معرفی و دانلود رایگان کتاب باران سیاه - سقوط مرگبار - جلد اول

عکس جلد کتاب باران سیاه - سقوط مرگبار - جلد اول
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب باران سیاه - سقوط مرگبار - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب باران سیاه - سقوط مرگبار - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب باران سیاه - سقوط مرگبار - جلد اول

کتاب باران سیاه - سقوط مرگبار - جلد اول نوشته‌ی معین فرد، رمانی هیجان‌انگیز و جذاب است که قهرمان آن حافظه‌ی خود را از دست داده و همه‌ی انسان‌ها قصد کشتن او را دارند. قهرمان داستان در دوره‌ای به سر می‌برد که فجایع بزرگ، تمدن‌های انسانی را از بین برده است.

معرفی رمان باران سیاه - سقوط مرگبار - جلد اول:

رمان جذاب باران سیاه - سقوط مرگبار نخستین جلد از این مجموعه محسوب می‌شود. در ابتدای این رمان، شخصیت اصلی داستان چشمانش را باز می‌کند و خود را بالای ساختمانی می‌یابد که قصد خودکشی دارد. او نمی‌داند چرا آن‌جا آمده و چرا می‌خواهد به زندگی خود خاتمه دهد. او حتی اسم خود را هم به خاطر نمی‌آورد! شخصیت بی‌نام داستان، منفورترین انسان روی زمین محسوب می‌شود و سایر انسان‌ها قصد کشتنش را دارند.

اما این تنها گره‌ی داستانی مجموعه‌ی سقوط مرگبار نیست، بلکه دنیایی که انسان‌ها در آن زندگی می‌کنند هم دگرگون شده است. هیولای جهش یافته‌ی بزرگی در آسمان پرواز می‌کند، ماسه‌ها شهرها را ویران کرده‌اند، انسان‌ها داخل پناهگاه‌ها زندگی می‌کنند و گلوله‌ها از زندگی انسان‌ها باارزش‌تر هستند.

هیولاها و موجودات عجیب بر کره‌ی زمین حاکم شده‌اند و شب‌ها در اطراف پرسه می‌زنند اما او هیچ یک از این‌ها را به یاد نمی‌آورد. شخصیت اصلی داستان بدنش آهنی است اما نمی‌داند چرا با سایرین فرق دارد. او فقط یک جمله را تکرار می‌کند: رباتی که می‌خواست انسان شود.

در بخشی از رمان باران سیاه - سقوط مرگبار - جلد اول می‌خوانیم:

او بریده‌بریده صحبت می‌کند. بادِ سردی که از ساختمان‌های تنها برمی‌خیزد، موهای تنم را سیخ می‌کنند. ناگهان وزش تند بادی مرا تکان می‌دهد. آن هیولایی که سرخ بال نامید شده، حالت تهاجمی به خود گرفته و با تمام قدرت بال می‌زند. صدای غرش بال‌هایش بیش‌تر شده است و باد برخواسته از بال زدنش، تعادلم را برهم می‌زند. دو چشمِ سرخ رنگ هیولا به من زل زده و دندان‌هایش را به من نمایش می‌دهد. ناگهان او دهانش را باز می‌کند و امواج غرشِ گوش خراشش، سلول‌های بدنم را می‌لرزاند. وقتی به خود می‌آیم، او را می‌بینم که با سرعت به سویم فرود می‌آید. پاهایم ناخودآگاه تکان می‌خورند و به سوی در می‌روم. «بدوین قربان! فرار کنین!»

او به ورگا می‌گوید: «فکر نکنم توی ساختمون با ما کاری داشته باشه. باید تا نصف ساختمون پایین بریم.»

