معرفی و دانلود کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

عکس جلد کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل اثر جورج سمیوئل کلاسون، مجموعه‌ای از داستان‌هایی واقعی است که هم از لحاظ ادبی و هم به لحاظ راهنمایی‌های مالی و اقتصادی بسیار مورد نیاز و کاربردی است.

کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل (The richest man in Babylon) به شما می‌آموزد که چگونه دارایی و اموالتان را افزایش دهید. در دل تمامی داستان‌های این کتاب، علل مشکلات مالی مورد بررسی قرار می‌گیرد و راهکارهای عملی جالبی برای رفع آن ارائه می‌شود. هدف واقعی در این کتاب، ایجاد بینشی است تا علاقمندان به موفقیت مالی به کمک آن ثروتمند شوند و از ثروت خود محافظت کنند و از درآمد حاصل آن مجدد ثروت بیشتر ایجاد کنند و به خواسته‌های خود در زندگی برسند.

در مقابل شما، آینده هم‌چون راهی است که زمانی که به فواصل دور می‌رسد، گسترده‌تر می‌شود. راهی که در میان آن آرزوهایی است که دوست دارید به آن‌ها دست یابید. تصمیماتی که باعث شعف شما می‌شود و خواسته‌هایی که دوست دارید آن‌ها را تجربه کنید. برای اینکه به آرزوها و خواسته‌های خودتان دست یابید، باید بتوانید از پول‌تان به بهترین شکل استفاده کنید. از اصولی که این کتاب به شما آموزش می‌دهد پیروی کنید. اجازه دهید که این اصول دارایی شما را افزایش دهند و به زندگی شاد و راحتی که بعد از آن خواهید داشت دست پیدا کنید. این اصول همانند قانون جاذبه، جهانی هستند و در همه‌جا برابر هستند. شاید همان‌طور که برای دیگران هم مفید بودند، برای شما هم مفید باشند و باعث رسیدن شما به ثروت بیشتر، حساب بانکی مملو از پول و روند مالی مناسب در زندگی شوند.

اگر می‌خواهید قدمی در مسیر کسب ثروت و استقلال مالی بردارید و مفاهیم کاربردی برای حل مشکلات مالی خود بدست آورید، اگر به دنبال راهی متفاوت و تاثیرگذار جهت استقلال مالی و کسب ثروت هستید؛ این کتاب را بشنوید.

داستان کتاب درباره‌ی مردانی به نام‌های بنسیر و کوبی نزد است که به نزد آرکاد، ثروتمندترین مرد بابل می‌روند تا راه و روش ثروتمند شدن را از او بیاموزند. آن‌ها گفتند که با اینکه بیشتر و سخت‌تر از او کار می‌کنند اما همچنان در فقر هستند و آرکاد هر روز ثروتمندتر از دیروز است. آرکاد مدتی سکوت کرد و بعد لب به سخن گشود. او گفت که زمانی همانند کوبی و بنسیر سخت کار می‌کرده تا اینکه یک روز با مرد ثروتمندی معامله‌ای انجام داده است.

آرکاد گفت: در مقابل آشکار کردن راز ثروتمند شدن، کتیبه‌های درخواستی آن مرد ثروتمند را برایش نوشتم… مرد ثروتمند پذیرفت تا هر روز در ازای یک کتیبه، یک قسمتی از راز کسب درآمد بیشتر و ثروتمند شدن را به من آموزش دهد. و آرکاد در پایان گفت: من مسیر ثروتمند شدن را پیدا کردم و ادامه داد: اما فقط با یک شرط به شما می‌گویم تا شما نیز آن را در اختیار هم کیش‌هایتان بگذارید تا همه‌ی مردم بابل ثروتمند شوند… این مسیر قابلیت ثروتمند کردن هرآنکه در آن قدم بردارد را دارد.

این اثر مخاطبان زیادی در جهان دارد. مخاطبانی که توسط راهکارهای این کتاب به ثروت رسیده‌اند. زیرا زندگی و قواعد آن در شهر باستانی بابل را تا حد زیادی می‌توان با زندگی در دنیای قرن 21؛ از لحاظ اقتصادی مشابه دانست.

جورج ساموئل کلاسون (George Samuel Clason) نویسنده آمریکایی در سال 1874 در لوزیانا به دنیا آمد و دارای دو کمپانی به نام‌های کمپانی نقشه کلاسون و شرکت انتشارات کلاسون بوده و در خلال جنگ‌های آمریکا با اسپانیایی‌ها وارد ارتش شده است. کمپانی نقشه کلاسون نخستین ناشر کتاب نقشه راه‌ها در ایالات متحده آمریکا است. او در طول حیات خود دو بار ازدواج کرد. وی در سال 1957 در کالیفرنیا درگذشت.

