معرفی و دانلود کتاب چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟

عکس جلد کتاب چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟
قیمت:
۲۱۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟

شما با بهره‌گیری از کتاب چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟ نوشته‌ی فریبا حداد، می‌توانید به نتایج قابل قبولی در نویسندگی سریع و آسان، همچنین موفقیت در فروش بالای کتابتان نائل شوید.

نوشتن کتاب یک کار بزرگ است؛ خواه زندگی‌نامه باشد، یک رمان داستانی یا مجموعه شعر یا موضوعات دیگر. اگر بدون برنامه بخواهید شروع کنید، ممکن است با موانع ناامیدکننده‌ای برخورد کنید که شما را از ادامه‌ی کار منصرف کند. در صورتی که با یک برنامه‌ریزی خوب، می‌توانید خود را برای موفقیت آماده کنید. قبل از نوشتن، هدف خود را تعیین کنید و اطمینان حاصل کنید که ابزار و محیط خود را آماده کرده‌اید. تعیین هدف باعث می‌شود هر جا مسیر خود را گم کردید به راحتی راه را پیدا کنید.

این کتاب به واسطه‌ی تحقیقات و مطالعه از جامع‌ترین و حرفه‌ای‌ترین منابع به روز دنیا و کسب فیض از محضر اساتید گرانقدر در زمینه‌ی آموزش و تولید محتوا اقتباس شده است. در ایران هنوز کتاب‌های کاربردی زیادی در زمینه چگونگی نوشتن و نحوه‌ی فروش بالای کتاب وجود ندارد. کتاب چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟ قصد دارد به جای پرداختن به مطالب حاشیه‌ای و خسته‌کننده، به اصل موضوع نحوه نوشتن سریع و ترفندهای حرفه‌ای فروش کتاب در قالب یک دستورالعمل روان و خلاصه بپردازد.

فریبا حداد در این اثر به شما ثابت می‌کند که نوشتن کتاب می‌تواند چقدر آسان و سریع باشد و حتی اگر قبلا دستی بر قلم داشته‌اید، با روشی که او ارائه می‌دهد، می‌توانید کتاب بعدی خود را سریع‌تر بنویسید.

کتاب چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟ به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب برای شیفتگان نویسندگی که جویای علم نوشتن هستند و تجربه کافی ندارند و می‌خواهند که هرچه زودتر در مسیر نگارندگی کتاب قرار گیرند و بتوانند دستاورد پربار خودشان را در قالب کتاب به جامعه عرضه کنند، پیشنهاد می‌شود. همچنین این کتاب برای نویسندگان فرهیخته و صاحب قلم که آثاری عظیم و پر افتخار از آن‌ها چاپ و ماندگار شده و نیاز است این آثار برای بهره‌مندی عموم مردم هر چه بیشتر دیده و شنیده شوند، توصیه می‌شود.

مطالب کتاب چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟ همچنین برای صاحبان کسب و کار که نیاز است نویسنده‌ی یک کتاب هر چند کوتاه و آموزشی در حوزه‌ی کاری خودشان باشند، بسیار مفید است؛ چرا که آن‌ها را کارشناس و متخصص آن حوزه نشان می‌دهد و به آن تجارت رونق و اعتبار می‌بخشد. همچنین کتاب به عنوان محصول ارزان‌تر هر کسب و کار می‌تواند زمینه‌ی فروش محصولات اصلی و گران‌تر آن حوزه را فراهم کند و مشتری را به سمت محصولات دیگر هدایت کند.

چرا باید در اولین فرصت ممکن کتاب چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟ را بخوانید؟

زیرا به محض اجرای ایده‌های این کتاب، تأثیر شگفت‌انگیز آن را خواهید دید و هر روز تأخیر در مطالعه‌ی این کتاب باعث می‌شود سود بزرگی را از دست بدهید و رقبایتان زودتر از شما این مطالب را اجرا کنند.

نکوداشت‌های کتاب چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم:

