معرفی و دانلود کتاب صوتی پایان سفر او

عکس جلد کتاب صوتی پایان سفر او
قیمت:
۲۸۰۰۰ 19600 تومان ۳۰%
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پایان سفر او و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پایان سفر او و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پایان سفر او

کتاب صوتی پایان سفر او داستانی کوتاه به قلم سوفیا لوسی کلیفورد است. این اثر که ذیل مجموعه داستان‌های کوتاه از زنان بزرگ جهان به انتشار رسیده، روایتگر زندگی خانم ادوارد آچرسن است که طبق گفته‌ی راوی، نه رویی زیبا دارد و نه ظاهرش با سنش متناسب است...

درباره کتاب صوتی پایان سفر او:

داستان کوتاه همواره یک گونه‌ی ادبی‌ محبوب در همه‌ی جهان بوده است. علاقه‌ به این ژانر ادبی، خصوصا این روزها به سبب افزایش روزافزون جنبه‌های زائد در زندگی بسیاری از انسان‌ها و در نتیجه، کمبود وقت همیشگی ایشان، از گذشته نیز بیشتر شده است؛ چرا که اغلب داستان‌های کوتاه را می‌توان در یک نشست مطالعه نمود، در حالی که مطالعه و یا گوش سپردن به رمان و داستان‌های بلند، زمان‌بر و برای برخی نیز کمی ملال‌آور است.

ماندانا مجیدی در کتاب صوتی‌ای که اکنون پیش چشمتان است، با صدای گوش‌نواز خود داستانی زیبا با عنوان «پایان سفر او» را برایتان قرائت نموده است. این اثر را سوفیا لوسی کلیفورد (Sophia Lucy Jane Clifford)، نویسنده‌ی انگلیسی قرن نوزدهمی به رشته‌ی تحریر درآورده است. ماجراهای اصلی اثر حول محور زن و مردی با نام‌های ادوارد آچرسن و تدی اِی می‌گردد که طبق عرف جامعه‌ی سنتی انگلستان، اصلاحاً هیچ جوره به هم نمی‌آیند، اما سرنوشت دستشان را در دست یکدیگر می‌گذارد.

گفتنی است که این داستان کوتاه یکی از آثاری است که ذیل کتاب داستان‌های کوتاه از زنان بزرگ جهان (Nineteenth-Century Short Stories by Women) به انتشار رسیده است؛ کتابی که ترجمه‌اش بر عهده‌ی مرضیه حسین مردی بوده و چاپ نسخه‌ی متنی‌اش به همت نشر رادمهر صورت پذیرفته است.

کتاب صوتی پایان سفر او مناسب چه کسانی است؟

از تمام دوست‌داران ادبیات کلاسیک و علاقه‌مندان به داستان کوتاه دعوت می‌کنیم که به این اثر شنیدنی گوش بسپارند.

در بخشی از کتاب صوتی پایان سفر او می‌شنویم:

در کمبریج خیلی معروف بود. یک دور کامل بازی ویست می‌کرد و امتیاز بسیاری کمی می‌گرفت. بعد از اینکه به لندن آمد، اتاق شیک و قابل ملاحظه‌ای گرفت. زن صاحبخانه‌ی مهربان و بزرگواری داشت. فکر کرد حماقت محض است اگر مهمانی ندهد. پس میهمانی‌های زیادی داد. یک شب در حالی که تدی یکی از بهترین و با شکوه‌ترین مهمانی‌هایش را در طبقه‌ی بالا برگزار می‌کرد، پلیس قضایی در طبقه‌ی پایین بود و بعد از آن مهمانی اوضاع کاملاً بهم ریخت.

به خودش گفت: «باید یه کاری انجام بدم. وگرنه بی‌چیز و مفلس می‌شم. باید برگ جدیدی رو کنم و احترام خودمو دوباره به دست بیارم. برای اینکه این اتفاقات نمی‌شه ادامه پیدا کنه.» و دیگر ادامه پیدا نکرد. برگ جدیدی رو کرد و نسبتأ محترم شد. علناً به خودش می‌خندید...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
21 دقیقه
قسمت اول
18 دقیقه
قسمت دوم
19 دقیقه
قسمت سوم
18 دقیقه
قسمت چهارم
27 دقیقه
قسمت پنجم
28 دقیقه
قسمت ششم
23 دقیقه
قسمت هفتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پایان سفر او
نویسنده
مترجممرضیه حسین مردی
گویندهماندانا مجیدی
ناشر چاپینشر رادمهر
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۳۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۲۸۰۰۰ 19600 ت ۳۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پایان سفر او

مریم شهیدی زندی
۱۴۰۲/۳/۱۲
دیدگاه ارتجاعی به زن واینکه زن انقدر موجود بی دست و پاییه که اگه عشقش با شکست مواجه بشه زندگی براش تموم میشه طرز فکر نویسنده بنظرم خیلی ناامید کننده بود
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پایان سفر او

برای دریافت کتاب صوتی پایان سفر او و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.