معرفی و دانلود PDF کتاب کنسرت آقای خرس

عکس جلد کتاب کنسرت آقای خرس
قیمت:
۱۲۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کنسرت آقای خرس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کنسرت آقای خرس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کنسرت آقای خرس

کتاب کنسرت آقای خرس به قلم دیوید لیچفیلد، ماجرای جذاب و آموزنده‌ی بچه خرسی است که روزی در جنگل چیز عجیبی پیدا می‌کند؛ چیزی که زندگیش را تغییر می‌دهد!

موضوع کتاب کنسرت آقای خرس چیست؟

روزی در جنگل یک بچه خرس پیانویی را پیدا کرد؛ او اصلاً نمی‌دانست پیانو چیست و وقتی پنجه‌اش را روی آن کشید از صدایش ترسید. روزها گذشتند و خرس هر روز با پیانو تمرین می‌کرد حالا او یک خرس بزرگ و جوان شده بود و صدای نواختنش بسیار دلنشین بود. همه‌ی دوستان خرس از شنیدن موسیقی او لذت می‌بردند تا اینکه روزی یک پدر و دختر به جنگل آمدند و صدای پیانوی خرس را شنیدند و به او پیشنهاد دادند تا جنگل را رها کند و همراه با آن‌ها به شهر برود تا نوازنده‌ای موفق شود...

دیوید لیچفیلد (David Litchfield) با داستان دوست داشتنی کنسرت آقای خرس (The Bear and the Piano) مفاهیمی مانند تعلق خاطر، ریشه، هویت و حفظ دوستی‌های قدیمی را در قالب قصه‌ای شیرین به کودکان می‌آموزد. این اثر به کودکان گوشزد می‌کند که هرگز نباید خاستگاه و جایی که در آنجا متولد و بزرگ شده‌اند را فراموش کنند.

کتاب کنسرت آقای خرس مناسب چه کسانی است؟

این داستان زیبا به همراه تصویرگری‌های چشم‌نواز برای کودکان سنین 3 تا 7 سال آموزنده و سرگرم کننده است.

دیوید لیچفیلد را بیشتر بشناسیم:

او در زمینه‌ی تصویرگری و نویسندگی فعالیت می‌کند و تاکنون چندین جایزه در این حوزه را از آن خود کرده است. لیچفیلد اولین بار زمانی که جوان بود شروع به طراحی کرد و توانست کمیک‌های جنگ ستارگان و ایندیانا جونز را برای برادر و خواهر بزرگترش تصویرگری کند. از آن دوره او با مجلات، روزنامه‌ها و کتاب‌های مختلف همکاری می‌کند. لیچفیلد همچنین تصویرگری‌های خود را در نمایشگاه‌هایی در اروپا و آمریکا به نمایش گذاشته است.

در بخشی از کتاب کنسرت آقای خرس می‌خوانیم:

خرس می‌دانست که اگر از جنگل برود، خرس‌های دیگر دلشان برای او تنگ می‌شود. اما او آرزو داشت دنیای آن طرف درخت‌ها را ببیند، موسیقی‌های زیباتری بشنود و هر روز بهتر از روز قبل پیانو بنوازد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کنسرت آقای خرس
نویسنده
مترجمپیام ابراهیمی
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۷
زبانفارسی
شابک978-600-8347-23-1
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۲۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کنسرت آقای خرس

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب کنسرت آقای خرس

برای دریافت کتاب کنسرت آقای خرس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.