صدای شکافته شدن هوا، داخل سرم طنین می‌اندازد. قدم‌های باقی مانده را با تمام سرعت طی می‌کنم. زمانی که به جلوی ورودی می‌رسم، سرخ بال آن قدر به ما نزدیک شده که تمام آسمان را پوشانده است. وقتی به پاهای کشیده و درازش نگاه می‌کنم، چنگال‌هایش را می‌بینم که مرا هدف قرار داده‌اند. ناگهان دستانش را از هم باز می‌کند. ناخن‌هایش به راحتی با یک حرکت ساده سرم را جدا خواهد کرد. چند قدم باقی مانده، تصاویر به صورت آهسته از جلوی چشمانم عبور می‌کنند. قبل از این که درون چنگال‌های تیز او اسیر بشویم، به ورودی می‌رسیم. هیولا در حالی که با عصبانیت می‌غُرد، از بالای ساختمان عبور می‌کند. بادی که از حرکت او به سوی ما برمی‌خیزد، ما را به چند پله پایین پرت می‌کند. گیج و منگ به در ورودیِ رو به پشت بام نگاه می‌کنم. آن هیولا چه نوع جانوری بود؟ ورگا چند پله پایین‌تر و مرد قد کوتاه کنارم سقوط کرده‌اند. «قربان حالتون خوبه؟»

او به کنارم می‌آید. وقتی می‌بیند که مشکلی ندارم، به نزدیکی درِ ورودی پشت بام می‌رود، انگار به دنبال سرخ بال می‌گردد. «این لعنتی از کجا پیداش شد؟ خیلی وقته که هیچ خبری ازش نبود.»

فهرست مطالب کتاب

طلوع
رویا
سرزمین مُرده
راهِ تاریک
بیابان برهوت
پناهگاه زندگی
زندان
آژیر
قسمت تاریک
برج مخابراتی
سیگنال گمشده
کُد
لباسِ آهنی
خواب تاریک
به سوی سرنوشت
سنگریزه‌ها
سرنوشت
من را پیدا کن
تونل زمان
دیوار سبز
دنیای جدید
ماسه‌های روان
پرنده‌ی بدون بال
شهرِ رویاها
من کی هستم؟
شهرِ شب
هاله‌ی سفید
طلوع تازه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب باران سیاه - سقوط مرگبار - جلد اول
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات خدمات فرهنگی کرمان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات505
زبانفارسی
شابک978-600-285306-6
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب باران سیاه - سقوط مرگبار - جلد اول

