معرفی و دانلود کتاب سرداب وحشت

عکس جلد کتاب سرداب وحشت
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب سرداب وحشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سرداب وحشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سرداب وحشت

کتاب سرداب وحشت به قلم مرضیه کاظمی ونهری داستان خانواده جوانی را به تصویر می‌کشد که درگیر اتفاقات هولناکی می‌شوند. این رمان هیجان‌انگیز، پیوسته با ترس و دلهره همراه خواهد بود.

لذت مطالعه رمان‌های ترسناک نظیر سوار شدن ترن هوایی است. اگر چه ترسناک خواهد بود اما لذت غیرقابل وصفی دارد. افرادی که می‌خواهند ترن هوایی سوار شوند قطعا باید تابلوی ورود را با دقت بخوانند: «ورود افرادی که مشکل قلبی دارند، ممنوع.»

حال شما برای مطالعه رمان سرداب وحشت (The Cellar of horror) هم باید در نظر داشته باشید، چنانچه روحیه‌ای لطیف دارید و یا اگر پس از پایان کتاب، درگیر ترس و توهم می‌شوید هرگز آن را نخوانید!

موضوع کتاب سرداب وحشت چیست؟

پیمان و مهتاب به همراه فرزند کوچکشان «پویا» زندگی آرام و خوبی دارند. پیمان کارمند بانک است. او از طرف محل کارش به ماموریت در یکی از شهرهای شمالی می‌رود و اینچنین به همراه خانواده خود در یک خانه‌ی بزرگ و قدیمی ساکن می‌شود. صاحب خانه فردی به اسم ضیاست که منزل خود را به قیمتی ارزان به پیمان می‌فروشد.

از ابتدای ورود به خانه مهتاب متوجه اتفاقاتی عجیب و غریب می‌شود. او به مرور زمان درمی‌یابد که به جز آن‌ها موجودات دیگری هم در آن‌ خانه زندگی می‌کنند، موجوداتی که سبب وحشت او می‌شوند. در این بین صداهای هولناک، یاداشت‌های مرموز و عدم باور پیمان باعث می‌شود که مهتاب به یک روانشناس مراجعه کند، ولی خیلی زود پیمان نیز به حقیقت ادعا‌های مهتاب پی‌ می‌برد.

در بخشی از کتاب سرداب وحشت می‌خوانیم:

با صدای زنگ تلفن از خواب بیدار شدم خواستم توجهی نکنم اما مثل اینکه شخصی که آن طرف خط بود کار واجبی داشت. با زحمت از رختخواب برخاستم و به طرف تلفن رفتم همین که گوشی را برداشتم با صدای خواب آلوده و کمی عصبی گفتم: بله بفرمایید؟!

کسی جواب نداد. دوباره بلندتر گفتم: بفرمایید...

صدای خنده‌ی پیمان از آن طرف خط بلند شد و گفت: تنبل خانوم تا حالا خوابیده بودی؟! میدونی ساعت چنده؟!

نگاهی روی ساعت انداختم و گفتم: تازه 9 صبحه!

دوباره خندید و گفت: بله دیگه تازه اول صبحه، البته برای شما. راستی مگه پوریا امروز مدرسه نرفته؟ مهتاب نکنه دوباره خواب موندی و این بچه به مدرسه نرسیده؟!

با بی‌حوصلگی گفتم: نخیر آقای عزیز، پوریا این هفته نوبت ظهره و الان هم خوابیده. خب حالا چیکار داشتی؟

لحنش جدی شد و گفت: می‌خواستم بهت خبر بدم که کارهای انتقال انجام شده و قرار است که اواخر خرداد ماه منتقل بشم. خواستم از الان بگم تا آمادگی داشته باشی و کم کم فکر جمع کردن اسباب و اثاثیه باشی. ان شاءا... پوریا که امتحاناتش تموم بشه ما هم راهی می‌شیم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سرداب وحشت
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کنکاش
سال انتشار۱۳۸۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۸۰
زبانفارسی
شابک978-600-1360-06-0
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سرداب وحشت

❤M❤
۱۴۰۱/۲/۲۶
واقعا متاسفم برای این نویسنده که ژانر وحشت رو باداستانهای کتابهای ابتدایی فارسی مدرسه عوضی گرفتندوبراشون یک پند دوستانه دارم قبل از اینکه معنی ژانر وحشت رو بدونند رمان اتاق کاهگلی وجلد دومش جن گیری شیدا رو مطالعه میکردند بعد دست به اثر هنری میزدند دوستان محترم پولتون رو بیهوده دور نریزین یک داستان مضحک و بی سروته و بچگانه که توش همه چیز هست جز صحنه‌های استرسی واقعا کتابو به زور خوندم
Hadis Gholipour
۱۴۰۱/۲/۶
درود، کتاب جالبی بود، با این که چهارچوب تکراری داشت اما روند داستان بسیار خوب بود. ترسیم فضا و شخصیت‌ها کامل نبودند و من به این جهت چندان نترسیدم، نقطه‌های گنگ زیادی وجود داشت ولی خوندن این داستان خالی از لطف نیست. سپاس.
n mehdian
۱۳۹۹/۱۲/۲۰
رمانی ایرانی ودر ژانر وحشت که میتونم بگم منو خیلی جاها غافلگیر کرد ومیشه گفت ترسوند. عالی بودوالبته فضای تعریف شده‌ توسط نویسنده جوری دقیق هست‌وداستانش رو انقدر‌ساده وروان بیان کرده که جذابیت ژانروحشت روبه خوبی در خواننده تزریق میکنه.
Hosein Nazeriyeh
۱۳۹۹/۹/۷
من این کتابو خوندم بسیار عالی کتاب‌های خانم مرضیه کاظمی همیشه عالی👌👌👌👌👌
Maryam S
۱۴۰۰/۴/۱۴
خوب بود
یک داستان جالب و ترسناک که واسه تبدیل شدن به فیلم عالیه
Sara zand
۱۴۰۱/۸/۱۶
خوب بود پیشنهاد میکنم بخونید
محمد رمضانی
۱۴۰۰/۱۱/۲۵
سلام کتاب خیلی خوبی بود و جذاب
Niloo Rad
۱۴۰۰/۱۱/۴
عالی عالی عالی هم ترسناک هم جذاب ممنون
Shakila azar
۱۴۰۰/۹/۷
عاشق رمان ترسناکم و خیلی خوب بود
امیر علی امیری
۱۴۰۰/۷/۱۴
چطوری کتاب رو از کتابخانه من حذف کنم
Maryam Ghanbarii
۱۴۰۰/۷/۲
خیلی باحال بود. خوشم اومد
davood r21
۱۴۰۰/۳/۷
نخودنم کامل. ولی افاز خوبی داشته
مشاهده همه نظرات ۱۲

راهنمای مطالعه کتاب سرداب وحشت

برای دریافت کتاب سرداب وحشت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.