- اینک فرصتی فراهم شده، تا با خواندن و عمل کردن به آموزه‌های اثربخش کتاب «چگونه نویسنده‌ی پول‌ساز شویم؟» به تمام بهانه‌هایتان پایان داده و با آموزش‌های گام به گام و بدون حاشیه، نوشتن کتاب خود را شروع نمایید. لذت‌بخش‌ترین زمان این تجربه هنگامی خواهد بود که کتاب چاپ‌شده‌ی خودتان را پشت ویترین مغازه‌ها و یا دست خوانندگان ببینید و آن‌گاه از شما بخواهند کتاب خودتان را برایشان امضا کنید و... چقدر لحظه‌ی طلایی و زیبایی است که به همه‌ی کسانی که منتظر موفقیت شما بودند (مانند: پدر، مادر، هم‌کلاسی‌ها و دوستان) اثبات کنید که شما هم می‌توانید اثرگذار باشید و دانش، تجربه و تخصص‌تان را با یک کتاب مفید و عالی به دیگران انتقال دهید. نویسنده‌ی گرامی کتاب؛ سرکار خانم حداد در این خودآموز کتاب‌نویسی تجربیات چندین ساله‌ی خود و اساتید این رشته را با زبان ساده، شیوا و آسان در اختیار شما قرار می‌دهد ایشان در نوشته‌هایشان تاکید دارند؛ کتاب کارت ویزیتی گرانبهاست و به برندسازی شخصی شما عزیزان کمک می‌کند. با بکارگیری اصول عملی این کتاب، می‌توانید کتاب خود را منتشر نمایید و بدانید که کتاب به ‌طور مستقیم و غیرمستقیم سطح درآمدتان را بالا می‌برد. همه‌ی شما را دعوت می‌کنم به این ضیافت بزرگ نویسندگی ... (مصطفی میرزایی مدرس و مشاور برندسازی شخصی اساتید و نویسندگان)

- اطمینان دارم که مطالب کتاب "چگونه نویسنده‌ی پول‌ساز شویم؟!" برای خوانندگان بسیار کاربردی خواهد بود؛ این کتاب مجموعه‌ای از راهکارها و تکنیک‌های ارزشمند می‌باشد که می‌تواند باعث موفقیت هر چه بیشتر نویسندگان در عرصه‌ی نگارش و فروش کتاب شود. (میثم صفری مدرس سخنران و مشاور موفقیت در بازاریابی)

- چند سالی می‌شود که پا به عرصه‌ی نویسندگی گذاشته‌ام. اگر با این کتاب زودتر آشنا می‌شدم به مفاهیم زیادی دست می‌یافتم که می‌توانست مرا با فنون بهتری در نوشتن روبه‌رو کند. به هر حال باز هم دیر نیست؛ با خواندن این کتاب خیلی مطالب مفید آموختم که در نوشتن کمک شایانی می‌کند. (فاطمه بگزاده نویسنده‌ی بیش از 15 کتاب در حوزه‌ی داستان و موضوعات اجتماعی)

جملات برگزیده کتاب چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم:

- اگر برنامه‌ی روزمره‌ی شما از روزی به روز دیگر متفاوت است، باید زمان نوشتن را دقیق مشخص کنید.
- اگر یک برنامه‌ی پیش‌بینی شده برای امور دیگر غیر از نوشتن دارید، یک روال دقیق نوشتاری را تدوین کنید.
- مردم با خرید کتاب می‌خواهند در اجرای دانسته‌های عمومی خودشان موفق شوند و نیاز نیست کتاب خیلی ایده‌های عجیب و رویایی داشته باشد که کسی نشنیده باشد.
- برای نوشتن ابتدا باید توانمندی خود را بسنجید که در چه زمینه‌ای بهتر و بیشتر می‌توانید بنویسید؛ در مقاله‌نویسی ماهرتر عمل می‌کنید یا در طنزپردازی، شاید هم در فیلمنامه‌نویسی بهتر بتوانید بنویسید و... . بنابراین علاقه و توانمندی شما در شروع کار مهم است.

در بخشی از کتاب چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟ می‌خوانیم:

بهترین روش بازاریابی کتاب به این صورت است که بخش کوچکی از کتاب را به صورت کتاب الکترونیکی تنظیم کنید و به صورت رایگان در اختیار افراد قرار دهید. تنظیم این فایل pdf به روش‌های زیر می‌تواند در فروش بالای کتاب تأثیر بسزایی داشته باشد.

1- یک فصل از کتاب را در سایت‌ها یا رسانه‌های اجتماعی و... به صورت رایگان قرار دهید. (فصل‌های ابتدایی برای این موضوع خوب نیست؛ یکی از بهترین فصل‌های مستقل کتاب را انتخاب کنید. )

2- اگر انگیزه و وقت بیشتری دارید خلاصه‌ای از کل کتاب را در قالب 10 الی 15 صفحه تنظیم کنید و به صورت رایگان در سایت‌ها و رسانه‌ها قرار دهید. در پایان فایل pdf هم به مخاطبان پیشنهاد دهید اگر از متن خوش‌شان آمده می‌توانند کل کتاب را به صورت دانلودی یا چاپی از آدرس مربوطه تهیه کنند.

