معرفی و دانلود کتاب گلاره

عکس جلد کتاب گلاره
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب گلاره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گلاره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گلاره

دلیل خیانت مردان چه می‌تواند باشد؟ در کتاب گلاره به قلم غلامعلی بهروزی، با زنی با همین نام روبه‌رو هستیم که داستان زندگی خود را برای مشاوری شرح می‌دهد و به دنبال کمک و راه چاره است.

درباره کتاب گلاره:

زنی برای مشکلاتی که در خانه با همسرش دارد تصمیم می‌گیرد تا به مشاور مراجعه کند و از او راهنمایی بخواهد. گلاره که بعد از چند سال زندگی مشترک، هر روز و شب خود را با عدم اطمینان و ترس گذرانده است، حال دیگر توان ادامه‌ی این شرایط را ندارد. او به این باور رسیده حالا که نمی‌تواند رفتار همسرش را تغییر دهد و از راهی که می‌رود منصرفش کند، وقت آن است تا خودش مسیر زندگی‌اش را از او جدا کند و به جنگ اعصاب هر روزه‌اش پایان دهد. اما در این میان مشاور از گلاره سوالی می‌پرسد که او را به اعترافی از گذشته وا می‌دارد.

کتاب گلاره برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از علاقه‌مندان به رمان‌های عاشقانه ایرانی هستید، مطالعه این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب گلاره می‌خوانیم:

خیابان زیاد هم شلوغ نیست وقتی از پنجره کمی آن سو تر گل فروشی را می‌دیدم، بوی بهشت به مشام می‌رسید گاهی از همین بالا نگاه می‌کنم رنگ و زیبایی گل‌ها را، طراوت و شادابی گل‌ها نفس کشیدن را هم آسان می‌کند تا حالا ندیدم که کسی از گل خوشش نیاید و گل را دوست نداشته باشد حتی تا حالا نشنیده‌ام کسی چنین ادعایی داشته باشد، که گل را دوست ندارد. دختری جوان با یک شاخه گل رز از گل فروشی خارج شد، گل‌ها زیباتر به نظر می‌رسند وقتی که در دستان دختری باشند.

دو سه قدم که برداشت گل را بویید جلوتر آمد و تمام حواسش به همین یک شاخه گلی بود که در دست داشت بود ناگهان موتوری از جلو او به سرعت عبور کرد چیزی نمانده بود خانم و گل و موتور همه به زمین افتاده باشند ولی بخیر گذشت معلوم بود که باید خیلی ترسیده باشد گرچه برای عبور از خیابان کمی بی‌احتیاطی داشت اما این دلیل نمی‌شد که موتور با سرعت زیاد این‌گونه امنیت یک شهروند را به خطر بیندازد و طلبکار هم باشد گرچه این خانم را ندیده بودم. نمی‌شناختم او را ولی نمی‌دانم چرا صدقه‌ای برای سلامتی‌اش کنار گذاشتم خوشحال شده بودم که آسیبی به او نرسیده است گمان نکنم کسی از آسیب دیدن دیگران لذت ببرد.

همان‌گونه که نمی‌شود کسی را یافت که گل را دوست نداشته باشد فطرت و سرشت بشر در آفرینش به سمت و سوی زیبایی است به زبانی دیگر باید گفت انسان زیبایی را دوست دارد. به‌گویند خدا هم زیبایی را دوست دارد «ان الله جمیل و یحب الجمال» هنوز هم به آن خانم و گل فروشی و موتور فکر می‌کردم و یک لحظه دوباره به پشت پنجره رفتم دیدم همه چی آرام است و خبری از موتور سوار نیست هنوز ننشسته بودم که آهسته در را زدند همان دختری که از گل فروشی بیرون آمده بود به آرامی سلام کرد با همان شاخه‌گل به چه زیبایی، تازه متوجه شدم گل را به قصد آمدن به دفتر ما خریده است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گلاره
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سارات
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۵۲
زبانفارسی
شابک978-622-6027-42-7
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب گلاره

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب گلاره

برای دریافت کتاب گلاره و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.