معرفی و دانلود PDF کتاب مامان چطوری نقاشی بکشم؟

عکس جلد کتاب مامان چطوری نقاشی بکشم؟
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مامان چطوری نقاشی بکشم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مامان چطوری نقاشی بکشم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مامان چطوری نقاشی بکشم؟

کتاب مامان چطوری نقاشی بکشم؟ نوشته هوانگ پی شو یکی از داستان‌های مجموعه قصه‌های رنگارنگ درباره‌ی خرس کوچکی است که می‌خواهد برای قدردانی از زحمت‌های مادرش برای او یک نقاشی بکشد.

او نمی‌دانست برای کشیدن نقاشی خوب باید چه نکاتی را رعایت کند تا کمر درد نگیرد و به چشم‌هایش هم آسیب نرسد. اگر می‌خواهید بدانید در هنگام نقاشی کشیدن باید چه مواردی را رعایت کنید با این داستان جالب همراه باشید.

مجموعه‌ی قصه‌های رنگارنگ با هدف آموزش موضوعات مختلف برای کودکان گروه سنی الف و ب منتشر شده است. این مجموعه در قالب داستان‌های جذاب، مهارت‌های فردی و اجتماعی به کودک شما آموزش لازم را می‌دهد. با این مجموعه، فرزند شما بسیاری از مهارت‌ها و آگاهی‌ها را به صورتی لذت‌بخش کسب می‌کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مامان چطوری نقاشی بکشم؟
نویسنده
مترجممهدی رمضانی
ناشر چاپیانتشارات همیاران جوان
سال انتشار۱۳۹۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات13
زبانفارسی
شابک978-600-262-093-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مامان چطوری نقاشی بکشم؟

A Sooltani
۱۴۰۲/۸/۲۱
بهترین کتاب برای کودکان عزیزمان
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب مامان چطوری نقاشی بکشم؟

برای دریافت کتاب مامان چطوری نقاشی بکشم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.