معرفی و دانلود PDF کتاب آینده‌ی مشاغل در دنیای فناوری

عکس جلد کتاب آینده‌ی مشاغل در دنیای فناوری
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آینده‌ی مشاغل در دنیای فناوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آینده‌ی مشاغل در دنیای فناوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آینده‌ی مشاغل در دنیای فناوری

در ماهنامه شبکه ۱۹۰ یکی از داغ‌ترین و مهم‌ترین سوژه‌های اسل‌های اخیر دنیای فناوری به بحث و بررسی گذاشته شده است. در این پرونده ویژه مشاغلی که در حل نابود شدن هستند و مشاغلی که در آینده به وجود می‌آیندمعرفی شده است.
شغل یکی از قدیمی‌ترین مظاهر زندگی بشر است و تاریخچه‌ای به‌اندازه زیست انسان روی زمین دارد. در هر دوره‌ای، مشاغل و مهارت‌هایی رواج داشته و با تغییر تمدن‌ها، پیشرفت‌ها، اختراع‌ها و انقلاب‌های صنعتی، مشاغل و مهارت‌های جدید جایگزین قبلی‌ها شده‌اند. در این فعل و انفعال‌ها، مشاغل و مهارت‌هایی از بین رفتند و به تاریخ پیوستند یا به‌روز و از نسلی به نسل دیگر منتقل شدند. جماعتی نگران و ناراحت و بیمناک بودند و جماعت دیگری مسرور و شادمان و امیدوار به آینده مهارت‌های جدید را در آغوش گرفتند و خود را برای آموختن آماده ساختند.
اگر تصور می‌کنید فقط مشاغل سنتی و غیردیجیتالی در حال نابودی هستند و مهارت‌هایی که در یک یا دو دهه گذشته فرا گرفتید، پایدار و همیشه پردرآمدند و در بازار متقاضی دارند، سخت در اشتباه هستید. مفاهیمی مانند مجازی‌سازی، کلان داده، شبکه‌های نرم‌افزارمحور (SDN)، مراکز داده نرم‌افزارمحور (SDDC)، اینترنت اشیا، واقعیت مجازی، یادگیری ماشینی، کلاود و ارتباطات بی‌سیم به‌طور اساسی دنیای شبکه و مراکز داده را دگرگون کرده یا خواهند کرد.

فهرست مطالب کتاب

بربادرفته‌ها و بادآورده‌ها
کدام شغل‌ها تا 10 سال آینده نابود می‌شوند؟
10مهارت مهم صنعت فناورى اطلاعات
هشت شرکتى که آینده مشاغل فناورى را رقم می‌زنند
مشاغل آینده و مهارت‌هاىی که به آنها نیاز دارید
رویکردهاى جدید اشتغال در عصر فناورى اطلاعات
10شغل پردرآمد دنیاى شبکه در 10 سال آینده
تا هکر هست، بازار استخدام متخصصان امنیت داغ خواهد بود
واقعیت مجازى ناجى دنیاى واقعى می‌شود
10 مهارت روبه رشدى که آینده را تضمین میکنند

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آینده‌ی مشاغل در دنیای فناوری
ناشر چاپی ماهنامه شبکه
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۳
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های آموزش کامپیوتر
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آینده‌ی مشاغل در دنیای فناوری

مسعود احمدلو
۱۳۹۷/۵/۲۵
با سلام این کتاب پنجره‌ای نو رو به دنیای مشاغل در آینده باز میکند و می‌توان یک برنامه ریزی کلی برای شغل آینده مان داشته باشیم
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب آینده‌ی مشاغل در دنیای فناوری

برای دریافت کتاب آینده‌ی مشاغل در دنیای فناوری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.