در قسمت‌هایی از کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل می‌شنویم:

«ثروت قدرت است و بسیاری از چیزها را امکان‌پذیر می‌نماید و می‌تواند مایه آرامش جسم و روح باشد و چون نه میراث پدری داشتم و نه هوش و دانش فوق‌العاده، پس باید در طول زمان به خواسته‌های خود می‌رسیدم...»

«هر کجا عزم و اراده باشد می‌توان راهی یافت. فردی که آزادانه پول خرج می‌کند و فراتر از منابع درآمدیش زندگی می‌کند، بذر بیهوده‌ای را با شور و اشتیاق می‌کارد و مطمئن است که فقط حقارت و دردسر برداشت خواهد کرد. سرانجام، بار بدهی ممکن است چنان سنگین شود که فرد وسوسه شود از پرداخت بدهی شانه خالی کند و کارش را از سر بگیرد. در این مرحله، ماهیت واقعی شخص برای همه آشکار می‌شود. فرد ضعیف همچنان به کار خود ادامه می‌دهد، در حالی که شخص دیگری که به دنبال کسب موفقیت است راه دیگری پیدا خواهد کرد. عزم راسخ کلید موفقیت است. فرد با عزم راسخ همیشه در بلند مدت راهی برای موفقیت می‌یابد. فرد بی‌اراده همیشه آماده است به محض این که کار سخت به نظر رسید تسلیم شود. اگر در وجود انسانی ذات بردگی باشد، صرف نظر از این که از چه اصل و نسبی است، او برده می‌شود، آیا او همانند فردی است که در جستجوی طبقه اجتماعی مناسب خود است؟ اگر انسانی در وجودش روح مردی آزاده جاری باشد، او علی‌ رغم بد اقبالیش در شهر خود مورد احترام نخواهد بود؟»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶۹ دقیقه
پیش گفتار - تاریخچه بابل
۴۸ دقیقه
بخشی از کل درآمدتان را برای خودتان نگه دارید - هفت راه علاج برای کیسه‌های خالی از پول
۳۴ دقیقه
دیدار با الهه‌ی ‌شانس
۲۶ دقیقه
5 قانون طلا
۳۶ دقیقه
دیگر کسی پیدا نمی‌شود که نخواهد ذخیره‌اش چند برابر شود
۳۵ دقیقه
دیوارهای شهر بابل
۲۷ دقیقه
لوح‌های گلی بابل
۴۸ دقیقه
خوش‌شانس‌ترین مرد بابل

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل
نویسنده
مترجمژیلا ناظریان
گویندهآرمان غفاریان، شیما جان قربان
ناشر صوتیانتشارات سمینارما
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۲۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