محمدرضا
۱۴۰۱/۵/۲
این کتاب فوق العاده بود. در این کتاب آینده زمین به تصویر کشیده شده است و دنیا به قدری تغییر کرده است که دیگر نمی‌شود خوب را از بد و دشمن را از دوست تشخیص داد. نویسنده به خوبی توانسته داستان را فضا سازی کند تا خواننده بتواند به طور دقیق و جزئی داستان را درک کند و از آن لذت ببرد. در ابتدا شخصی به نام کرادن که او را رییس خطاب میکنند قصد خود کشی دارد اما یکی از دوستانش به نام دراسول او را نجات میدهد و از دست کسانی که به آن‌ها خیانت کرده آمد فرار میکنند. در مسیر فرار اتفاقات زیادی برایشان می‌افتد و با افراد زیادی سر و کله می‌زند و سعی می‌کنند تا جان خود را نجات دهند و به پناهگاه برسند. در راه به زنی به نام سامیرانا بر میخورند و او نیز همراه آن‌ها میشود. در راه با یک شکارچی معامله می‌کنند تا راه را به آن‌ها نشان دهد. البته لایه ازون از بین رفته و نمیشود بیش از یک روز زیر نور آفتاب دوام آورد. آن‌ها بسیاری از هیولا‌ها و جهش یافته‌ها را از پیش رو بر میدارند و هر لحظه به سمت مقصد نزدیک تر میشوند. سر انجام وقتی به شهر ربات‌ها می‌رسند ارباب کرادن با حساب و کتاب هایش پی میبرد که دراسول به او خیانت کرده و به همین دلیل از شهر ربات‌ها بر خلاف اینکه از او استقبال زیادی به عمل آمده بود بیرون آمد و سامیرانا را دید که در توفان و میان گرد و خاک راه میرود اما کرادن به قدری عصبانی است که به او توجهی نمیکند و راه خودش را در پیش می‌گیرد. در کل این کتاب بسیار بی نظیر بود، بعد از اتمام این کتاب توصیه میکنم حتما جلد دوم را هم مطالعه کنید.
مائده صدقی
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
خدایا فوق العاده بود حرف نداشت
دنیایی که بعد از نابودی زمین به وجود میاد
همه چیز این کتاب جالب بود ولی خب تکانی هم وجود داشت
مثلا اینکه بهتر بود ریزانیس بجای اینکه جعبه رو باز کنه و بعد جبهه ب. یره و لج بازی کنه بهتر بود با جان و دل قدرت رو در اختیار می‌گرفت و ازش بهترین استفاده رو می‌برد حتی و
تصور رهبری کروم‌ها توسط ریزانیس یا کرادن شگفت انگیزه
همینطور هم در مورد سامیرانا اینکه دختری با این سن انقدر تجربیات راز‌های مختلف داشته باشه واقعا عجیبه من از سامیرانا خوشم میومد ولی انگار شخصیت این فرد رو کلا دروغ تشکیل داده باز خوبه شرافت داشت آخرش اعتراف کرد که اصلا از اون دنیا نیست
با وجود اینا بنظرم کتاب بشدت فوق العاده ایه اینا فقط تصورات و دیدگاه من برای ادامه داستان بود هر کس سلیقه و تفکراتی داره و ادامه داستان زندگی ریزانیس به نویسنده عزیزمون بستگی داره
پیشنهاد میکنم حتماااااا بخونید این کتابو
E.Am
۱۴۰۱/۷/۲۷
رمان جذابی بود. بنظرم نقطه قوتش تخیل قوی نویسنده بود که اجازه نمیداد داستان کلیشه‌ای و قابل پیش بینی باشه، ولی شاید بشه گفت کنترل این تخیل قوی از دست نویسنده خارج شده و موضوعات زیادی به داستان اضافه شدن که گاهی درطول داستان باهم تناقض پیدا میکنن. مثل توانایی‌هایی که کرادن بعضی جاها داره ولی بعضی که جاها انگار نویسنده یادش رفته این شخصیت فلان توانایی رو داره. یا جریان نلاگ، برف سیاه، ماسک سیاه (که اول داستان هدف کرادن بود ولی بعد بحث جعبه سیاه میاد وسط). یا مثلا بحث دنیاهای موازی که خیلی ناگهانی پیش کشیده میشه. انگار داستان و شخصیتهای حداقل سه تا رمان با هم مخلوط شدن. فکر میکنم نویسنده توی خلق بعضی شخصیت‌ها و حوادث عجله کرده و شاید بهتر بود اونها رو به جلد‌های بعدی موکول میکرد. علاوه بر اون با اینکه میدونم رمان چند جلدی هست ولی باز هم این پایان برای جلد اول خیلی غیرمنتظره بود، درواقع نمیشه بهش گفت جلد اول... باید گفت مقدمه! دقیقا مثل سریال‌های نیم ساعتی که هرشب پخش میشن. فکر میکنم رمان با سریال از این جهت متفاوته و در انتهای جلد اول باید اکثر موارد مختومه شده باشن یا حداقل سرگردان رها نشده باشن. فکر میکنم انتهای جلد اول خواننده باید از این که تعدادی از سوال هایش جواب قانع کننده گرفتن خوشحال باشه و برای جلد دوم ذوق داشته باشه، ولی من به شخصه بعد از پایان جلد اول انقدر ذهنم سرگردان بود که حس میکردم میخوام (با کمال احترام) نویسنده را خفه کنم! این باعث میشه برای خوندن جلد دوم مطمئن نباشم چون اصلا حس خوبی نیست. البته این فقط نظر منه، ولی چیزی که کاملا مشخصه اینه که ایشون نویسنده توانایی هستن.
علی پارسا
۱۴۰۱/۸/۱۲
با سلام خدمت جناب معین فرد و همکاران زحمتش کشش.
کتاب از جنبه تخیل خیلی زیبا هستش
و نکته‌ای قابل چشم گیر هستش این است ک لحن بیان اقای معین فرد بسیار زیبا میباشد که هنگام صحبت کردن مخاطب همه‌ی جلوه‌ها رو جلوی صورتش نمایان میکند
نکته‌های دیگر این کتاب:
((اعتماد)): میشه آموخت که حتی ب نزدیکترین
کسان در هر شرایطی نباید اعتماد کردن حتی کسانی ک جان شما را در سخت‌ترین شرایط نجات دهند
((خیانت)): کسانی ک دوست و همراه شما هستند و برایتان هر کاری که انجام میدهند مطمئناً برای منفعت خودشان اشت و در کوچکترین زمان به شما ضربه‌ای میزنن که جبران ناپذیر باشد با اوج ناباوری. در حالی که حتی اگر هیچ کس را بجز انها نداشته باشی.
.
.
.
و شخصیت جذاب ((کرادن)) میباشد
امروزه با توجه با علم و تکنولوژی که انسان در حال خلق کردن ربات‌هایی هستند که کارها را دقیق تر و منظم تر انجام دهند با توجه به اینکه خیلی از افراد هستند که بخشی از از اعضای بدنشان همانند مچ. دست. انگشت پا و با هوش مصنوعی که به دست خود انسان است کنترل می‌شود چه بسا شخصیتی که کرادن دارد میتوان تحسین برانگیز بود استفاده از از اینکه این چنین شخصیتی در این کتاب باشد
.
.
. خوشبختانه این کتاب به قدری از نظر تخیلی جذاب است که خیلی بیشتر از اینها میشود از این کتاب صحبت کرد
.
.
.
به امید پیشرفت در جامعه کتاب نویسی و نشر دادن آن
.
.
. خسته نباشید
هاااااااااا
۱۴۰۱/۱۱/۲۲
