معرفی و دانلود کتاب اسرار محرمانه یک نابغه

عکس جلد کتاب اسرار محرمانه یک نابغه
قیمت:
۵۵۰۰۰ تومان - 10.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب اسرار محرمانه یک نابغه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اسرار محرمانه یک نابغه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اسرار محرمانه یک نابغه

آنچه را تاکنون متخصصان به شما نگفته‌اند در کتاب اسرار محرمانه یک نابغه بخوانید. جابر کمالی نقشه‌ی راهی برای تربیت بهتر فرزندان‌تان به شما ارائه می‌دهد و کمک‌تان می‌کند تا آن‌ها را به فردی با نبوغ و خلاقیت بالا تبدیل کنید.

درباره کتاب اسرار محرمانه یک نابغه:

برای اینکه بتوانید به سفری راحت و بدون دغدغه بروید و از لحظه به لحظه سفر خود لذت ببرید و در حین سفر دچار سردرگمی نشوید و به جای بی‌راهه‌ رفتن از میان‌بر استفاده کنید، احتیاج به ‌نقشه‌ی راه دارید که بتوانید به بهترین شکل ممکن سفر خود را به پایان برسانید.

حتی برای اینکه بخواهید خانه‌ای زیبا بسازید که باب‌ میل شما باشد، باید یک نقشه بسیار عالی داشته باشید که بتوانید به زیباترین شکل ممکن خانه خود را بسازید و عمری از زندگی در آن لذت ببرید. با توجه به این مثال‌ها، شما برای تربیت و ساختن یک انسان هم احتیاج به نقشه راه دارید تا بدانید که از چه مسیری می‌توانید به قشنگ‌ترین شکل ممکن فرزند زیبای خود را تربیت کنید و از داشتن چنین فرزندی لذت ببرید.

برای اینکه شما نقشه راه را بدانید و مسیر را بشناسید، اول باید بدانید نابغه کیست؟ و به چه شخصی نابغه می‌گویند تا دقیقاً متوجه شوید که به دنبال چه هستید و راه و خواسته و هدف برایتان روشن باشد؛ چون اگر ندانید دقیقاً چه می‌خواهید، به همان نسبت امکان دارد سردرگم شوید و در همین راستا اگر هدف مشخص باشد، سرعت دستیابی به آن بالا و بالاتر می‌رود.

شما باید بدانید در مرحله اول، نبوغ ذاتی نیست، بلکه اکتسابی است؛ یعنی شما باید نبوغ را آرام‌آرام کسب کنید و به دست آورید؛ یعنی ماهیت نبوغ اکتسابی است و آگاه باشید که نابغه‌ها زاده نمی‌شوند، بلکه ساخته می‌شوند. برای اینکه فرزند خود را به‌ یک نابغه تبدیل کنید، باید اول او را بشناسید تا قدرت ساخت آن را پیدا کنید که هم در مسیر ساخت و هم بعد از ساخت لذت ببرید. این دقیقاً مانند همان سفر است که هم از مناظر زیبایی که در مسیر می‌بینید، لذت می‌برید و هم بعد از اینکه به مقصد رسیدید از آنجایی که برای سفر انتخاب کردید، لذت می‌برید.

کتاب اسرار محرمانه یک نابغه برای چه کسانی مناسب است؟

مطالعه این کتاب را به تمام پدرها و مادرانی که می‌خواهند به رشد و پرورش نبوغ و استعدادهای فرزندانشان کمک کنند، توصیه می‌کنیم.

در بخشی از کتاب اسرار محرمانه یک نابغه می‌خوانیم:

دیدن با چشم اولین کانال ورودی ضمیر ناخودآگاه است که به‌شدت تصاویری که از این طریق وارد می‌شود، تأثیرگذار است که باید به صورت خیلی خیلی ویژه مراقبت شود؛ یعنی چه باید مراقبت شود یا اصطلاحاً می‌گوییم کنترل شود؛ یعنی اینکه شما بعد از این نباید هر تصویری را مشاهده کنید یا هر چیزی را ببینید؛ چراکه این تصاویر با سرعت ثبت شده و بلافاصله به ضمیر ناخودآگاه فرستاده می‌شود و در آن جا برای همیشه خواهد ماند. اما نکته قابل توجه این است که بعدها در زندگی تأثیرش را خواهید دید، بدون آنکه متوجه شوید.

