معرفی و دانلود کتاب تکنیک‌های یادگیری سریع و آسان

عکس جلد کتاب تکنیک‌های یادگیری سریع و آسان
قیمت:
۵۹۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تکنیک‌های یادگیری سریع و آسان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تکنیک‌های یادگیری سریع و آسان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تکنیک‌های یادگیری سریع و آسان

همراه با دکتر آرام (محقق علوم متافیزیک، روانشناسی و فرا روانشناسی، مغناطیس درمانی و طب گیاهی) تکنیک‌های یادگیری سریع و آسان را فرا گیرید. مطالب این کتاب به صورت کاملا روان و گام به گام برای شما شرح داده شده است.

در مراکز مختلف آموزشی به ما مطالب زیادی را آموزش می‌دهند. همه آنها می‌خواهند مطالب و داده‌های آنها را بیاموزیم. همه سعی می‌کنند مطلب بیشتری به ما یاد بدهند و آنها از  اینکه این همه مطلب به ما آموخته‌اند به خودشان می‌بالند. زمانی که وارد اجتماع می‌شویم یادگیری هنوز ادامه دارد. شاید بخواهیم شماره تلفنی را حفظ کنیم یا اینکه روش کار کردن دستگاهی را یاد بگیریم. کمی که به سنین بالاتر نزدیک می‌شویم استفاده از حافظه ویادگیری بیشتر نمایان می شود و ممکن است در اثر استفاده نکردن از مغز دچار مشکلات فیزیکی و ناراحتی‌هایی همانند فراموشی بشویم.

از آنجایی که در کتاب های یادگیری بیشتر در مورد مزایای یادگیری صحبت می‌شود و جای تکنیک‌های کاربردی خالی است، این کتاب به جای فلسفه یادگیری و مزایای آن به نحوه یادگیری و ارائه تکنیک‌های یادگیری پرداخته است. مدیریت زمان جهت یادگیری و آمادگی شرایط ذهنی از مسائل مهم کتاب می‌باشد. شما به عنوان فردی که باید مطالعه بخشی از زندگی شما باشد باید بدانید مغز در چه حالتی بیشترین کارایی را دارد و اگر با خصوصیت‌های مغز آشنا نباشید در اکثر مواقع متوجه می‌شوید که در حال تلف کردن وقتتان هستید و مطالعه‌تان هیچ گونه راندمانی در پی نخواهد داشت.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
یادگیری عجب کار شگفت انگیزی است
مدیریت زمان
از یک تا شش بشمارید
مدت زمان یادگیری مغز - زنگ تفریح
گرد کردن زمان
کیفیت کار نه کمیت کار
روش مطالعه
مرور سریع مطالب خوانده شده
تند خوانی
تند خوانی روشی برای تمرکز و درک بیشتر مطالب
زمان و محل مناسب مطالعه
خود باوری: هدایت کننده انرژی فردی
جاه طلبی خود را سر و سامان دهید
آواز خواندن و ایروبیک راهی برای تخلیه شدن
شگردهای یادگیری موثر
عقل سالم در بدن سالم است
کار نیکو کردن از پر کردن است
تعیین هدف
نشستن و مطالعه
نقش تلویزیون و فیلم‌ها
فشار روانی خود را کنترل کنید
شروع کار
قانون طبیعت
مطالعه گروهی
سحر خیز باشید.
نقش ترانه در یادگیری
تکنیک خزیدن ضربدری
مراحل تکنیک خزیدن ضربدری
هماهنگی نیمکره راست و چپ مغز
چگونه به خودتان تلقین کنید
با از بین بردن استرس یادگیریتان را افزایش دهید
تنفس دیافراگمی
سناریو آرامش- مدیریت استرس
تمرین تقویت مغزی
کیمیاگری مغزی (تمرین تقویت مغزی)
مراکز انرژی همچون مبدّل‌های انرژی
رهایی از استرس
اعجاز آدمک مغزی
سناریو آدمک مغزی
موفقیت
سناریو موفقیت
آلفای ذهنی
استفاده از تلقین دریادگیری
روش‌های یادگیری
اعتماد به نفس و یادگیری
سناریو اعتماد به نفس و یادگیری
چه بخوریم تا هوشیارتر باشیم
تاثیر موسیقی بر روی رشد فکری و خلاقیت
تأثیر مغناطیس بر یادگیری و تمرکز فکر
خلاصه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تکنیک‌های یادگیری سریع و آسان
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات تجسم خلاق
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۳۲
زبانفارسی
شابک978-964-8561-96-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۵۹۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تکنیک‌های یادگیری سریع و آسان

