معرفی و دانلود رایگان کتاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم

عکس جلد کتاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم

کتاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم نوشته‌ی دارن شان به ماجرای عجیب سربازی به نام آل‌ جری می‌پردازد که درگیر پرونده‌ی قتلی می‌شود که دوست دخترش قربانی آن است. این سرباز تمام توان خود را به کار می‌گیرد تا عامل مرگ عشقِ زندگی‌اش را پیدا کند.

رمان جذاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم (Hell's horizon) با سرباز آمریکایی - آفریقایی آغاز می‌شود که با بهترین دوست خود بیل کیسی به ماهیگیری می‌رود. آل‌ جری پس از مدتی به عنوان نگهبان شخصیِ مرد بسیار قدرتمندی به نام کاردینال مشغول به کار می‌شود. از او خواسته می‌شود تا درباره‌ی قتلی عجیب و غریب که در هتل اسکای لایت رخ داده است، تحقیق کند. او متوجه می‌شود که دوست دختر خودش قربانی این حادثه است. آل‌ جری پس از این حادثه دگرگون می‌شود و تلاش می‌کند تا پرده از راز حقیقی این قتل بردارد و انتقام عشق خود را بگیرد.

دارن شان (Darren Shan) مجموعه‌ی سه‌گانه شهر را برای بزرگسالان نوشته است و به جای نام خود با نام D. B. Shan منتشر کرده است تا تمایزی میان این مجموعه و آثار حوزه‌ی کودکان و نوجوانان خود قائل شود.

دارن شان را بیشتر بشناسیم

نام اصلی او، دارن اشاگنسی است که در دنیای ادبیات به عنوان دارن شان شناخته می‌شود. این نویسنده‌ی پرطرفدار متولد دوم ژوئیه 1972 در ایرلند است. او در ایام جوانی کتابی به نام سیرک عجایب نوشت که شخصیت اصلی آن پسری به نام دارن شان است که تبدیل به خون‌آشام می‌شود. برخلاف انتظار نویسنده، کتاب سیرک عجایب با استقبال بسیار زیادی روبرو می‌شود و همین موضوع باعث می‌شود تا دارن نویسندگی را ادامه دهد.

از میان آثار این نویسنده می‌توان به مواردی مانند قصه‌های سرزمین اشباح (حماسه دارن شان)، نبرد با شیاطین، حماسه لارتن کرپسلی، جلاد لاغر و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم می‌خوانیم:

وقتی فرانک با عصبانیت آن جا را ترک کرد تا سرباز‌هایی که دیر رسیده بودند را توبیخ کند، ما یونیفرم‌هایمان را که شامل ژاکت و شلوار‌هایی به‌رنگ آبی تیره و تیشرت آبی کم‌رنگ و یک‌پلیور به‌همان رنگ برای فصل‌های سرد و کلاه ‌سبزآبی و پوتین‌های سیاه رنگ که خدا را شکر بند نداشتند، پوشیده بودیم. خودم تکی، سه‌دست یونیفرم داشتم که به‌خوبی از آن‌ها مراقبت می‌کردم و همه را تمیز نگه می‌داشتم.

آراستگی و نظافت برای فورد تاسو اهمیتی نداشت اما فرانک مصمم بود که سربازان باید ظاهری آراسته داشته باشند. درستش همین طور بود. اوضاع با زمانی که سربازان فقط مشتی قلدر گردن‌کلفت و قانون‌شکن بودند خیلی فرق داشت. کاردینال آن‌ها را پرورش داد و تربیت کرد و اکنون ما نیروهای تأییدشده و مورداحترام بودیم. حتی ظاهر و پوشش ما گاهی توسط افراد پارتی‌سنترال بررسی می‌شد. اگرچه کارکنان یک گانگستر بودیم، ولی از چهره‌های شناخته‌شده سازمانش بودیم و می‌بایست آراسته و حرفه‌ای ظاهر می‌شدیم. جری به براق بودن پوتین‌هایش نگاه کرد، سری تکان داد و تمام دهانش را از تُف پر کرد. پوتین‌های من تمیز بودند. بنابراین از راه‌پله‌هایی که به یکی از اتاق ‌کنفرانس ساختمان می‌رسید، بالا رفتم. جایی که محل پست آن روز من در آن جا تعیین می‌شد.

سرباز‌ها نصف آن اتاق را ‌اشغال کرده بودند. چند تایی از آن‌ها مثل من نگاه می‌کردند، چند تایی بیرون می‌آمدند و بعضی از آن‌ها تا ظهر سروقت اسلحه‌هایشان می‌رفتند. نام خودم را روی تابلو اعلانات پیدا کردم و روبه‌روی نام خود را خواندم. ‌ این یعنی باید تفنگ دست بگیرم. لعنتی! از اسلحه‌هایی که باید آن‌ها را در درب اصلی آن‌هم حین نگهبانی بعدازظهر از محوطه که با دو دست حمل کنم متنفر بودم. یک درخواست برای کلاشینکف ثبت کردم.

