معرفی و دانلود کتاب رابطه‌ات را به فنا نده

عکس جلد کتاب رابطه‌ات را به فنا نده
قیمت:
47000 تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب رابطه‌ات را به فنا نده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رابطه‌ات را به فنا نده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رابطه‌ات را به فنا نده

نظرتان درباره یک نقشه که بر اساس آن بتوانید رابطه‌ای رضایت‌بخش داشته باشید چیست؟ دوست دارید از سردرگمی افکار و رفتارهای غلط خود در رابطه خلاص شوید؟ گری جان بیشاپ در کتاب رابطه‌ات را به فنا نده به زبان ساده به ما یاد می‌دهد که چگونه اوضاع رابطه عاطفی‌مان را سروسامان دهیم و خوشبختی را در کنار زوج موردعلاقه‌ خود تجربه کنیم.

درباره کتاب رابطه‌ات را به فنا نده:

گاهی با حفظ روابط نه‌چندان اید‌ه‌آل تصور می‌کنیم رابطه‌ای را نجات داده‌ و لطفی به افراد زندگی‌مان کرده‌ایم. ما این دروغ را زندگی می‌کنیم، طوری که به شیوه زندگی‌مان تبدیل می‌شود. به خودمان دروغ می‌گوییم که داریم مشکلات را حل می‌کنیم، به موانع رسیدگی می‌کنیم، به سختی‌ها غلبه می‌کنیم، اوضاع را رفع‌ و رجوع می‌کنیم و در نهایت پیش رفته‌ایم.

فکر می‌کنیم اگر تلاشی در راستای بهبود رابطه صورت دهیم، احساس طرف مقابل را خدشه‌دار می‌کنیم یا با او درگیر می‌شویم. اما چیزی که احساسات او (و شما) را جریحه‌دار می‌کند ادامه این رابطه شکسته و خراب است که هر دو طرف را از پا درمی‌آورد.

کتاب رابطه‌ات را به فنا نده (Love unfu*ked) ابتدا شما را با خودتان مواجه می‌کند و به خودشناسی می‌رساند، سپس به طور شفاف و دقیق می‌گوید که چطور می‌توانید روابط مسئله‌دار را به ثمر برسانید؛ نه‌اینکه صرفاً پیش بروند و از هم نپاشند، نه‌ اینکه بدون پنچر شدن شما را به مقصد برسانند، بلکه طوری‌که با سرعت و قدرت حرکت کنند و شکوفایی به بار بیاوردند.

هرگز پیش خودمان اقرار نمی‌کنیم، اما با این میل سراغ رابطه می‌رویم که کسی پیدا شود و مسائلمان را حل کند. همه ما عمرمان را به تلاش برای رفع چیزی می‌گذرانیم: احساس بی‌کفایتی یا نقصی که گاه ظریف است و گاه علنی؛ حفره کوچکی که انگار هیچ‌وقت نمی‌توانیم پُرش کنیم؛ همان حفره آشنا و پُرناشدنی که سرابی مسحورکننده آن را موقتاً می‌پوشاند؛ منظور این خیال است که طرف مقابلمان در این رابطه پاسخ تمام جست‌وجوهایمان است.

اما این یک فریب است. گری جان بیشاپ به شما نشان خواهد که چطور در این ورطه اسیر می‌شوید و با دست و پا زدن در دام اصلاح یا رفع کمبودها بیشتر احساس خفگی می‌کنید. اما پاسخ درست و واقعی این است که الگوی تکراری و کلیشه‌ای خود را تغییر دهید و وارد یک زندگی جدید شوید. یک زندگی اصلاح‌شده نه. یک زندگی جدید. اگر برای ورود به آن آماده‌اید کتاب رابطه‌ات را به فنا نده به شما خوش‌آمد می‌گوید.

کتاب رابطه‌ات را به فنا نده مناسب چه کسانی است؟

کتاب پیش‌رو پایان جستجوهای شما برای پیدا کردن یک منبع مناسب برای حل مشکلات رابطه عاطفی‌تان است. این کتاب دریچه‌ای تازه در زندگی شما می‌گشاید.

