معرفی و دانلود کتاب چگونه خود با عظمتی بسازیم؟

عکس جلد کتاب چگونه خود با عظمتی بسازیم؟
قیمت:
24000 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب چگونه خود با عظمتی بسازیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چگونه خود با عظمتی بسازیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چگونه خود با عظمتی بسازیم؟

دبی فورد در کتاب چگونه خود با عظمتی بسازیم؟ خواهان آن است تا شما را به کشف جنبه‌های پاک و الهی وجودتان ترغیب کند تا پیوندی جدا نشدنی با خالق‌تان برقرار کنید. این اثر تنها کتاب منتشر شده بعد از مرگ این نویسنده‌ی مشهور است.

قطعا شما هم، مانند بسیاری از انسان‌ها از به بن‌بست رسیدن در مسیر پر پیچ و خم زندگی امروزی و گرفتار بودن در میان سختی‌ها و دغدغه‌ها خسته شده‌اید و به دنبال ذره‌ای نور امید و دیگر موهبت‌های زیبای زندگی هستید. اما تردید نداشته باشید که این موهبت‌ها را در دنیای بیرونی در حالی که از دنیای درونتان غافل هستید نمی‌یابید.

در علم، فناوری، پزشکی، تجارت یا شاید همه‌ی ابداعات بشری، همیشه اطلاعات جدیدی در حال کشف است. ولی زمانی که نوبت به معنویت می‌رسد، بیشتر با دیدگاه‌هایی مواجه می‌شوید که از اطلاعاتی که از پیش داشتید به دست آمده‌اند. دبی فورد (Debbie Ford) در کتاب چگونه خود با عظمتی بسازیم؟ (Your holiness: discover the light within) درباره چیزی فراتر از یادآوری وجود خدا یا حتی قدرتش نوشته است؛ او در مورد چگونه تجربه کردن آن قدرت از روش انجام مراحل اصیل تحول معنوی صحبت می‌کند: دعا، بخشایش و تواضع در برابر خدا.

کتاب چگونه خود با عظمتی بسازیم؟ همانند دعایی است پاسخ داده شده، که نه تنها به زیبایی و هوشمندی نوشته شده، بلکه کامل و بی‌نقص است. اثری که مسیری به یک زندگی فوق‌العاده با انتخاب‌های فوق‌العاده‌ از طریق قدرت شگفت‌انگیز دعای اصیل امکان‌پذیر می‌سازد.

به بیان دبی رای اغلب افراد پذیرش این است که انسان ضعیفی هستند، این موضوع برایشان راحت‌تر از این است که بپذیرند انسان با عظمتی هستند. اما دبی درک کرده است که قدرت حقیقی دعا در این نیست که در جایگاه فعلی خود بایستید و منتظر دریافت یک اعانه رایگان شوید، بلکه مفهوم آن دخالت فعالانه در شراکت با خدا از طریق خلق الطاف و شادی عمیق‌ترین و والاترین پتانسیل خود است.

با خواندن این اثر عمیقا درک خواهید کرد که فقط یک مانع مهم و اساسی برای دسترسی شما به اهدافتان وجود دارد و آن باور شماست. دبی فورد با بیان سرگذشت خود، در تلاش است تا شما را به خود برترتان برساند. او در این اثر تامل‌برانگیز و الهام‌بخش چگونگی رهایی از ضعف و تاریکی، درک عظمت و بزرگی خویش و در نهایت دستیابی به احساس شادی و رضایت را با بهره از تقدس، خدایی بودن و دعا آموزش می‌دهد.

دبی فورد نویسنده و سخنران معروف آمریکایی که بیشترین شهرتش برای کتاب «نیمه تاریک جویندگان نور» است بدون شک همیشه به دلیل اشتیاق، توانایی، و شور و هیجانش برای «پایین آوردن» فضل الهی از آسمان‌های روح به پهنه‌های زمینی در خاطره‌ها خواهد ماند.

