معرفی و دانلود کتاب دوران عاشقی همینگوی

عکس جلد کتاب دوران عاشقی همینگوی
قیمت:
18200 تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب دوران عاشقی همینگوی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دوران عاشقی همینگوی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دوران عاشقی همینگوی

کتاب "دوران عاشقی همینگوی: یادداشت ها و خاطرات" اثر ای. ای. هاچنر به مقاطعی از زندگی عشقی او اشاره دارد و اتفاقاتی که در آن دوران پر فراز و نشیب با آن رو به رو بوده است. ارنست همینگوی نویسنده ایست که خودش سالها پیش زندگی کرده است و ما امروز با داستان هایشان زندگی می کنیم.

داستان عاشقی همینگوی به مقاطعی از زندگی عشقی او اشاره دارد و اتفاقاتی که در آن دوران پر فراز و نشیب با آن رو به‌رو بوده است. نویسندۀ این اثر از دوستان نزدیک ارنست بوده و خودش را امانتدار رازهای او می داند و از این زاویه صمیمیت و البته به دور از تعصب، برگ هایی از زندگی همینگوی را با قلم خود به رشته تحریر در آورده و اسراری را فاش ساخته که ارنست تا زمان حیاتش پرده از آن نگشوده بود.

بخشی از متن کتاب:

خیلی ساده‌لوحانه‌س. یه زن خیلی جذاب سروکله‌ش پیدا بشه، با هادلی دوست بشه، با هردوی ما به جاهای مختلف بیاد، کاملاً به من و کارم علاقه داشته باشه، آزاد باشه و مشتاقانه من رو همراهی کنه، وقتی هادلی دستش به بامبی بنده و گرفتار اونه با من به جاهای مختلف بیاد، تمومش نشونه‌ی اینه که حواسش به منه، ولی من هیچ کدوم از این چیزا رو متوجه نمی‌شم. تموم چیزی که می‌بینم اینه که بعد از یه روز سخت کاری و نوشتن، دو تا زن منتظر من هستن و به من اهمیت می‌دن، توجه‌شون رو به من معطوف می‌کنن، زن‌هایی که هر دو‌شون دلفریب و خواستنی هستن، ولی هر کدوم به یه شکلی.
به اسکات گفتم که دوست دارم هر دوشون رو داشته باشم. کشش اونا من رو داغ کرده و الان عاشق هر دوی اونا هستم. خیلی احمقانه‌س، هیچ‌وقت گمون نمی‌کردم که پائولین یه زن مجرد باشه که دوست داره وقتش رو کنار یه خونواده سپری کنه و در عوض کسی باشه که می‌خواد زندگی من و هادلی رو به‌هم بزنه و من رو برای خودش بخواد. اما الان هردوشون رو دوست دارم. ممکنه برام بدشانسی بیاره ولی امیدوارم این‌طور نباشه.

فهرست مطالب کتاب

سرآغاز
بخش اول: اتاقی در بیمارستان سن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ماری
بخش دوم: قرار ملاقات در هتل گریتی پالس در ونیز
بخش سوم: کافه‌ی هری، نقطه‌ی جدایی راه‌ها
بخش چهارم: خورشید همچنان در پامپلونا می‌دمد
بخش پنجم: الهام در کی‌وست
بخش ششم: آنهایی که باید بمانند و آن‌هایی که باید بروند
بخش هفتم: پایان صد روز
بخش هشتم: زنگ‌ها برای که به صدا درمی‌آیند
بخش نهم: زندگی مشترک کوتاه و اندوهبار ارنست و پائولین
بخش دهم: پاریس جای غم‌انگیزی است
بخش یازدهم: آن اتاق در بیمارستان سن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ماری
سخن آخر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دوران عاشقی همینگوی
نویسنده
مترجممهرنوش امیری
ناشر چاپیانتشارات کتاب کوله پشتی
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات152
زبانفارسی
شابک978-600-8211-06-8
موضوع کتابکتاب‌های زندگی نامه
قیمت نسخه الکترونیک
18200 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دوران عاشقی همینگوی

محمد تاروردی
۱۳۹۶/۶/۱۸
خیال وقتی رنگ واقعیت میگیرد هرلحظه‌اش از وجود انسان لذتی رو زنده میکنه
رویا محمدزاده
۱۳۹۶/۲/۱۹
کتاب کامل نبود و بخشی از مطالب خذف شده بود😕
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب دوران عاشقی همینگوی

برای دریافت کتاب دوران عاشقی همینگوی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.