3- از کل کتاب یک دستورالعمل اجرایی درست کنید و به صورت رایگان منتشر کنید. در دستورالعمل مرتب ارجاع به کتاب داشته باشید؛ این ایده‌ی مهمانی دعوت نشده است. مثلاً می‌توانید بگویید این دستورالعمل برای کسانی است که کتاب را خوانده‌اند تا از این طریق افراد دیگر هم ترغیب به خرید کتاب شوند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: زیربنای نوشتن
اصول اولیه‌ی نوشتن
مردم چرا کتاب می‌خرند؟!
مزایای کتاب شما
از کجا شروع کنیم؟
فصل دوم: نوشتن کتاب در کمتر از 30 روز!
فرمول نوشتن کتاب (فرمول 6 - 3 - 6)
مزایای استفاده از فرمول تولید کتاب
ساده‌سازی متن کتاب
رنگ‌آمیزی محتوا چیست؟
روش‌های رنگ‌آمیزی محتوا
روش‌های نگارش و ارائه‌ی محتوا در کتاب
فصل سوم: نکات طلایی برای پرفروش شدن کتاب شما
نکاتی برای نام کتاب
نکاتی برای جلد کتاب
جلد و نام قابل توسعه برای کتاب
انتخاب نام فصل‌ها در فهرست
مقدمه‌ی کتاب
ترتیب نوشتاری مقدمه
نشان دادن کاربرد مطالب در کتاب
نکاتی برای پشت جلد کتاب
ترفندهای بیشتر برای پرفروش شدن کتاب شما
فروش محصولات دیگر از طریق کتاب
فصل چهارم: 7 ترفند جدید برای بازاریابی کتاب
1. کتاب الکترونیکی کتاب کم حجم با فرمت (pdf)
تبلیغات همه‌جانبه برای بخش رایگان
2. روابط عمومی
زمینه‌های همکاری با رسانه‌ها
3. پکیج تدریس (روشی نو و جذاب برای افزایش فروش کتاب)
4. تهاتر (معامله‌ی پایاپای)
5. استفاده از ویدئوهای آموزشی در بازاریابی کتاب
6. کتاب را برای هدیه دادن درست کنید
7. فروش در جاهای نامعمول (جایی که اثری از رقیب نیست)
فهرست منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کتابداران
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۶۱
زبانفارسی
شابک978-622-6280-39-6
موضوع کتابنگارش
قیمت نسخه الکترونیک
۲۱۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟

Amir Reza
۱۴۰۱/۷/۲۰
همین طور که از عنوان کتاب پیدایت اگه قصد داری واقعا از راه نوشتن و نویسندگی کسب درآمد کنی، باید یه همچین کتابی رو بخونی (جدا از آموزش‌ها و بحث‌های دیگری مثل استعداد که حالا فرض رو بر این می‌گیریم که این مراحل رو طی کرده باشی!)
خانوم حداد هم الحق و الانصاف بسیار کاربردی نوشتن کتاب رو... تشکر فراوان از کتابراه ❤
سوسن نوبخت
۱۳۹۹/۷/۱۹
این روزها پرم از شور نویسندگی، این اولین کتابی بود که در راستای نویسندگی خوندم و بسیار عالی بود، و‌ای کاش کمی هم راجب نویسندگی به سبک رمان و داستان توضیح داده میشد
نرگس طیبی
۱۳۹۹/۷/۲۵
بسیار مفید... تمام مطالب کتاب کاربردی، الهام بخش و قابل تأمل است بدون حاشیه پردازی‌های خسته کننده صادقانه راهنمایی‌های مناسب دارد، صدا و لحن گفتار گوینده نیز انرژی بخش است.
مرضیه میردار
۱۳۹۹/۱۰/۶
بسیااااار عالی و کاربردی. برام جالب بود که متنش هم انگار هی داشت هولت میداد و با عجله پیش رفتن رو تزریق میکرد.
kaveh shafaei
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
اگر کتاب مدرس مرجع ژان بقوسیان را بخوانید، که یکی از منابع این کتاب است، متوجه خواهید شد که این کتاب بسیار ضعیف است.
محمد حسن رحیمی
۱۴۰۱/۲/۱۲
کتابی است مناسب کسانیکه قصد دارندکارنویسندگی را شروع کنندواز تمام زوایا کمک کار خوبی می‌تونه باشه
کاربر ms
۱۳۹۹/۸/۸
خیلی مضخرف و غیرحرفه‌ای نوشته شده پولم هدر رفت
حامد گنجی
۱۳۹۹/۷/۲۱
عالیع استفاده کردم و مفید بود
محبوبه دریاباری
۱۳۹۹/۱۲/۱۹
کتابی عالی برای نویسندگی
مشاهده همه نظرات ۹

راهنمای مطالعه کتاب چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟

برای دریافت کتاب چگونه نویسنده‌ی پولساز شویم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.