در نهایت می‌توان گفت که هیچ چیز به اندازه کتاب چگونه خود با عظمتی بسازیم؟، نمی‌تواند وجود قدرتی بزرگتر از جهان را به اثبات برساند، اثری که دبی با آن می‌تواند حتی بعد از مرگش نیز آموزش بدهد و شواهد ارائه کند.

کتاب حاضر را فقط یک بار با هدف الهام گرفتن نخوانید، بلکه هر روز، با هدف رو به رو شدن با صفحه جدیدی از زندگی بخوانید.

برخی نظرات درباره‌ی کتاب چگونه خود با عظمتی بسازیم:

- دبی فورد برای من یک خواهر معنوی، همکار و آموزگار بود. این کتاب که پس از درگذشت او پیدا شده، سفری فوق‌العاده به خودآگاهی بالاتر است. آن را بخوانید، دیدگاه‌هایش را جذب کنید، و باشد که دنیا برایتان چنان تازه، پر شور و مقدس شود، گویی که اولین بار است آن را می‌بینید. (دیپاک چوپرا)

- این کتاب هدیه‌ای نایاب است، پر از خردی که همه ما نیاز داریم تا امروز بهترینِ خودمان باشیم. این دست‌نویس «پیدا شده» از دوست عزیزم دبی فورد پیامی فوری و راهنمایی برای دستیابی به تقدسی است که همه ما در درون داریم. این قدرت پنهان کلید شادی و زندگی است که همه ما آرزوی آن را داریم. (مارسی شیموف)

- دبی فورد حقیقتاً فرشته‌ای است که باورپذیری خدا، دعا و عشق را به شکل عبادت روزانه برای شما ساده کرده است. من دبی را در زندگی بشری و در زندگی معنویش دیده‌ام. او اصرار داشت که این کتاب منتشر شود. از این کتاب استفاده کنید و آغوش خود را به روی نور و مهربانی آسمان‌ها بگشایید. (جیمز ون پراگ)

- دبی فورد یک بار دیگر گل کاشت. این کتاب دنیایی پر موهبت است که باعث می‌شود در عمق وجودم اشک شوق و سپاس بریزم. این کتاب تا زمانی که جان در بدن دارم در قفسه کتاب‌هایم خواهد ماند. (مدیسین تیلور)

- این کتاب یک معجزه است. مملو از جادو و خرد دبی فورد است که آدمی را به درستی به نفس خود باز می‌گرداند. او تا ابد از آسمان‌ها به ما درس می‌دهد. (لیز داون)

- همه باید این کتاب را بخوانند! این کتاب نه تنها اینجا در این جهان فیزیکی به شما کمک می‌کند، بلکه کمک می‌کند نفس خود را از طریق شعف و قدرت دعا برانگیزیم و قدرت ببخشیم! (جان هولند)

جملات برگزیده چگونه خود با عظمتی بسازیم:

- مرا از گذشته‌ام رها کن. محدودیت‌های آگاهیم را بردار. قلبم را بگشا باشد که صدایت را بشنوم. مرا به آغوش مهربانیت بازگردان.
- خدای عزیز، مرا ببوس وقتی که غمگینم، مرا در آغوش بگیر وقتی که تنهایم. تسلایم ده وقتی که غصه دارم، سخنان زیبا در گوشم زمزمه کن وقتی که به امید نیاز دارم، و تشویقم کن وقتی که دنبال آرزوهایم می‌روم.
- این نیز بگذرد، و من دوباره یکپارچه خواهم شد. قلبم شفا خواهد یافت، و به آغوش پر مهر فضل الهی باز خواهم‌گشت، به جایی که کاملاً پذیرفته می‌شوم.
- ما را به خاطر اشتباهاتمان ببخشای ما نیز آن‌هایی را که در مورد ما اشتباه می‌کنند، می‌بخشاییم.
- مرا به سرزمین مقدس ببر، مرا به چشم‌اندازهای جدید هدایت کن، مرا به قلمرو پادشاهیت برسان، باشد که با چشمانی جدید بنگرم.