گری جان بیشاپ را بیشتر بشناسیم:

گری جان بیشاپ (Gary john Bishop) در سال 1948 در گلاسگوی اسکاتلند دیده به جهان گشود و بزرگ شد. او در سال 1997 به ایالات متحدۀ آمریکا سفر کرد و در همان دوران مسیر مطالعاتی‌اش را در جهان توسعۀ شخصی، مخصوصاً در هستی‌شناسی و پدیده‌شناسی پیدا کرد. پیش از اینکه مدیر برنامۀ اصلی یکی از شرکت‌های مهم همین حوزه در دنیا شود، سال‌های بسیاری در این حوزه به مطالعه و تحقیق پرداخت.

روش او برای تغییر خود در زندگی ساده و بدون دنگ ‌و فنگ است و به همین دلیل نیز هر روز بر پیروانش افزوده می‌شود و کتابش کاربردی جهانی و همگانی دارد. گری به همراه همسر و سه پسرش در فلوریدا زندگی می‌کند.

در بخشی از کتاب رابطه‌ات را به فنا نده می‌خوانیم:

بهتر است ادبیاتمان را درباره رابطه عوض کنیم: رابطه جنگ نیست. مبارزه نیست. هنگام رویارویی با تمایلات مخربتان، توی رینگ یا قفس یا کوچه‌ای تاریک نیستید. به‌جای اینکه مشت بزنید، بیشتر مثل گامی به بغل است. به‌جای لگد، چرخش است.

منظور این نیست که آسان است. اگر هنرمندی حرفه‌ای را دیده باشید، می‌دانید چقدر خون و عرق و اشک خرج آماده شدن برای آن اجرای نهایی شده است. تفاوت اینجاست که اجرای نهایی و ظرافت و زمان‌بندی و ریزبینی خیلی مهم‌تر از نیروی خام و خشن است.

انتخاب کنید که با موقعیتتان هماهنگ شوید، بفهمید که هرچه با آن مواجهید بخشی از یک بازی بزرگ‌تر است که در آن می‌توانید به بغل گام بردارید، نفس بکشید و اضطراب کنترل‌گری و به کرسی نشاندن حرف خود را رها کنید. منظورم صبوری به‌جای جوگیری، صحبت کردن به‌جای سکوت یا دادوفریاد و تفکر به‌جای واکنش‌های آنی است.

هرچند شاید خلاف عقل به نظر برسد، شما با فرد دیگری اجرا نمی‌کنید. شما با خودتان اجرا می‌کنید. باور کنید یا نکنید، هر رابطۀ خوبی نیازمند انجام این کار است.

به ا‌جراهای دونفره فکر کنید. اگر اجراکننده‌ها هماهنگ نباشند، نمایش خوبی درنمی‌آید. ولی هر اجراکننده نمی‌تواند تمرکزش را بر این بگذارد که دیگری ممکن است گند بزند. شاید یارش اجرا را خراب کند. شاید در لحظۀ مناسب واکنش نشان ندهد. شاید مدام پایش روی پای دیگر برود. با‌این‌حال، تنها کاری که هریک از اجراکننده‌ها می‌تواند انجام دهد تمرکز بر اجرای خودش است. این تنها بخشی است که بر آن تسلط دارد.

پس دیگر رابطه‌تان را این‌طور نگاه نکنید که انگار بر کارها یا حرف‌های طرف مقابل کنترل دارید. شما با خودتان در رقابت هستید و تنها چیزی که می‌توانید بر آن تمرکز کنید حرکت‌های خودتان است.

فهرست مطالب کتاب

فصل 1: چه چیزها که می‌توانستید به دست آورید…
فصل 2: به خودتان حقیقت را بگویید
فصل 3: نمی‌توانید همیشه باورهایتان را باور داشته باشید
فصل 4: تسلط بر خود
فصل 5: می‌توانم حسش کنم؟
فصل 6: وقتی سرتان زیر برف است،
فصل 7: افزودن ارزش
فصل 8: یا همه یا هیچ
فصل 9: خط قرمزها
فصل 10: جدایی برای به هم رسیدن
فصل 11: عاشق کشمکش باشید
دربارهٔ نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رابطه‌ات را به فنا نده
نویسنده
مترجممصطفی حمیدی
ناشر چاپینشر مون
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات120
زبانفارسی
شابک978-622-7585-89-6
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
47000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب رابطه‌ات را به فنا نده