فهرست مطالب کتاب

سرآغاز: خدمات اتاق
بخش اول: او دوست دخترم است
فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
فصل پنجم
بخش دوم: در خدمت شما هستم
فصل ششم
فصل هفتم
فصل هشتم
فصل نهم
فصل دهم
بخش سوم: سر بریده شده انسان
فصل یازدهم
فصل دوازدهم
فصل سیزدهم
فصل چهاردهم
فصل پانزدهم
بخش چهارم: رد خونین انگشت مرگ
فصل شانزدهم
فصل هفدهم
فصل هجدهم
فصل نوزدهم
بخش پنجم: رویاهای خونین
فصل بیستم
فصل بیست‌ویکم
فصل بیست‌ودوم
فصل بیست‌وسوم
بخش ششم: شاید تا آن زمان همگی مرده باشیم
فصل بیست‌وچهارم
فصل بیست‌وپنجم
فصل بیست‌وششم
بخش پایانی: شکار مردگان
فصل بیست‌وهفتم

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم
نویسنده
مترجمناهید علی
ناشر چاپیانتشارات طلوع ققنوس
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات415
زبانفارسی
شابک978-622-6679-35-0
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی، کتاب داستان و رمان نوجوان
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم

yasaman kahrizi
۱۴۰۰/۵/۲
کتاب بدی نبود اما هرچی فکر میکنم به اندازه جلد قبلیش ازش رضایت نداشتم چون به نظر میومد که جلد اول یه داستان هیجان انگیزو جالب باشه اما جلددوم چندان مرتبط به جلد اولش نباشه وحتی سعی دراین شده که کاردینال در جلد دوم ضعیف نشون داده بشه و کاپاک ریمی هم خیلی کمرنگ شده بود و این اصلا برای خوانند خوشایند نیست که یه جلد رو با یه شخصیت اصلی بگذرونند وبعدی رو با شخصیتی که هیچ ربطی به جلد قبل نداره....
Hadis Gholipour
۱۴۰۰/۱/۲۲
متاسفانه وقتی این اثر رو کنار اثر‌های دیگه آقای شان (مثل سرزمین اشباح و زام_بی) میزارم به کل بی هیجان میبینمش من قسمت اولش رو خوندم که نپسندیدم ولی این دومی رو رهاش کردم و ترجیح دادم وقتم رو برای کتابهای دیگه‌ای بزارم بیشنهاد میکنم اول این دو کتابی رو که معرفی کردم بخونین تا بعدش دیگه حتی نتونین به این کتاب نگاه کنین
ali mahroghi
۱۴۰۱/۴/۲۰
یه کتاب خیلی زیبا و دنباله یک کتاب قوی. داستان کتاب اول شبیه گادفادر بود اما بعد با با اضافه شدن ژانر فانتزی کتاب بیشتر از قبل فوق العاده می‌شه. کتاب دوم هم به همون زیبایی و جاذبه ادامه پیدا می‌کنه و اگه عاشق ژانر تخیلی هستین دعوتتون می‌کنم بخونینشون. منتظر جلد سوم کتاب هم هستم.
مریم زارع
۱۴۰۰/۹/۲۱
با سلام. رمان خوبی بود. البته یه کم گنگ بود. وآدمو گیج میکرد ولی در کل داستان جالب و هیجان انگیزی بود. اولای داستان خیلی گیج کننده بودولی خوب بود که همه معما‌ها رو حل کرد.
maryam nazemi
۱۳۹۹/۲/۲۱
از خانم علیخانی به خاطر ترجمه خوب و روان متشکرم، دارن شان باز هم دنیایی در مرز وحشت و ناباوری خلق کرده، منتظر جلد سو م این سه گانه هستم
رها
۱۴۰۲/۱/۸
داستان جذابی نبود و خوشم نیومد، همچنین جلد کتاب هم اصلا جالب نیست. حتی به نظرم موضوع کتاب هم کسل کننده است، مردی که به دنبال عامل قتل دوست دخترشان....
Zmoghani
۱۴۰۰/۱۰/۲۱
مثل جلد قبل پر از معما و پرکشش بود، ترجمه روان و گاهی طنزگونه بود که روان رو زیباتر هم میکرد. نمیدونم چرا جلد۳ رو نذاشته کتابراه؟ این مجموعه واقعا عالیه.
liliso_10
۱۴۰۱/۹/۴
دربرابر کتاب‌های زیبایی که این نویسنده عزیز نوشتن این کتاب مورد پسند من نبود چون هیجان اصلا نداشت وفقط میتونم بگم داستانش کمی جالب بود
سعید ربیعی
۱۴۰۱/۱۱/۹
اصلا''نپسندیدم تانیمه کتاب خوندم مجبور شدم بی خیال خوندن بشم به هر حال ازکتابراه ممنونم
ABR
۱۴۰۱/۱۰/۹
دارن شاندیکی از نویسنده‌های بزرگ ژانر تخیلیه بنظرم تو ایران خیلی بیشتر ازین حقشه شناخته بشه
پونه
۱۴۰۱/۳/۲۲
نسبت به جلد قبلی بهتر بود، شاید بهتره بگم از یکمی از اولای جلد قبل و اخرای این جلد خوشم اومد.
امیر حسنی
۱۴۰۲/۲/۴
کتاب خوبی بود ولی فضای ترجمه واسه من جذاب نبود
pourya m
۱۴۰۱/۶/۱
واقعا از خوندنش لذت بردم از جلد اولش هم جذاب تر بود برام
Behnaz bk
۱۴۰۱/۴/۲۰
من خیلی از این داستان خوشم اومد اما جلد اولشو نخوندم
Nazanin
۱۴۰۱/۹/۱۶
به خوبی جلد اولش بود قلم خوبی داشت
مشاهده همه نظرات 19

راهنمای مطالعه کتاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم

برای دریافت کتاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.