معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش کاربردی نرم افزار Focusky

عکس جلد کتاب آموزش کاربردی نرم افزار Focusky
قیمت:
12000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آموزش کاربردی نرم افزار Focusky و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آموزش کاربردی نرم افزار Focusky و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آموزش کاربردی نرم افزار Focusky

کتاب آموزش کاربردی نرم افزار Focusky به قلم هادی نوروزی، ابتدا به شما نشان می‌دهد که چگونه نرم‌افزار فوکاسکی را در محیط دسکتاپ کامپیوتر خود راه اندازی کنید و سپس با مطرح کردن یک پروژه، امکانات و توانایی‌های فوکاسکی را آموزش می‌دهد.

با پیشرفت تکنولوژی و علوم کامپیوتر، یکی از بهترین و موثرترین روش‌ها برای ارائه و بیان بهتر مطالب، استفاده از نرم‌افزارهای اسلایدسازی است که معمولا اساتید، دانشجویان، مدرسان و سخنرانان در ارائه مطالب خود از آن‌ها استفاده می‌کنند. مزیتی که این نرم‌افزار‌ها دارند این است که می‌توان با استفاده از آن‌ها متن، تصویر، ویدیو، صدا و انیمیشن را در ارائه خود استفاده کرد و باعث فهم و درک بهتر مطالب برای مخاطبان شد.

هادی نوروزی در کتاب آموزش کابردی نرم افزار Focusky نشان می‌دهد استفاده درست از این نرم‌افزار‌ها نقش مهمی در انتقال صحیح مطالب و صرفه‌جویی در وقت دارد که اگر درست استفاده نشود موجب هدر رفتن وقت و یادگیری ناقص مخاطبان می‌شود.

نرم‌افزار فوکاسکی یکی از نرم‌افزارهای اسلایدسازی است که در ارائه و بیان بهتر مطالب به شما کمک می‌کند تفاوتی که با نرم‌افزار پاورپوینت دارد این است که به جای اینکه شما صفحات متفاوتی از اسلایدها را داشته باشید، یک صفحه بزرگ به نام بوم دارید که درون آن حرکت می‌کنید و به بخش‌های مختلف آن زوم می‌کنید. این موضوع باعث می‌شود ایده‌هایتان را به صورت دلخواه ارائه دهید.

در بخشی از کتاب آموزش کابردی نرم افزار Focusky می‌خوانیم:

1- فضای ابری: برای انتشار پروژه به صورت فضای ابری گزینه publish to cloud را انتخاب کرده، سپس روی گزینه Next کلیک می‌کنیم و تنظیمات مربوط به انتشار شدن به صورت فضای ابری را انجام می‌دهیم. سپس روی گزینه publish کلیک می‌کنیم بعد llsername , password خود را که در سایت focuisky.com ثبت نام کردیم، وارد می‌کنیم و روی گزینه sign in کلیک می‌کنیم.

2- فایل اجرایی: برای انتشار پروژه به صورت فایل اجرایی گزینه Windows application را انتخاب کرده، سپس روی گزینه Next کلیک می‌کنیم و تنظیمات مربوط به انتشار شدن به صورت فایل اجرایی را انجام می‌دهیم. در پایان روی گزینه publish کلیک می‌کنیم سپس username و password خود را که در سایت focusky.com ثبت نام کردیم، وارد می‌کنیم و روی گزینه sign in کلیک می‌کنیم.

3- فایل ویدیویی: برای انتشار پروژه به صورت فایل ویدیویی گزینه Video را انتخاب کرده، سپس روی گزینه Next کلیک می‌کنیم و تنظیمات مربوط به انتشار به صورت فایل ویدیویی را انجام می‌دهیم. در پایان روی گزینه publish کلیک می‌کنیم سپس llsername و password خود را که در سایت focusky.com ثبت نام کردیم، وارد می‌کنیم و روی گزینه sign in کلیک می‌کنیم.

4- فایل html web page: برای انتشار پروژه به صورت فایل html web page گزینه html5 web page را انتخاب کرده، سپس روی گزینه Next کلیک می‌کنیم و تنظیمات مربوط به انتشار به صورت فایل html web page را انجام می‌دهیم. در پایان روی گزینه publish کلیک می‌کنیم سپس username و password خود را که در سایت focusky.com ثبت نام کردیم، وارد می‌کنیم و روی گزینه sign in کلیک می‌کنیم.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: مقدمه
فصل دوم: نصب و اجرای focusky
فصل سوم: ساخت اولین پروژه فوکاسکی
فصل چهارم: فارسی نوشتن در فوکاسکی
فصل پنجم: کلیدهای میانبر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آموزش کاربردی نرم افزار Focusky
نویسنده
ناشر چاپی موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات75
زبانفارسی
شابک978-622-218-309-7
موضوع کتابکتاب‌های آموزش نرم افزارهای کاربردی
قیمت نسخه الکترونیک
12000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آموزش کاربردی نرم افزار Focusky

کاربر sha
۱۴۰۰/۱۰/۲۹
خیلی خوب بود جهت اشنایی و کار با نرم افزار فوکسکی به زبان ساده و کاربردی-مهارتی تدوین شده است
Aqaurius Queen
۱۳۹۹/۷/۸
وقتی میخوام حساب کاربری بسازم ارور میده خیلی امتحان کردم نشد
امین حسینی
۱۴۰۰/۱۰/۲۳
کتاب خوبیه ولی خب آموزش ویدیویی بهتر و راحت تره
Ahmad Abdollahzade
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
بسیار مفید و کاربردی
پیام افخمی
۱۳۹۹/۶/۱۶
عااااااااالی... خیلی خیلی دستتون درد نکنه
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب آموزش کاربردی نرم افزار Focusky

برای دریافت کتاب آموزش کاربردی نرم افزار Focusky و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.