معرفی و دانلود PDF کتاب پرتوی از جمال روح الله

عکس جلد کتاب پرتوی از جمال روح الله
قیمت:
4500 تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب پرتوی از جمال روح الله و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پرتوی از جمال روح الله و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پرتوی از جمال روح الله

مطالبی که در کتاب پرتوی از جمال روح الله به سه زبان: فارسی، عربی و انگلیسی عرضه شده، شامل چهل عبارت از باب تمیّن و تبرّک برگرفته از سخنان استاد یعقوب قمری شریف آبادی درباره منزلت روحانی و مقام معنوی امام خمینی (س) است که بیانی نغز و اشارتی لطیف و با الهام از آیات الهی و روایات اسلامی درصدد پرده گشایی از زوایای پنهان جلال رحمانی و جمال رحیمی حضرت امام (س) است.

سرآغاز این عرض نیاز و ارادتی عاشقانه به ساحت ملکوتی امام تحت عنوان «گلبانگ مهتاب» است؛ فراق نامه روح مشتاق و بی‌قراری که در هجر جان‌سوز مولا و مقتدای خود مویه‌گری می‌کند و به یاد روز وصل محبوب، در اعماق جان، غزل شیدایی می‌سراید.

استاد قمری شریف آبادی این گلبانگ عاشقانه را به پاس بهره‌مندی های معنوی و عرفانی از روح قدسی حضرت امام (س) و به شکرانه ایام وصال و حضور آن طلعت آسمانی، در آغاز این اثر گنجانده‌اند تا ذرهّ‌ای از فیوضات و کیمیا گری های آن خورشید پرفروغ را پاس دارند.

فهرست مطالب کتاب

طلیعه جمال
گلبانگ مهتاب (فارسی/العربیة/English)
پرتوی از جمال روح الله (فارسی/العربیة/English)
فهرست موضوعی پرتوی از جمال روح الله

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پرتوی از جمال روح الله
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات پژهان
سال انتشار۱۳۸۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات130
زبانفارسی
شابک978-964-96227-2-9
موضوع کتابکتاب‌های کلام و عقاید، کتاب‌های جملات قصار
قیمت نسخه الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب پرتوی از جمال روح الله

برای دریافت کتاب پرتوی از جمال روح الله و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.