معرفی و دانلود کتاب مهتاج

عکس جلد کتاب مهتاج
قیمت:
۱۶۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب مهتاج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مهتاج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مهتاج

رمانی عاشقانه و اجتماعی درباره‌ی دختری که به‌دنبال ناممکن‌هاست! سپیده مساعد حصار در کتاب مهتاج داستان دختری جسور و شجاع را روایت می‌کند که می‌خواهد به همگان ثابت کند که با عشق می‌توان به ستیز با سرنوشت پرداخت و آن را دستخوش تغییر کرد.

درباره‌ی کتاب مهتاج:

از کودکی به‌دنبال راز بی‌مهری مادر است و پایش به اتفاقاتی کشیده می‌شود که سرنوشتش را دستخوش تغییرات شگرفی می‌کند. رمان مهتاج داستان دختری به همین نام است که همواره در پی کارهای دشوار و ناممکن می‌رود.

سپیده مساعد حصار در کتاب پیش رو از زبان مهتاج سخن می‌گوید، دختری که با وجود دشواری‌های زندگی هنوز به نیروی عشق باور دارد و می‌خواهد به دیگران نیز ثابت کند که اگر عاشق باشند، ناممکنی برای آن‌ها وجود نخواهد داشت. همین عشق است که مهتاج را از زندگی تاریک و غم‌انگیزی که دارد نجات می‌دهد.

مهتاج داستانی عاشقانه و اجتماعی است که مخاطب را به‌دنبال خود خواهد کشاند و از راز عشق با او سخن خواهد گفت.

کتاب مهتاج برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از علاقه‌مندان رمان‌های عامه‌پسند هستید، مهتاج انتخاب مناسبی برای شماست.

در بخشی از کتاب مهتاج می‌خوانیم:

نزدیک‌های ظهر بود آفتاب داغ کل حیاط و گرم و دلنشین کرده بود به خاطر علاقه‌ای که به گل و گیاه داشتم گل‌های باغچه رو که گرمای سوزان فرق سرشون می‌تابید رو آب می‌دادم. داشتم به اینکه قرار بود من و پدرم و مادرم فرنگیس بریم پابوس امام رضا فکر می‌کردم، همش تو ذهنم حرم رو طبق گفته‌های خانجونم مجسم می‌کردم. خانجون بهم گفته بود بار اول می‌ری حواست باشه چی می‌خوای از آقا، یه چیز خوب بخوای، منم هر چقدر فکر می‌کردم فقط ته دلم اینو می‌خواستم که یک بار دیگه سجاد و ببینم.

آخرین تصویری که ازش داشتم کم‌کم داشت از ذهنم پاک می‌شد. دلم می‌خواست بدونم الان چه شکلیه؟ زن و بچه داره؟ کارش چیه؟ ولی محکوم به سکوت بودم چون نباید کسی از حال دلم خبردار می‌شد. تو ذهنم حسابی مشغول خیال‌بافی بودم که در آروم به صدا دراومد، نگاهی به اطراف کردم کسی نبود. آب‌پاش مسی رو کنار باغچه گذاشتم لباس زرشکی بلند و چین‌دارمو کمی بالا گرفتم و رفتم سمت در، درو باز کردم پدربزرگم همراه یه پسر همسن خودم پشت در بود تا چشم‌هام به صورت پسر افتاد بهتم زد. انگار که داشتم بابا مصطفی رو می‌دیدم دقیقاً شکل خودش بود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مهتاج
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات ندای الهی
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۲۰
زبانفارسی
شابک978-600-6113-85-2
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۶۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مهتاج

مریم صراف زاده
۱۴۰۱/۳/۱۷
واقعا بعضی رسم و رسومات احمقانه است و میتونه یک عمر زندگی دو نفرو دستخوش بدبختی کنه.... امیدوارم روزی کاملا رسم‌های قدیمی از بین بره... در این کتاب هم زندگی یک خانواده و مخصوصا زندگی قهرمان داستان در همین قوانین گره خورده و خیلی زیبا توصیف شده....
Mary Sal
۱۴۰۱/۳/۲۱
خیلی منفی بیان شده البته در جامعه کنونی همچنین زندگی هوایی بوده، هست و خواهد بود
شادی صفری
۱۴۰۱/۲/۲۳
کتاب جذاب و خواندنی
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب مهتاج

برای دریافت کتاب مهتاج و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.