m.n
۱۴۰۲/۷/۳
با سلام خدمت دوستان و همراهان وعوامل محترم کتابراه، من قبل از اینکه کتابی رو تهیه کنم اول نظرات رو میخونم و انتخاب این کتاب براساس تعاریفی بود که خوندم ولی خب نظر شخصیه خودم رو بگم واقعا به موضوعات پیشه پا افتاده‌ای اشاره می‌کنه، مثلا خود من در رابطه‌ام مشکل دارم ولی موضوعات این کتاب به هیچ وجه به کمکی حله مشکله من نکرد در صورتی که کتابهای بهتری در این زمینه هست که خیلی موشکافانه تر مسائل رو بررسی و حلو فصل می‌کنه و راهکارهای خوبی هم ارائه میده مثلا یک نمونه رازهایی درباره‌ی مردان و زنان، خیلی پر بار تر و کاربردی تر هستن، به نظر من نویسنده‌ی کتاب با اینکه معروفه ولی این کتابش مثله کتابهای قبلیش جالب و جذاب نبود و نمیدونم چرا بعضی‌ها الکی از کتابهای سطح متوسط تعریف و تمجید میکنن
صدیقه فیروزی منش
۱۴۰۲/۱/۱۱
سلام به همراهان کتابراه.. من انقد از طرز بیان نویسنده خوشم اومد که نگو.. خیلی راحت و بی پرده با مخاطب حرف میزنه.. میشه گفت متن کتاب جوریه که انگار اومدی جلسات مشاوره.. واقعا کاربردیه این کتاب.. یعنی اگه همه این کتابو بخونن و تنها اقداماتی که همینجا گفته شده رو عمل کنن توی تمام قسمتهای زندگی بهترین رفتار رو نشون میدن نه تنها فقط رابطه.. توی تمام ابعاد زندگی یه نقشه‌ی راه میده دست آدم.. واقعا و واقعا خوندن و به کار بستن این کتاب رو به همه پیشنهاد میکنم.. همه چی برمیگرده به خود آدم و شناختی که از خودش.. خواسته هاش.. اهدافش.. ارزش هاش و خط قرمز هاش داره.. خودشناسی واقعا مقدمه‌ی همه‌ی پیشرفت هاست
Ali Karimi Hosseini
۱۴۰۰/۱۲/۲۹
این کتاب تولحظه عجیبی (روز‌های که واقعا زندگی مشترکم به بحران خورده) به چشمم خورد. از اونجایی که کتابهای پیشرفت شخصی مزخرف زیاد دیده بودم، با خودم گفتم اینم حتما یکی از اوناهاست؛ ولی چون بیکار بودم و مشکل داشتم تو روبط زناشویم یه چند صفحه ش رو خوندم و بعد بیشتر خوندم و بیشتر.....
چون بنظرم عالیه. واقعا عالیه
Sevda Abdi
۱۴۰۲/۶/۱۸
من فقط خلاصه اشو خوندم و از زبان ساده و عامیانه‌اش و مثال‌هایی کامل مطابق با حقایق بین روابط که کمک خیلی زیادی به درک اشتباهات عامیانه در زندگی مشترک و روابط میکنه بسیار خوشم اومد و واقعا مشتاق خوندن کامل کتاب هستم
فقط‌ای کاش این کتاب هم مثل کتابهای مفید دیگه در این زمینه، نسخه صوتی هم داشت و که
برای کسانی شرایط مطالعه نسخه متنی کتاب رو نداشتن فرصت خوبی میشد که در هر شرایطی به مطالعه ادامه بدن
سپاس
حامد
۱۴۰۱/۱۱/۳۰
من و همسرم مدتی بود مشکلات خیلی زیادی داشتیم‌ مخصوصا بعد از تولد پسرمون. رابطه مون به شدت دچار مشکل شده بود. از روانشناس هم کمک گرفتیم کمی تاثیر گذار بود اما به جرات میتونم بگم خواندن این کتاب واقعا حالم رو بهتر کرد و تونستیم مشکلاتمون رو خودمون حل کنیم