ایمان حسینی
۱۴۰۰/۶/۲۴
وقت تلف کردن است. خیلی خیلی نکات بدیهی را میگوید. کل چیزی که بهتون اضافه میکند. ده درصد درامدتون را خرج نکنیدوسرمایه گذاری کنید. درصورتیکه قرض دارید بیش از ۷۰ درصد درامدتون را خرج نکنید و۲۰ درصدش را بزارید برای پرداخت قرضهایتان. کار کنید کارکنید وکارکردن را دوست بدارید. سرمایه گذاری را یا یاد یا با بگیرید افراد مجرب مشورت کنید. کل کل این کتاب همین مطلب را بهتون اضافه میکند. وقتتان را برای شنیدنش هدر ندهید.
Sina Rouzmehr
۱۳۹۸/۹/۲
صدا گذاری و گویندگان و افکت و اینا ک اصلا حرف نداشت و اما نظر خودم در مورد کتاب
این کتاب واقعا خوبه و واقعا جالبه ک میشه از چند هزار سال پیش درس و تجربه به این خوبی رو گرفت داستان‌های واقعی از این تمدن قدرتمند بسیار آموزنده البته نکات اقتصادی کتاب شاید جم بندی کنین 20 دقیقه هم نشه ولی شنیدن کلش و
باعث درک بهتر تاثیر گذاری بیشتر میشه و واقعا یکی از بهترین کتابایی بود ک شنیدم پیشنهاد میشه برای هر کسی ک زندگی میکنه و درآمدی داره!
Javad Leo10
۱۴۰۱/۸/۲۱
از نظر داستانی، متن کتاب روان و صدای گوینده خوب هست و ۴ ستاره میگیره. از دید محتوای کتاب، محتوایی ساده ولی قابل تامل وجود دارد. نکات بسیار ساده و عادی که شاید همه ما اون رو بدونیم و بارها شنیده باشیم. اما بیان یک نکته ساده از یک کتاب یا یک شخص موفق تاثیر بسیار بیشتری در ذهن ما و در زندگی ما داره. سعی کنید از نکات کتاب در زندگی تون استفاده کنید. با آرزوی موفقیت برای همه
پروفسور سهیل تخصصی
۱۴۰۱/۸/۳
خوبه.
چون مطالب ارزشمندی داشت.
اصول اولیه درآمد رو میگه، و بهتره با اصول جدید ترکیب کنیم و حالت مناسب رو ایجاد کنیم تا بتونیم با پول برای خودمان پول بسازیم.
اگه فقط به یک حالت اکتفا کنیم کافی نیست، چون برخی از موارد در حال حاضر فرق دارند و الان فرصت‌های زود بازده زیادی وجود دارند.
پس
اصول این کتاب را یادبگیریم و با حالات جدید و فرصت‌های پیش روی خود تطبیق دهیم.
ولاء وحیدی
۱۴۰۰/۱۲/۶
با سلام خدمت دوستان عزیزم
این کتاب از جمله کتابهای جذاب و جالب برای من بود. جالبه که در قالب داستانی نکات مهمی رو که می‌توان در هر زمان اجرا کرد، گوشزد می‌کنه. در ابتدا شاید به نظر برسه این کتاب به درد زمان حال نمی‌خوره ولی اگر در عمق مطالب و نکاتش فکر کنید، در مورد شیوه زندگی و مخارجتون تجدید نظر خواهید کرد.
با تشکر از گویندگان کتاب که به جذابیت مضامین کتاب افزوده‌اند.
مریم صاین پور
۱۴۰۱/۲/۱۰
این کتاب اگرچه کتابی قدیمی بود که پاسخگوی نیازی‌های جامعه فعلی آن طور که باید نخواهد بود اما در مجموع کلیات و نکات کلیدی از جمله نحوه پس از انداز پول و اینکه چه مقدار پس انداز شود واینکه این پس انداز کجا و چگونه سرمایه گذاری شود را بیان نموده بود که در مجموع آموزه‌های خوبی داشت و در بردارنده نکات مفیدی بود
شیرین علایی
۱۳۹۹/۱/۲
کتاب مفیدی هست، از اون جایی که مسایل مالی و پولی رو تو قالب داستان گفته شنیدنش رو جذاب می‌کنه. مواردی که میگه انگار به فرهنگ شرقی نزدیک تره. کیفیت صدا و اجرا هم مناسب بود. فقط یه موضوع رو توی فصل‌های مختلف در روایت‌های مختلف هی بیان می‌کنه که می‌تونه خسته کننده باشه
محمد قاسمی
۱۴۰۰/۵/۳۱
صداهای پس زمینه هماهنگه ولی اگر کمی با شدت کمتری پخش می‌شد بهتر بود. چون با هندزفری کمی صدای پس زمینه گوش رو آزار میده. البته این موضوع چیزی از ارزش‌های محتوای کتاب کم نمیکنه
گویندگان هم بسیار عالی هستند
درسا قربانی
۱۴۰۰/۱۲/۱۹
کتاب خوبیه.
اصول رو میگه و میتونه کمک کننده باشه.
البته ممکنه برای افرادی که خیلی وقت در این حوزه مطالعه دارند، تکراری باشه؛ اما برای افرادی ک تازه وارد این موضوعات شدند، خوبه.
Kazem Zaryan
۱۴۰۰/۱۰/۱۵
خوب است این کتاب داستان یک مرد است
از نظر من برای ثروتمند شدن کسی که از کتاب
استفاده می‌کند او را به رسیدن به ثروت کمکش کند
با این حال تشکر قدر دانی از شما را دارم
faezeh kazemi
۱۳۹۸/۴/۱۷
کتاب خیلی خوبی است و واقعا از نظر مسائل اقتصادی خیلی کمکم کرد و قابل فهم و ساده بود و برای من بسیار مفید بود.
Hanie Vlzd
۱۴۰۰/۱۰/۳۰
کتاب خوبیه ازنظر مسائل مالی و مدیریت مالی و حتی اقتصادی میتونه به آدم کمک کنه.
ذهن ثروتمند همیشه کار میکنه و حس خوب میده
صداگذاری هم خوب بود
ایدا اپرناک
۱۴۰۱/۷/۱۲
از جمله کتاب‌های بود که هرجا صحبت از موفقیت هست اسمش میاد و به نظرم همه باید یک بار این کتاب رو بخونن
فقط به نظرم کامل نبود
HAMECHI ML
۱۴۰۰/۵/۹
کتاب بسیار عالی. زیبایی است. افکت و گویندگی زیبای این مجموعه زیبایی داستان رو دو چندان میکنن. به همه توصیه میکنم گوش کنند
پرهام شیروانیون
۱۳۹۹/۱۰/۴
کتاب بسیار زیبا، صدای گویندگان بسیار دلنشین، تنظیم صدا‌ها و دلچسبی کلی صوت (استفاده از موسیقی و...) هم عالی
مشاهده همه نظرات ۵۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

برای دریافت کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.