می‌خواهم بگویم شما به‌هیچ‌وجه و به‌هیچ‌عنوان نباید تصاویری را ببینید که خاطر شما را آزرده می‌کند، ذهن و اعصاب شما به هم می‌ریزد و روحیه شما را از بین می‌برد و به‌شدت احساسات شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد؛ زیرا تصاویری یا فیلم‌هایی وجود دارد که بعضا هدف‌دار هم ساخته می‌شود که به‌شدت انسان را دچار ترس، تردید، ناامیدی، افسردگی، غم، پوچی، شرمندگی، ناباوری، استرس، اضطراب، بی‌حوصلگی و گاهی عصبانیت خواهند کرد و شما را چند ثانیه یا حتی چند ساعت از زندگی‌تان به جهانی دیگر با انسان‌هایی جدید پرت می‌کنند و وقتی بازمی‌گردید، به‌شدت روح شما آسیب ‌دیده است؛ زیرا تصاویری دیده‌اید که هرگز نباید می‌دیدید. کما‌اینکه اطمینان دارم شما چنین تجربه‌ای در زندگی خود داشته‌اید.

درست است که بعد از مدتی احساس شما برگشت داده می‌شود، اما اثر آن بر روح شما برای همیشه باقی خواهد ماند و چنانچه می‌دانید صحنه‌ها و تصاویر هرگز از خاطر انسان پاک نخواهند شد و همیشه با شما و در حافظه شما می‌ماند. درخواست من از شما این است که با جدیت و هوشیاری کامل از چنین تصاویر، فیلم‌ها و حتی صحنه‌هایی که گاهی روزمره جلوی چشم شما اتفاق می‌افتد، دوری کنید و سعی کنید هرگز این اجازه را به چشمان خود ندهید که چنین تصاویری را ثبت کنند؛ چراکه اطلاعاتی سم‌گونه وارد ضمیر ناخودآگاه خود می‌کنید. اینکه اگر بخواهم مثال ملموسی در این زمینه برای شما بزنم که موضوع روشن شود، می‌گویم مثلاً ما در زندگی با صحنه تصادف مواجه شدیم، اگر توجه کرده باشید به محض تصادف، مردم همه جمع می‌شوند که ببینند چه اتفاقی رخ داده است.

فهرست مطالب کتاب

توصیه‌نامه
مقدمه
فصل اول: نابغه کیست؟
نقشه راه
تعریف نابغه
سؤال مهم
صاحبان فرزند
نگاه درست
درستی نگاه
فصل دوم: شناخت نابغه
فصل سوم: ضمیر ناخودآگاه
فصل چهارم: چگونگی کارکرد ضمیر ناخودآگاه
فصل پنجم: ساختن یک نابغه
تقدیر‌نامه و تشکر
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اسرار محرمانه یک نابغه
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات پارسیان البرز
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۱۰
زبانفارسی
شابک978-622-7531-83-1
موضوع کتابکتاب‌های علوم تربیتی
قیمت نسخه الکترونیک
۵۵۰۰۰ ت - 10.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اسرار محرمانه یک نابغه

معصومه کدخدایی
۱۴۰۱/۱/۲۲
کتاب بی نظیریه، مثل گنج میمونه، مطالب خیلی ساده و روان نوشته شده،، واقعا واقعا اسم کتاب برازندس، ممنونم از نویسنده (به شدت ممنون)
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب اسرار محرمانه یک نابغه

برای دریافت کتاب اسرار محرمانه یک نابغه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.