در بخشی از کتاب چگونه خود با عظمتی بسازیم؟ می‌خوانیم:

در چهارمین مرکز ترک اعتیادم بودم و روز دهم از یک برنامه بیست و هشت روزه بود. بیش از پانزده سال بود که اعتیاد داشتم با تمام آن نا امنی‌ها و تنفر از خود که منجر به آن اعتیاد شده بود. از این مرکز بیرون می‌آمدم و به مرکز دیگری می‌رفتم و به نظر می‌رسید نمی‌توانم دوره را به پایان برسانم. حدود روز دهم، کم‌کم احساس قدرت، اراده و امید می‌کردم و متقاعد می‌شدم که «به آن رسیده‌ام». نمی‌دانم فکر می‌کردم به چه چیزی رسیده‌ام، اما دردی که مرا به آن مرکز درمانی کشانده بود معمولاً در این مرحله کمرنگ می‌شد و جای آن را نیازی نومیدانه به فرار می‌گرفت. اما در این روز خاص با حساسیتی عجیب آگاه بودم که «فرار از زندان» مرا به کجا خواهد برد. هیچ چیز پنهان و ناشناخته نبود زیرا پیش از این بسیار اتفاق افتاده بود. من با زرنگی از مرکز درمانی فرار می‌کردم با این ادعا که شفا یافته‌ام و به روشن‌بینی و آزادی از اعتیادهایم دست یافته‌ام - و سپس، چند ساعت یا چند روز بعد به همان چرخه معیوب باز می‌گشتم و بدنم را از مواد پر می‌کردم به امید رسیدن به لحظه‌ای احساس خوب - و به درون اعماق جهنم و ناامیدی فرو می‌رفتم.

در آن صبح خاص به لطف خدا سرانجام قادر شدم ببینم مسیر فرار مرا به کجا می‌رساند. و بدون سایه‌ای از تردید می‌دانستم که نمی‌توانم یک بار دیگر آن را تکرار کنم. می‌دانستم که اگر فرار کنم یا سر جای اولم باز می‌گردم یا از آن هم بدتر، می‌میرم. حتی با این آگاهی باز هم وجودم از میل و انگیزه به فرار پر شد. صداهای درون سرم بلندتر و بلندتر شده بودند: فرار کن، دبی، فرار کن! از اینجا برو! تو از آن‌ها نیستی. تو نیازی به این کار نداری. می‌توانی تنهایی از پس آن برآیی! ساعت‌ها توجهم را به این صدای درونی معطوف کردم و گوش دادم. می‌خواستم باورش کنم. می‌خواستم حقیقت داشته باشد. اما واقعیت تلخ این بود که این صدا پیش از این، مرا بارها درمانده کرده بود. بنابراین، برای اولین بار تصمیم گرفتم در برابر وسوسه‌های این صدا مقاومت کنم و انتخاب کردم که حداقل این امکان را بررسی کنم که شاید نیرویی در درونم باشد که بتواند مرا تسکین دهد که در جایی که قادر به کمک به خودم نبودم، به من کمک کند.

