معرفی و دانلود PDF کتاب لطفاً تمساح به مدرسه نبرید!

عکس جلد کتاب لطفاً تمساح به مدرسه نبرید!
قیمت:
۲۴۸۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب لطفاً تمساح به مدرسه نبرید! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب لطفاً تمساح به مدرسه نبرید! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب لطفاً تمساح به مدرسه نبرید!

کتاب لطفاً تمساح به مدرسه نبرید! از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز نوشته‌ی الیز پارزلی، ماجرای بامزه‌ی دختری به نام ماگنولیا را به تصویر می‌کشد که روزی یک تمساح همراه خود به مدرسه می‌برد و کلی دردسر شیرین به وجود می‌آورد. این اثر نامزد مدال خوانندگان جوان کالیفرنیا در سال 2019 بوده است.

موضوع کتاب لطفاً تمساح به مدرسه نبرید! چیست؟

هر کدام از بچه‌های مدرسه برای کلاس «نشان بده و بگو» باید با خود چیزهایی از طبیعت به کلاس ببرند. یکی چوب می‌آورد، یکی لانه‌ی پرنده و ... اما دختری دردسرسازی به نام ماگنولیا چیزی که هیچکس انتظارش را نداشت با خود به مدرسه می‌برد، یک تمساح بزرگ! همه از دیدن این تمساح بزرگ متعجب و وحشت زده می‌شوند، ولی مگنولیا می‌خواهد به همه ثابت کند که تمساح‌ها ساکت و خوب‌اند و هیچکس را نمی‌خورند اما... می‌خواهید بدانید چه دردسرهایی در انتظار ماگنولیا و بچه‌های مدرسه است؟ پس با داستان لطفاً تمساح به مدرسه نبرید! (If You Ever Want to Bring an Alligator to School, Don't) همراه باشید.

درباره‌ی مجموعه ماگنولیا:

این مجموعه‌ی محبوب که از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز به شمار می‌آید داستان‌های طنز دختری به نام ماگنولیا را به تصویر می‌کشد که مهارت زیادی در دردسرسازی دارد! او در هر داستان با ایده‌های عجیب و غریبش ماجراهایی بامزه را رقم می‌زند. الیز پارزلی (Elise Parsley) با داستان‌های بامزه‌ی این کتاب‌ها هم کودکان را سرگرم کرده و هم به آن‌ها می‌آموزد که هر چیزی باید در جای خودش باشد.

افتخارات کتاب لطفاً تمساح به مدرسه نبرید:

- از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز
- نامزد مدال خوانندگان جوان کالیفرنیا (2019)

نکوداشت‌های کتاب لطفاً تمساح به مدرسه نبرید:

- داستانی پر جنب و جوش، خیال انگیز و خنده‌دار. (Boing Boing)
- کتابی با تصویرسازی‌های پرهیجان و داستانی طنزآمیز. (ناشران هفتگی)
- اولین کتاب تصویری که برای طیف وسیعی از سنین جذاب است. (مجله کتابخانه مدرسه)
- کودکان به احتمال زیاد از کارهای بامزه‌ی ماگنولیا و دردسرهایی که تمساح غول پیکر برای او ایجاد می‌کند، خوششان خواهد آمد. (نیویورک تایمز)

کتاب لطفاً تمساح به مدرسه نبرید! مناسب چه کسانی است؟

داستان سرگرم کننده‌ی این کتاب برای کودکان 3 تا 7 ساله خنده‌دار و آموزنده خواهد بود.

در بخشی از کتاب لطفاً تمساح به مدرسه نبرید! می‌خوانیم:

سه تا از آدامس‌هایی را که بیشتر از همه دوست داری، به تمساح می‌دهی و التماسش می‌کنی برای خاطر شرافت حیوانی‌اش کسی را نخورد و منتظر زنگ «نشان بده و بگو» بماند. خوبی‌اش این است که توانسته‌ای او را از خوردن بچه‌ها منصرف کنی. بدی‌اش هم اینکه تمساح ملچ ملوچ کنان آدامس می‌جود و یادش می‌کند و همه جا را آدامسی می‌کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب لطفاً تمساح به مدرسه نبرید!
نویسنده
مترجمفرمهر منجزی
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۷
زبانفارسی
شابک978-600-8347-30-9
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۴۸۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب لطفاً تمساح به مدرسه نبرید!

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب لطفاً تمساح به مدرسه نبرید!

برای دریافت کتاب لطفاً تمساح به مدرسه نبرید! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.