معرفی و دانلود کتاب زندگی الهی: تراژدی، درام و کمدی

عکس جلد کتاب زندگی الهی: تراژدی، درام و کمدی
قیمت:
۱۲۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب زندگی الهی: تراژدی، درام و کمدی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زندگی الهی: تراژدی، درام و کمدی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زندگی الهی: تراژدی، درام و کمدی

آنچه‌ می‌خوانید، اثر در اثر و متن‌ در متنی‌ است‌ که‌ به‌ بازآفرینی‌ و دگرآفرینی‌ متونی ‌می‌پردازد که‌ زمینه‌ ارجاع‌ آثاری‌ همچون‌، کمدی‌ الهی‌ دانته‌، فاوست‌ گوته‌، فیلم‌کانال‌ آندره‌ وایدا، معراج نامه ها و... است‌. آفرینشی‌ که‌ از فیلم‌ شروع‌ شده‌، با غوطه‌ در کتبی‌ ادامه ‌یافته‌ و با نقد و دیالوگی‌ که‌ به‌ معراج‌ رفتگان‌ را فرا می‌خواند، به‌ عنوان‌ اثری‌ با نام‌"زندگی‌ الهی‌" برگزیده‌ شده ‌است‌. آثاری‌ که‌ مستقیماً در شکل‌ گیری‌ این‌ اثر دخیل‌ بوده‌اند، به‌ قرار ذیل‌اند: فیلم‌ کانال‌ از آندره‌ وایدا، کمدی‌ الهی‌ ( دوزخ‌، برزخ‌ وبهشت‌) از دانته‌، ارداویراف‌ نامه‌ منسوب به ارداویراف‌، سیر العابد الی‌ المعاد از سنایی‌غزنوی‌، فاوست‌ از  گوته‌ و صحرای‌ محشر از جمالزاده‌ از جمله‌ مهمترین‌ آن ها هستند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زندگی الهی: تراژدی، درام و کمدی
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۶۶
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۲۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب زندگی الهی: تراژدی، درام و کمدی

برای دریافت کتاب زندگی الهی: تراژدی، درام و کمدی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.