فهرست مطالب کتاب

پیش‌گفتار
مقدمه
بخش یک: شما در تقدس غوطه‌ور هستید
غوطه‌ور در تقدس
تغییر مسیر
شناخت خدا
یافتن ایمان
چرخیدن به سمت خدا
قالب واقعیت‌های چندگانه
نیروهای مخالف
رقص بین درون و بیرون
شبح گرسنه
اعتراف
یک قلب فروتن
بخش دو: دعوت به دعا
دعوت به دعا
زیر بال و پر تو
آیین روزانه دعا
فرایند قدرتمند دعا
ایجاد یک فضای مقدس برای دعا
فرایندی برای فراهم آوردن فضای درونی برای دعا
احساسم کن، لمسم کن، به من برکت بده، شفایم بده
بخش سه: پاک‌سازی مقدس
پاک‌سازی بیست و چهار ساعته خودآگاهی
آغاز پاک‌سازی
اقدام به سم‌زدایی
آزادم کن
مرا از مسمومیت شفا ده
کدگذاری خودآگاهی
ده موهبت نور
لالایی خداوند
مرا کدگذاری کن
بخش چهار: تمام قلب خود را شفا دهید
درد مقدس خود را شفا دهید
مرا بلند کن و به آنجایی برسان که از آن من است
جنگ درونی
تسلیم به ناتوانی
کودک دلبند من
تسلیم شدن به آغوش تو
قلب ارزشمند خود را شفا دهید
قلب لطیفم را شفا ده
از دل‌شکستگی‌های زندگی بازگردید
عشق از دست رفته را رها کنید
بخش پنج: داروی مقدس
آخرین گام در دوست داشتن خود
متأسفم
خودتان را ببخشید
قلب مقدس من
خداوند را ببخشید
بار را از دوشم بردار
دیگران را ببخشید
رشته‌ها را قطع کنید
چشم نظر
مواظب من باش
بخش شش: نور خود را باز پس بگیرید
در حیرت از پتانسیل روح انسان
این منم
اجازه دهید نور خودتان بدرخشد
نور خود را باز پس گیرید
بینش مقدس
بینش خود را آزاد سازید
آفرینش الهام‌بخش
تجلی مقدس
اکسیر مقدس
اکسیر مقدس را هم بزنید
قلب سپاسگزار
شکلات قلبی
دعای شکلات قلبی
بر من بارانی از عشق ببار
تعهد مقدس
دربارۀ مؤلف
میراث دبی فورد ادامه دارد!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چگونه خود با عظمتی بسازیم؟
نویسنده
مترجممرضیه مروتی
ناشر چاپیانتشارات بنیاد فرهنگ زندگی دیجیتال
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات288
زبانفارسی
شابک978-600-6268-97-2
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
24000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چگونه خود با عظمتی بسازیم؟