خدایا فوق العاده بود حرف نداشت دنیایی که بعد از نابودی زمین به وجود میاد همه چیز این کتاب جالب بود ولی خب تکانی هم وجود داشت مثلا اینکه بهتر بود ریزانیس بجای اینکه جعبه رو باز کنه و بعد جبهه ب. یره و لج بازی کنه بهتر بود با جان و دل قدرت رو در اختیار می‌گرفت و ازش بهترین استفاده رو میبرد حتی و تصور رهبری کرومها توسط ریزانیس یا کرادن شگفت انگیزه همینطور هم در مورد سامیرانا اینکه دختری با این سن انقدر تجربیات رازهای مختلف داشته باشه واقعا عجیبه من از سامیرانا خوشم میومد ولی انگار شخصیت این فرد رو کلا دروغ تشکیل داده باز خوبه شرافت داشت آخرش اعتراف کرد که اصلا از اون دنیا نیست با وجود اینا بنظرم کتاب بشدت فوق العاده ایهاینا فقط تصورات و دیدگاه من برای ادامه داستان بود هر کس سلیقه و تفکراتی داره و ادامه داستان زندگی ریزانیس به نویسنده عزیزمون بستگی داره پیشنهاد میکنم حتما ||||| بخونید این کتابو
Parmiss
۱۴۰۱/۱۰/۳۰
وقتی این کتاب رو با رمان‌های دیگه خارجی مقایسه میکنم... متوجه میشوم‌ در سطح برخی رمان‌های خارجی نوشته شده است... میشه گفت حتی بهتر... قلم نویسنده مرا با خود به دنیای ربات‌ها برد... ذهن خلاقش مرا به وجد آورد و برای ادامه خواندن مشتاقم میکرد... توصیف او از صحنه‌ها باعث میشد تصویر سازی کامل از کتاب از داشته باشم... افسوس میخورم اینکه بسیاری از مردم رمان‌های ایرانی را نمیخوانند و به این رمان‌های جذاب بها داده نمی‌شود... شاید اگه دنیای فیلم سازیمون قوی تر بود میتوانستیم ازش فیلم بسازیم... با رمان دونده هزارتو مقایسه میکنم که فیلمش هم ساخته شده... هر دو نویسنده صحنه‌ها را به خوبی توصیف کرده و ذهن خلاقشان باعث شده رمان‌هایی نو و بدون کلیشه ساخته شود... یکی از خوبی‌های این کتاب این بود که به هیچ وجه قابل پیش بینی نبود و هر لحظه خواننده را سورپرایز میکرد... ممنون از کتابراه و جناب آقای معین فرد.... منتظر رمان‌های جدید ازتون هستم🌹🤍
ریحانه حق شناس
۱۴۰۱/۱۰/۲
باسلام و احترام به جناب معین فرد نویسنده این رمان تخیلی جذاب. پس از نصب کتابراه این دومین کتابی بود که خواندم. تخیلی زیبا از زمان نابودی دنیا که انسان‌ها آن را با خودخواهی خود به وجود می‌آورند. در این داستان غیر قابل پیش بینی و پر کشش جملات با دقت و نهایت احساسات بیان شده بودند به صورتی که هرلحظه و با خواندن آن تصویر نیز در ذهن پدیدار می‌شود. سرگذشت رباتی که میخواست انسان شود انسانی که بازیچه‌ی سرنوشت شده بود. البته تناقض‌هایی در داستان وجود داشت که به وضوح خود را به رخ می‌کشند. موضوعاتی که اول و در بین بسیار بزرگ جلوه داده می‌شوند و سپس محو و در نیمه راه رها می‌شوند و موضوعاتی غیر منتظره و متناقض جایشان را می‌گیرند که باعث گمراهی و تردید خواننده می‌شوند و سوال‌های بی جواب زیادی به جای می‌گذارند. من این کتاب را پس از کتاب جوینده مخلوق جناب امین فرد خواندم. با اینکه موضوع‌ها یکی هستند اما اهداف و دنیای دیگری در پس آن‌ها مورد هدف قرار گرفته شده‌اند. در نظر من جوینده حتی با آن پایان غم انگیر به حقیقت بیشتر شباهت دارد، چرا که در دنیای ما فرافرگشت‌ها حضور ندارند... ظرافت خلق شخصیت و اتفاقات در آن کاملا حساب شده تر بود که من رو حساس تر و سطح انتظارم رو این گونه بالا برده بود. امیدوارم جلد دوم ابهامات جلد اول را در خود غرق کنند و حقیقت بیشتری نمایان شود.
Mahla Lotfinejad
۱۴۰۱/۵/۱۹
در این کتاب آینده زمین به تصویر کشیده شده و دنیا به قدری تغییر کرده که دیگر نمی‌شه خوب رو از بد و دشمن را از دوست تشخیص داد...
