معرفی و دانلود PDF کتاب دوستی در جنگل و داستان‌های دیگر

عکس جلد کتاب دوستی در جنگل و داستان‌های دیگر
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب دوستی در جنگل و داستان‌های دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دوستی در جنگل و داستان‌های دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دوستی در جنگل و داستان‌های دیگر

کتاب دوستی در جنگل و داستان‌های دیگر از مجموعه قصه‌های آموزنده‌ی دیروز برای بچه‌های امروز، حکایت‌های آموزنده‌ای از ازوپ را ارائه می‌دهد. این کتاب در پنج داستان مصور با نام‌های درخت صنوبر و بوته تمشک، گرگ‌ها و سگ‌ها، مرد و کبک، بچه خرچنگ و خرچنگ و درخت و تبر پیام‌های اخلاقی گوناگونی نظیر: قضاوت نکردن، متکبر نبودن و وفاداری را برای کودکان با گروه سنی «ب» و «ج» ارائه می‌دهد.

هدف اصلی قصه‌های آموزنده‌ی دیروز برای بچه‌های امروز، سرگرم‌ کردن کودکان و ایجاد اوقاتی لذت‌بخش همراه با افزایش خلاقیت و مهارت‌های یادگیری است.

در بخشی از کتاب دوستی در جنگل و داستان‌های دیگر می‌خوانیم:

در جنگل انبوهی، حیوانات وحشی، در کمال آرامش با هم زندگی می‌کردند. یک روباه و یک شیر هم در جنگل بودند. آن‌ها قبلاً هم دیگر را ندیده بودند. بنابراین هم‌ دیگر را نمی‌شناختند.

یک روز، روباه در جنگل راه می‌رفت. او دنبال شکار بود و بعضی اوقات اطرافش را نگاه می‌کرد تا حیوانی را پیدا کند و برای ناهارش شکار کند. درست همان موقع، روباه یک حیوان بزرگ و قوی را دید. او از آن حیوان ترسید. آن حیوان، موهای بلند و دورِ گردنش، یال زیبایی داشت. اسم او، شیر بود. چون قبلا روباه شیر را ندیده بود، او را نمی‌شناخت.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دوستی در جنگل و داستان‌های دیگر
مترجمحسین حبیبی
ناشر چاپیانتشارات دادجو
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۸
زبانفارسی
شابک978-622-6210-42-3
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دوستی در جنگل و داستان‌های دیگر

اکرم گنجی
۱۳۹۸/۱۰/۹
واسه بچه‌ها آموزنده و سرگرم کننده است
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب دوستی در جنگل و داستان‌های دیگر

برای دریافت کتاب دوستی در جنگل و داستان‌های دیگر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.