مرسی از کتابراه
شیدا کبریایی
۱۴۰۱/۴/۱۰
ما همیشه خودمونو درگیر احساسات می‌کنیم که شاید ۹۰ درصد اونا اشتباه باشند که دقیقا همین رابطه مونو به فنا میده و عهد و قرار‌هایی که با هم گذاشتیم و یادمون میره
همیشه به ارزش رابطه توجه کنیم نه احساساتی که ممکنه به اشتباه ما رو گمراه کنند
نفیسه حیدری
۱۴۰۱/۲/۲
کتابایی از یک معلم خیر خواه که برای من فقط و فقط یادگرفتن ازشه که مهمه واقعا ممنونم که چنین کتاب معرکه‌ای نوشتی چون توی روابطم به هر کتابی که میخوردم غیر عملی یا شایدم خوب بود ولی کتاب به دردبخور تر از کتابای گری جان بیشاپ واقعا پیدا نکردم ‌ندیدم
صمد منتظری
۱۴۰۱/۱/۲۱
عالی، فن بیان نویسنده یکم خودمونی و این جذابش می‌کنه و اینکه یکم باید رو حرفاش فکر کنید و اینکه این کتاب برای تمام روابط خوبه مخصوصا عاطفی کمکتون می‌کنه از کلیشه‌ها دور بشید و خودتون رو پیدا کنید یه بار خودش خالی از لطف نیست ممنون از نویسندش
Shiva
۱۴۰۲/۱/۲۷
این کتاب نگاهت رو به رابطه عوض میکنه و تو رو نسبت به خودت آگاه تر میکنه. اگر برای خودت و رابطه ات ارزش قائل هستی به این کتاب عمل کن چون فقط خوندن کافی نیست باید برای نجات رابطه ات و هر چیزی که دوست داری بهش عمل کنی.
محمد حسن رحیمی
۱۴۰۱/۱/۲۰
کتابی است خوب که به بررسی روابط و چگونگی بهبود روابط و حفظ رابطه‌ای که واقعا رابطه خوبی ا ست می‌پردازد ودر جهت پیشگیری از اشتباهاتی که منجر به به فنا دادن رابطه خوب می‌شود موارد خوبی ارائه می‌دهد وارزش مطالعه رادارد
MORPHIN media
۱۴۰۱/۴/۱۹
دوست داشتم کتابو‌ی جاهاییش رو انگار زندگی کردی و اون هم دیدیه و میدونه
بنظرم ایده خوبیه ک بخونید
ترجمه هم روونه اما‌ی جاهایی رو ممکنه خوب متوجه نشید ک این اتفاق زیاد نمی‌افتد
خلاصه پیصنهاد میکنم
Niu Moein
۱۴۰۲/۶/۱۷
جالب بود و ارزش خوندن داشت واقعا با تغییر خودت میتونی نه تنها رابطه بلکه خودتو نجات بدی وقتی بتونی رفتار مثبت و جایگزین منفی کنی اول از همه خودتو روان خودت به آرامش میرسه
سپیده آزموده
۱۴۰۱/۱۲/۵
دیدگاه خیلی خوبی در مورد رابطه میده
اینکه به عهدمون و ارزشهامون و حتی خط قرمزامون متعهد باشیم و اینکه هرچیزی در رابطه‌هامون به خود ما بستگی داره
ارکیا اهنی
۱۴۰۱/۱/۳
کتاب خوبی است ولی باید چند بار خواند واز همین نویسنده سایر کتاب هایش را مطالعه کرد که از کلیات دید گاه این نویسنده آگاه شد تا کتاب مد نظر مثمر ثمر واقع شود.
Fateme
۱۴۰۲/۲/۸
بنظرم کسانی که احساس میکنن در رابطه به بن بست رسیدن حتما این کتاب رو بخونن و عمل کنن
نگاهتون رو کلا تغییر میده و متوجه میشید چقدر راحت میشه باهم خوشبخت بود
مشاهده همه نظرات 28

راهنمای مطالعه کتاب رابطه‌ات را به فنا نده

برای دریافت کتاب رابطه‌ات را به فنا نده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.