معرفی و دانلود PDF کتاب بانتی و پادشاه بابیلی

عکس جلد کتاب بانتی و پادشاه بابیلی
قیمت:
۲۹۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بانتی و پادشاه بابیلی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بانتی و پادشاه بابیلی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بانتی و پادشاه بابیلی

کتاب بانتی و پادشاه بابیلی نوشته‌ی سوریت گوپتو، ماجرای آموزنده‌ی دختر بچه‌ای است که از صابون بدش می‌آید و علاقه‌ای به حمام و مسواک زدن ندارد تا اینکه یک شب خوابی عجیب می‌بیند. این داستان اهمیت نظافت شخصی را به کودکان می‌آموزد.

موضوع کتاب بانتی و پادشاه بابیلی چیست؟

بانتی دختر بچه‌ای بازیگوش است که بازی کردن را خیلی دوست دارد، او عاشق بازی کردن با پروانه‌ها، گل‌ها، پرندگان و ... بود ولی وقتی از بازی به خانه برمی‌گشت اصلاً دوست نداشت دست و صورتش را بشورد و از صابون متنفر بود. تا اینکه یک شب خوابی عجیب دید که میکروب‌ها به او حمله کرده‌اند... به نظر شما بانتی بالاخره یاد می‌گیرد تا دست و صورت و لباس‌هایش را تمیز کند؟

درباره‌ی مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من»:

این مجموعه با به تصویر کشیدن موضوعات بسیار متنوع و جذاب، قدرت تخیل کودکان را تقویت می‌کند. از خصوصیات بارز مجموعه حاضر این است که با استفاده از تصاویرشان می‌توانید داستان را برای کودک خود تعریف کنید و یا از او بخواهید تا با نگاه کردن به تصاویر و بهره‌گیری از قوه‌ی تخیلش داستان را از زبان خودش برایتان تعریف کند.

در هنگام مطالعه‌ی کتاب‌های این مجموعه حتماً از کودک خود در مورد تصاویر سوال بپرسید و تخیلش را به چالش بکشید تا تقویت شود. با مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من» لحظه‌هایی شیرین برای کودکانتان به ارمغان آورید.

کتاب بانتی و پادشاه بابیلی مناسب چه کسانی است؟

سوریت گوپتو (Sorit Gupto) این داستان آموزنده را به همراه تصاویر زیبا برای کودکان بالای 2 سال نوشته است.

در بخشی از کتاب بانتی و پادشاه بابیلی می‌خوانیم:

ناگهان، پادشاه صابون‌ها به اسم بابیلی ظاهر شد. او گفت: «نترس، بانتی.» پادشاه صابون‌ها با ارتشی از حباب‌ها و کف‌ها دستور حمله داد. پادشاه بابیلی گفت: "سربازان من، به میکروب‌ها حمله کنید! ارتش حباب‌ها و کف‌های صابونی به کمک بانتی شتافتند و با هم میکروب‌های آلوده را فراری دادند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بانتی و پادشاه بابیلی
نویسنده
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۸
زبانفارسی
شابک978-622-7493-78-8
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بانتی و پادشاه بابیلی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب بانتی و پادشاه بابیلی

برای دریافت کتاب بانتی و پادشاه بابیلی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.