معرفی و دانلود PDF کتاب نابغه جوان: مغز‌ها

عکس جلد کتاب نابغه جوان: مغز‌ها
قیمت:
۱۹۰۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب نابغه جوان: مغز‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نابغه جوان: مغز‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نابغه جوان: مغز‌ها

کتاب نابغه جوان: مغز‌ها به قلم کیت لنارد همراه با تصاویری مهیج و جذاب کودکان شما را با ماشین شگفت‌انگیزی آشنا می‌کند که درون سر شما قرار دارد.

درون بدن همه انسان‌ها، سیستم جالبی وجود دارد، کیت لنارد (Kate Lennard) در کتاب نابغه جوان: مغز‌ها (Brains) نحوه کارکرد یکی از حیاتی‌ترین اعضای بدن انسان و جانداران مختلف را شرح می‌دهد.

کتاب نابغه جوان: مغز‌ها مناسب چه کسانی است؟

مجموعه کتاب‌های نابغه جوان برای تمامی کودکان دبستانی که علاقه دارند با قسمت‌های مختلف اعضای بدن خود آشنا شوند، مفید و جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب نابغه جوان: مغز‌ها می‌خوانیم:

دلفین‌ها به وسیله صداهای بامزه‌ای که در می‌آورند و همچنین با صدای سوت، با یکدیگر صحبت می‌کنند. هیچکس نمیداند آن‌ها درباره چه چیزی صحبت می‌کنند، به همین دلیل بسیار سخت است بفهمند که چقدر این حیوانات باهوش هستند!
ما می‌دانیم که دلفین‌ها می‌توانند راه خود را زیر آب پیدا کنند، حتی در تاریک‌ترین مناطق زیر اقیانوس‌ها! درست مثل زیر دریایی‌ها حالا او باهوش است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نابغه جوان: مغز‌ها
نویسنده
مترجمسمانه تیمورزاده
ناشر چاپیانتشارات تیمورزاده
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۵
زبانفارسی
شابک978-600-2388-11-7
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۹۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب نابغه جوان: مغز‌ها

زینب قره جلو
۱۴۰۰/۶/۲۴
من به مغز خیلی علاقه دارم و عاااااااالی
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب نابغه جوان: مغز‌ها

برای دریافت کتاب نابغه جوان: مغز‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.