of social media in higher education institutionsi) تأثیر قابل ملاحظه‌‌ای که امروزه استفاده از رسانه‌های اجتماعی که به‌ عنوان بخشی از ابزارهای مهم آموزش در‌آمده‌اند را بیان می‌کند.

در سال‌های اخیر رسانه‌های اجتماعی تبدیل به پدیده‌ای شده‌‌اند که نقش غالب فناوری اطلاعات و ارتباطات در ابعاد گوناگون زندگی اجتماعی مانند مراحل اقتصادی، تحصیلی و سیاسی و... را اثبات کرده است.

رسانه‌های اجتماعی در میان دانشجویان در مقاطع بالاتر بسیار محبوب است و نیروی محرکی برای ایجاد تغییرات ضروری در حوزه‌های مختلفی از قبیل تجارت، آموزش و اقدامات یادگیری هستند و روشی تأثیر‌گذار در زندگی جوانان بلغارستان دارند. این کتاب به بررسی استفاده دانشجویان از رسانه‌های اجتماعی می‌پردازد و تحقیقی بر روی گروهی از دانشجویان دانشگاه اقتصاد وارنا در بلغارستان انجام شده است.

در بخشی از کتاب رسانه اجتماعی دانشگاهی در بلغارستان می‌خوانیم:

در سال‌های اخیر، رسانه‌های اجتماعی، نه تنها در کسب‌وکار بلکه در آموزش و یادگیری هم نقش بسیار گسترده‌ای ایفا کرده است. علاقه‌ جوانان به ویژه دانشجویان در مؤسسات آموزش عالی بلغارستان در طیف وسیعی از برنامه‌ها و فناوری‌های رسانه‌های اجتماعی قرار گرفته است.

مطالعه تجربی ما، بر اساس یک نظرسنجی برخط دانشجویان دانشگاه وارنا، نگرش قوی و مثبتی را نسبت به رسانه‌های اجتماعی نشان داد. بدون شک، در بین رسانه‌های اجتماعی، تقریباً صد درصد کاربران در فیس‌بوک حساب کاربری داشتند و روزانه از آن استفاده می‌کردند. دانشجویان عضو رسانه‌های اجتماعی، ما را به مطالعه بر روی سیستم مدیریت یادگیری در مؤسسات عالی دولتی و آموزش دانشجویان در رشته‌های علوم اجتماعی، اقتصاد و حقوق برانگیخت. مطالعه بر روی دانشگاه‌های مورد تحقیق مشخص کرد که با استفاده از دو سیستم مدیریت یادگیری - مودل و تخته سیاه - که شامل تعدادی از ابزارهای یکپارچه رسانه‌های اجتماعی مانند انجمن‌های گفتگو، چت، ویکی‌ها، پیام‌های درونی، ایجاد گروه‌ها و ابزارهای مشارکت است، در مؤسسات آموزشی، ظرفیت خوبی در استفاده از ابزارهای رسانه‌های اجتماعی در رسیدن به مسیر مؤثری برای دانشجویان وجود دارد تا تعامل آن‌ها را افزایش دهد و تجارب یادگیری آن‌ها را تقویت نماید.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
رسانه‌های اجتماعی و نقش آن‌ها در آموزش
درک دانشجویان از رسانه‌های اجتماعی - بر اساس تحقیق تجربی بر گروهی از دانشجویان اقتصادِ وارنا
سیستم‌های مدیریت یادگیری و یکپارچه‌سازی آن‌ها و ابزارهای رسانه‌های اجتماعی در مؤسسات آموزش عالی بلغارستان
بررسی یکپارچگی ابزار رسانه‌های اجتماعی و سیستم‌های مدیریت یادگیری
نتیجه‌گیری
منابع و مأخذ

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رسانه اجتماعی دانشگاهی در بلغارستان
نویسنده، ،
مترجمپوپک حاجی سیدجواد
ناشر چاپیانتشارات پشتیبان
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۳
زبانفارسی
شابک978-622-6598-22-4
موضوع کتابکتاب‌های علوم اجتماعی
قیمت نسخه الکترونیک
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب رسانه اجتماعی دانشگاهی در بلغارستان

برای دریافت کتاب رسانه اجتماعی دانشگاهی در بلغارستان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.