این کتاب هم یکی از اون کتاب‌های فوق العاده‌ای بود به هیچ عنوان ادامه داستان قابل حدس نبود...
کاملا خواننده رو جذب و با خودش همراه و هم مسیر کتاب میکرد خیلی زیبا و جذاب
بود... واقعا نویسنده‌اش هوشی خلاق و پویا داشته و همین طور قلمی قوی شخصیت پردازی‌ها فوق العاده بودند میتونستم باعمق جان شخصیت هارو درک و حس کنم نویسنده همه‌ی جوانب رو در داستان در نظر گرفته و موضوع جالبی رو برای نوشتن انتخاب کرده...
علاوه بر اون قواعده دستوری و نوشتاری به طور کامل رعایت شده و به نظر من یکی از زیبا‌ترین کتاب‌های تمام طول زندگیم بوده و کاملا ارزش خوندن داره توصیه میکنم حتما مطالعه‌اش کنید چرا که شرط می‌بندم عاشق داستانش میشید🤎✨
سید امیر محمد سید نظری
۱۴۰۲/۱/۴
داستان بسیار روان و جذابی داشت داستان از قاب خود خارج نمی‌شد و درست حرکت میکرد درست به دنبال شخصیت‌ها میرفت و ادم را گیج نمی‌کرد فضای نا اشنا فردی که حافظه‌ی خود را از دست داده است به خوبی می‌شد حس کرد از سبک قلم نویسنده لذت میبردم و احساس می‌کردم در ان فضا قرار گرفتم احساس هم دردی را به خوبی تحریک میکرد به گونه‌ای که در زمان خشم، خوشحالی، ترس و احساسات دیگر شخصیت‌ها کامل احساس هم دردی میکردم داستان به خوبی من را با خود همراه کرد از نظر خود بنده بخش‌هایی که افراد از شخصیت اصلی می‌ترسیدند و خود شخصیت اصلی دلیل ترس مردم را نمی‌دانست جزء بخش‌های جذاب داستان بود پایان جلد اول پایان راضی کننده‌ای بود و من را به خواندن ادامه‌ی داستان ترغیب کرد و در کل کتاب من را راضی کرد و البته هنوز جلد‌های بعد را نخواندم ولی امید وارم داستان همین گونه با قدرت پیش رفته باشد
Tahira Hussaini
۱۴۰۲/۲/۱۵
سلام خدمت نویسنده عالی و دوستای عزیز که همانند من این کتاب را خوانده، کتاب واقعا حرف نداشت از هر لحاظ باوجود که کتاب زیاد نخواندم ولی این کتاب بحدی منو مجذوب خواندنش کرده بود که در ۳ روز تمامش کردم حتی نمیدونستم چطوری در باره کتاب توصف کنم باورش سخته نویسنده ایرانی دراین حد دارای قوه تخیل بزرگ باشه نه تنها تخیل به نظرمن نویسنده به یک نوعی از واقعیت درآینده صحبت کرده حتی بعضی آن‌ها به حقیقت مبدل شده مانند لایه اوزون ک تقریبا در حال خراب شدن هست همچنین دنیا خیلی پر تکنولوژی و پیش رفته شده ک الان ربات سازی هم وجود داره شک نیست چنین فاجعه در آینده رخ نده به باور ما قبل از ظهر امام زمان (ع) که همه چیز نابود می‌شود ازانسان گرفته تا کوچکترین موجود زنده به شمول گیاه وغیره، واقعا عالی بود حرف نداشت. تشکر از شما
کتاب خوان
۱۴۰۱/۱۰/۲۶
بی نظییررر بود
بهترین کتاب، پیشنهاد میکنم از دستش ندید.
یک رمان آخرالزمانی که همه چیز رو به چالش می‌کشه از سیاره بگیر تا انسان‌ها و حیوانات و موجودات فرا طبیعی و خیلی چیز‌های دیگه.
یکی از ویژگی‌های داستان خیلی ازش خوشم اومد این بود که خواننده رو هم به داخل داستان میاره. یعنی اینکه نویسنده رو
شخصیت اصلی به دو شخصیت تقسیم کرده و خواننده رو جای زایراس قرار داده، زایراس هم دقیقاً می‌خواد مثل خواننده از گذشته چیزی رو بفهمه و در لحظه، هم شخصیت در داستان و خواننده متوجه یک موضوع می‌شن که خیلی جذاب بود واسم.
