معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش حرفه ای تهیه عکس و فیلم از صفحه نمایش

عکس جلد کتاب آموزش حرفه ای تهیه عکس و فیلم از صفحه نمایش
قیمت:
2000 تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آموزش حرفه ای تهیه عکس و فیلم از صفحه نمایش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آموزش حرفه ای تهیه عکس و فیلم از صفحه نمایش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آموزش حرفه ای تهیه عکس و فیلم از صفحه نمایش

شاید تا به حال برای شما این اتفاق افتاده باشد که ای کاش می توانستید در هنگام کار با نرم افزار بتوانید از صفحه نمایش خود عکس بگیرید تا بتوانید از آن استفاده نمایید. برای مثال: از این طریق در زمانی که با مشکل برخوردید آن را به دیگران برای رفع مشکل نشان دهید یا این که در کلاس درس بخواهید برای به خاطر سپردن بهتر مفاهیم از کارهای اجرایی درون کلاس در کار با نرم افزار، عکسی را از صفحه دسکتاپ خود بگیرید. خیلی از افراد نیز می خواهند از این طریق (گرفتن عکس از صفحه نمایش) دانش خود را در اختیار دیگران قرار دهند و می خواهند با استفاده از تصاویر به آموزش و رفع اشکال برای دیگران بپردازند. خلاصه هر فردی که با کامپیوتر کار می کند روزی بنا به هر دلیلی نیاز پیدا خواهد کرد که بتواند از صفحه نمایش خود تصویر بگیرد.
پس این که نیاز ما به تصویر برداری از صفحه نمایش چی باشد؟ می توان گفت که بنا به سطح علمی و کار ما می تواند نیازهای بی شمار و متفاوتی را به همراه داشته باشد. ما در این آموزش قصد داریم شما را با نحوه تصویر گرفتن از صفحه نمایش به صورت کامل و حرفه ای آشنا کنیم.

در این کتاب از نسخه 11.2 نرم افزار Snagit استفاده شده است و همچنین از نسخه های 8.0 و 8.4 نرم افزار Camtasia استفاده شده است.

فهرست مطالب کتاب

بخش یک: عکسبرداری

مقدمه

Print screen

اسکرین شات ها در word

Snagit

آشنایی با محیط برنامه

پالت Quick Launch و ابزار One Click

محیط Pro files و Pro file stettings

منوبار

Snagit Editor

بخش دوم: فیلمبرداری

مقدمه

camtasia recorder

camtasia studio

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آموزش حرفه ای تهیه عکس و فیلم از صفحه نمایش
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات55
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های آموزش نرم افزارهای کاربردی
قیمت نسخه الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب آموزش حرفه ای تهیه عکس و فیلم از صفحه نمایش

برای دریافت کتاب آموزش حرفه ای تهیه عکس و فیلم از صفحه نمایش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.