مریم سلطانی
۱۴۰۱/۷/۵
پس از اتصال به الوهیت، می‌دانید که واقعیت‌های برتر همیشه وجود دارند و در نهایت اوضاع بهتر خواهد شد...
این کتاب آواز وحدانیت برای میل و نیاز بشر به اتصال با عالم بالا و درون خویش است، فارق از دین، ملیت وجنسیت.
کتب دبی فورد آدم رو به عالم دیگری می‌بره و دیدگاه رو به عالم هستی تغییر میده. مطالعه و
این کتاب رو به همه توصیه میکنم. مخصوصا به کسانی که احساس ناامیدی خشم در وجودشان هست. به مردم ایران...
فاطمه شریعت
۱۳۹۸/۸/۲۹
من تازه نمونشو دانلود کردم مشخصه کتاب خوبیه اونم از دبی فورد بی‌نظیر ولی افسوس که ترجمه افتضاحی داره انگار‌ی بچه هفت ساله کلمه به کلمه ترجمه کرده بجای ترجمه مفهومی اگر با ترجمه بهتری داشت قطعا از کتابراه میخریدم اما فعلا از بیرون با ترجمه بهتری قصد تهیه دارد
اناهیتا میر
۱۴۰۰/۱/۱۸
من کلا کتابهای دبی فوردو خیلی دوست دارم
کتابهایی که تمرین دارن و از ریشه الگوهای ذهنی رو پاک میکنن خیلی عالی هستن کتاب پاکسازی در ۲۱ روز و نیمه‌ی تاریک درونشونم خیلی خیلی خوبن به شرطی که تمریناتشون انجام بشه
طاها بابایی
۱۴۰۱/۴/۳۱
با نثر روان و توضیح‌های نزدیک با واقعیتی که میده ارتباط خوبی با خواننده کتاب برقرار می‌کنه و جذب خودش میکنه و از لحاظ محتوا هم که عالی و تاثیر گذار و اگر همراه با اون انجام بدید واقعا تاثیرات خوبی در زندگیتون میذاره
ماریا متین
۱۳۹۹/۶/۹
سلام و تشکر برای انتخاب عالی شما،
پیشنهاد میکنم قبل از خواندن این کتاب، کتاب نیمه تاریک وجود از این نویسنده را مطالعه کرده باشید تا با ادبیاتش آشنا باشید، با آرزوی موفقیت.
حسین بهرامن زاده
۱۴۰۱/۶/۱۰
یک کتاب بی نظیر…
واقعا کمک میکند که انسان از نو خودش رو بسازه
و بهت یاد میده زمانی که از همه جا ناامید شدی چگونه با اعتماد کردن به خدای مهربون، زندگی جدیدی از نو بسازی برای خودت🙏🌸😊
amin jannatkhah
۱۴۰۲/۲/۲
باسلام. دبی فورد کسیه که از دل سختی‌هایی که توی زندگیش داشت، نظر می‌داد. کسیه که سختی به معنای واقعی کلمه رو چشیده بود. این کتابش هم فوق العادست. ارزش چندین بار خوندن رو داره.
نجمه عبداله پور
۱۴۰۱/۹/۳۰
کتابای دبی فورد خیلی امید بخش و معنویه
مرحله مرحله میتونی روحتو شفا بدی و زندگیتو سر و سامون بدی
پیشنهاد میشه
ولی اگه کتابای معنوی عرفانی دوس ندارین نخونین
مهدیه سلیمانی
۱۴۰۱/۸/۲۲
بنظر من این کتابو باید با تفکر و درک عمیث خوند و همزمان تمرینلشو انجام داد. خیلی کتاب خوبیه اما برای کسایی که دنبال کتاب برای وقتای پرتشون هستن توصیه نمیکنم.
احیان خلیلی
۱۴۰۱/۴/۲۸
بشدت پیشنهاد میکنم خونده بشه
جز اون دسته از کتاب‌هایی هست که بعد خواندن هر صفحه ش احساس آرامش قلبی و تغییر در دیدگاهت نسبت به همه چی ایجاد میشه. عالی بود
ساجده شاحیدر
۱۴۰۰/۴/۳
همه ما دنبال رسیدن به عظمت هستیم اما راه صحیح آن را بلد نیستیم این کتاب به شیوه‌ای خاص و کاربردی راه رسیدن به عظمت واقعی را به ما می‌آموزد
زهره ترابیان
۱۴۰۰/۱۲/۲۱
خانم دبی فورد عالی می‌نویسه. خودش تلاش کرده و نتیجه گرفته و میخواد با انتقال تجربه‌های خودش به دیگران هم کمک کنه. خدا رحمتش کنه.
tala eslami
۱۴۰۱/۷/۱۸
این کتاب لازمِ برای هر خانمی، درون ما قدرت زیادی هست فقط باید بهش دست پیدا کنیم واگاهانه ازش استفاده کنیم
سها مرادی
۱۴۰۱/۷/۶
ممنونم از کتابراه. کتاب خیلی خوب و عالی. اما ترجمه ضعیفی داره. با برخی از مطالب نمیشه ارتباط گرفت به خاطر ضعف ترجمه.
Mahsa Saeedi
۱۴۰۱/۵/۲۲
واقعا بینظیر بود. پیشنهاد میکنم حتما این کتاب باارزش رو مطالعه کنید وشاهدتغییراتی که زندگیتون رو متحول می‌کنه باشید
مشاهده همه نظرات 34

راهنمای مطالعه کتاب چگونه خود با عظمتی بسازیم؟

برای دریافت کتاب چگونه خود با عظمتی بسازیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.