معرفی و دانلود کتاب خواجه تاش - داستان بلند

عکس جلد کتاب خواجه تاش - داستان بلند
قیمت:
3000 تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب خواجه تاش - داستان بلند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب خواجه تاش - داستان بلند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خواجه تاش - داستان بلند

داستان خواجه تاش سرگذشت پسری است که به دنبال کار با دختری به نام افسانه آشنا می شود و مسیر زندگی اش پس از آن تغیر می کند. محمد به عنوان نقش اول این داستان سرنوشت معلومی در پایان داستان دارد؛ و روایت داستان پایانی مشخص دارد. اما تاثیری که محمد در زندگی افسانه می گذارد روایتی است از زندگی افسانه که در جلدی دیگر در آینده به چاپ خواهد رسید.

این داستان با الهام از ماجرایی واقعی نوشته شده، اما اسامی ساختگی می باشند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب خواجه تاش - داستان بلند
نویسنده
سال انتشار۱۳۸۲
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات67
زبانفارسی
شابک978-964-6703-22-4
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب خواجه تاش - داستان بلند

رقیه سلیمی
۱۴۰۲/۱/۱۳
رمان خواجه تاش بر خلاف انتظار ما اصلا عاشقانه‌ی اونجوری نبود ینوع عاشقانه‌ی عارفانه بود ودر مورد مردی نوشته شده که خیلی با ایمان ومومن هستش ودر مقابل وسوسه‌های شیطانی و وسوسه‌های افسانه مثل یک کوه وایستاد و خدا هم خیلی بهش کمک می‌کنه و اما مردی که تونسته دختر و مادری را سالها تو خونش پناه بده و در آخرش هم پدر و عموی دختر به واسطه‌ی خواهر آن مرد پیدا شن و افسانه به آغوش پدرش باز می‌گرده
داستان توش پر از حکمت خدا بود ولرزه به بدن خواننده می‌انداخت فقط‌ی چیزی جور در نمییومد اونم مادر افسانه بود که معلوم نبود کجا میره وچکار می‌کنه وچرا آخه گدایی،؟؟ در حالی که در یک عمارت وباع داره زندگی میکنه کمی با عقل جور در نمیومد
هم شروع وهم پایانش عمیق وپر از معنی ومفهوم بود
بهار پرتو
۱۳۹۶/۴/۲۶
به نظر من خیلی سریع اتفاقاتی پشت سر هم افتاد که روال طبیعی نداشت. داستان میتونست خیلی قویتر از این روایت میشد
پریسا محمدی
۱۳۹۶/۱/۳۰
نویسنده کتاب کدوم شخصیت داستانه 🤔🤔🤔
😒😒
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب خواجه تاش - داستان بلند

برای دریافت کتاب خواجه تاش - داستان بلند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.