ولی‌ای کاش جلد‌های بعدیش پولی نبود چون خیلی دلم می‌خواد جلد بعد رو هم بخونم.
از نویسنده و مترجم و کسی که واسه این کتاب تلاش کرده صمیمانه تشکر میکنم.
A
۱۴۰۱/۲/۲۵
فکر می‌کنم بعد از سیصد و خورده‌ای رمان و کتاب که خوندم هنوز هم داستان‌های فانتزی چه در زمینه مدرن و چه در زمینه باستانی زیبا قدرتمند و خارق العاده هستند و این کتاب هم یکی از اون کتاب‌های فوق العاده بود به هیچ عنوان ادامه داستان حتی قابل حدسم نبود و کامل خواننده رو جذب و با خودش همراه و هم مسیر کتاب میکرد خیلی زیبا و جذاب بود و واقعا نویسنده هوشی خلاق و پویا داشته و همین طور قلمی قوی شخصیت پردازی‌ها فوق العاده بودند میتونستم باعمق جان شخصیت هارو درک و حس کنم رمان غلط‌های املایی خیلی کمی داشت ولی قطعا ارزش خوندن بالایی داری مرسی از نویسنده عزیز و قلمشون که همچین دنیای تخیلی جذاب و هیجان انگیزی رو برای ما به تصویر کشیدن.
کیانا نوروزصفت
۱۴۰۱/۶/۳۱
اولین کتابی بود که وقتی کتابراه رو نصب کردم دانلود کردم و خوندم زمانی که میخواستم شروع کنم به خوندن این کتاب تمایل زیادی نداشتم اما همین که فصل اولو خوندم عاشق این کتاب شدم و به هرکسی که میبینمش پیشنهاد میکنم و واقعا این قدرت تخیل و قلم بینطیر و طلایی و علم بالای شمارو تحسین میکنم و ممنونم بابت این نوشتن کتاب جذاب و دوست داشتنی من حتی باورم نمیشد که یه همچین نویسنده توانایی رو تو ایران داشته باشیم و یه حقیقتی که دوست دارم به تمامی حرفام اضافه کنم اینه که کتاب شما پتانسیل اینو داره که در هالیوود یه سریال بینطیر بشه و من مطمئنم که اگه این اتفاق رقم بخوره یکی از محبوبترین‌ها و پرفروش ترین‌ها میشه بازم ازتون ممنونم بابت این کتاب جذاب و دوست داشتنی
آرمین ویژه پور
۱۴۰۱/۳/۱۸
خیلی کتاب عالی و درجه یکی هست و نویسنده همه‌ی جوانب رو در داستان در نظر گرفته و موضوع جالبی رو برای نوشتن انتخاب کرده علاوه بر اون قواعده دستوری و نوشتاری به طور کامل رعایت شده و به نظر من یکی از زیبا‌ترین کتاب‌های تمام طول زندگیم بوده و کاملا ارزش خوندن داره توصیه میکنم حتما مطالعه‌اش کنید چرا که شرط می‌بندم عاشق داستانش میشید.
آقای معین فرد دمتون گرم خیلی باهاش حال کردیم‌ای کاش هر چه سریع تر جلد سوم رو هم منتشر میکردید.
از بس منتظر موندیم زیر پامون علف سبز شد. شما گفته بودید که در اردیبهشت ماه منتشرش میکنید ولی الان تو خردادیم و هنوز خبری نیست.............
ولی در کل دمتون گرم خیلی عالی بود.
Eli Mansoori
۱۳۹۹/۳/۹
هدف من از خوندن کتاب لمس و تجربه، دنیا و اتفاقاتی هست که امکان تجربه اون رو توی زندگی عادی ندارم.
این کتاب حس یکی شدن با ادمایی ک توی دوره‌ای زندگی میکنن ک همه چی نابود شده و باید با تنهایی و ترس هاشون روبرو بشن رو بهم میده
فضایی جدید داستان، هیجان، رازهای هولناک
برای من این کتاب فوقالعادست
حتما این دنیارو تجربه کنین
مشاهده همه نظرات 426

راهنمای مطالعه کتاب باران سیاه - سقوط مرگبار - جلد اول

برای دریافت کتاب باران سیاه - سقوط مرگبار - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.