نورآفرین توکلی
۱۳۹۵/۱۲/۲۳
سپاسگزارم از این صفحه که می‌تونیم قدردانی و سپاس خودمون رو ثبت کنیم چراکه بابت هر آنچه خوبی و تعالی که دریافت می‌کنیم؛ هنگامی که می‌نویسیم و ثبت می‌کنیم سپاس و قدردانی را به کائنات اعلام می‌کنیم از اینکه این کتاب و یا کلاسی را سر راه ما قرار داده است تا در مسیر رشد و شکوفایی گام برداریم، سپاسگزارم از این کتاب ارزشمند و همه کلاسهایی که عاشقانه شرکت کردم با اینکه از مطالعات متافیزیک برخوردار بودم ولی در جایگاه یک دانشجو دنباله رو بودم، هدایت الهی همراهی‌ام کرد تا بتوانم تمام دوره‌ها را طی کنم؛ از شعور پنهان این کتاب و تمام راهکاها سپاسگزارم که با استفاده از آن و روشهای هیپنوتیزم معدل ترم دانشگاه را به19/38 برسانم و این باعث ایجاد شرایط مطلوب و هماهنگی اساتید دکترا برای رفع مشکلات در انتخاب واحدهای بعدی شد از تمام درسها و کلاسهای حضوری و تمام تلاشهای استاد برای انتقال مفاهیم عملی به افراد جهت رشد و شکوفایی و تعالی و معرفت باطنی سپاسگزارم و نیز از خدای مهربان هدایت کننده‌ام سپاسگزارم
association vectory
۱۳۹۵/۱۲/۱۴
تشکر بسیار زیاد از شما استاد بزرگوار از این که شما به تمامی ملت‌ها از طریق علم خود خدمت می‌نماید.. یک سوال داشتم استاد محترم این است که اگر من هنگامی که کتاب را میخوانم ویا مطالعه کنم هیچ متوجه کتاب نمی‌شوم و به فکر من آنچه که بیرون از کتاب باشد یاد من می‌آید؟ حالا چطور میشود که در هنگام کتاب خواندن متوجه کتاب باشم.... تشکر از شما.....
مریوان نریمان
۱۴۰۱/۱/۲۱
اگر کتاب را به سه قسمت تقسیم کنیم قسمتهای اول و سوم دارای مباحت بهتری بودند. بسیاری از راهکارها و آموزشهای کتاب نیار به دیدن فیلم آموزشی دارد که متاسفانه امکانش نیست. در کل یکبار خواندن این کتاب ضرری ندارد.
محمد علی امینی
۱۳۹۶/۱/۲۸
چرا در بخش‌هایی از کتاب به سی‌دی ارجاع داده! حال آنکه با خرید نسخه الکترونکی کتاب آن محتوا به ما داده نمی‌شود!
Great Aziz
۱۳۹۷/۳/۱۶
کتاب جامعیت خوبی داره و مطالب جالبی رو بیان میکنه ولی از تکنیک و ابزارهای جدید یادگیری چیزی نمیکه و در بعضی قسمتهای اون بقیه محصولات موسسه هم تبلیغ میشه
سید محمد علی حسینی
۱۳۹۵/۱۲/۱۷
یکی از دلایل موفقیت افراد موفق، زیاد درس خواندن نیست بلکه خوب درس خواندن و استفاده از تکنیک‌های مختلف برای افزایش بازدهی و کارآیی هست که این کتاب خوب به این موضوع توجه کرده... خیلی ممنونم
dayi javad
۱۳۹۷/۱۱/۳۰
این کتاب عالیه مطمئن باش که اگه در مسیر موفقیت قرار بگیری به این کتاب میرسی و ازش استفاده میکنی مطمئن باشید طرز فکر جدیدی نسبت به موفقیت و اهداف بدست میاری
میلاد جمالی
۱۳۹۵/۱۲/۱۳
کتاب تکنیک‌های یاد گیری سریع واقعا از لحاظ ویرایش و املایی خییییلی ضعیفه. خیلی ایراد نوشتاری داره. اصلا به طرز نوشتن و املای کلمات توجه نشده.
فرحناز شمشادی
۱۴۰۰/۱۰/۲۸
سلام، من به عنوان مشاور تحصیلی از تکنیکهای کتاب برای مراجعان بسیار سود بردم. ‌و باز خورد‌های مثبتی از آن‌ها در انجام تکنیکهای کتاب گرفتم، عالی بود.
شیوا نژاداسماعیل
۱۳۹۷/۵/۲۸
امیدوارم آموزشهای این کتاب چگونه بهتر مطالعه کردن رو یاد بده، چون توی کشور ما فقط میگن بخون و شیوه‌ای رو برای خوندن باکیفیت ارایه نمیدن
مریم استادزاده
۱۳۹۶/۱/۱۵
با سلام
کتاب را در اندروید موبایل دارم اما در سیستم ویندوز لپ تاپ صفحه کتابخانه‌ام باز میشود ولی علامت مطالعه که راهنمایی کردید نیست.
Saeed Mohammadi
۱۳۹۷/۱۲/۲۸
خوبه ولی واسه منکه یه عمر به روش خودم خوندم تغییر دادنش خیلی سخته. واسه کسایی که مث منن فک نکنم زیاد مفید باشه
نسیم شارقی
۱۳۹۶/۱۲/۲۹
کتاب خود هیپنوتیزم فوری از جناب آرام رو همینجا خریدم و مطالعه کردم خیلی عالی بود حتما این یکی هم به خوبی قبلی خواهد بود.
محمد قدیمی
۱۳۹۶/۷/۲۱
خیلی خوندن مهم نیست خوب خوندن مهمه کتاب خوبی به نظر میاد
milad adibi
۱۳۹۷/۱/۹
به نظر میاد که باید سیدی‌های کتاب رو هم تهیه کنیم تا بتونیم کامل و مفید ازش استفاده کنیم.
مشاهده همه نظرات ۵۱

راهنمای مطالعه کتاب تکنیک‌های یادگیری سریع و آسان

برای دریافت کتاب تکنیک‌های یادگیری سریع و آسان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.