معرفی و دانلود کتاب صوتی گفتگوهای سرنوشت ساز: ابزارهایی برای گفتگو، هنگامی که خطرات زیاد است

عکس جلد کتاب صوتی گفتگوهای سرنوشت ساز: ابزارهایی برای گفتگو، هنگامی که خطرات زیاد است
قیمت:
۸۹۰۰۰ تومان - 16.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گفتگوهای سرنوشت ساز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گفتگوهای سرنوشت ساز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی گفتگوهای سرنوشت ساز: ابزارهایی برای گفتگو، هنگامی که خطرات زیاد است

کتاب صوتی گفتگوهای سرنوشت ساز یکی از عناوین سرشناس در حوزه‌ی آموزش ارتباطات کلامیِ مؤثر است. نگارش این اثرِ پرفروشِ نیویورک تایمز بر عهده‌ی سه نویسنده بوده است: رون مک میلان، آل سویتزلر و جوزف گرنی.

درباره کتاب صوتی گفتگوهای سرنوشت ساز

توانایی برقراری یک گفت‌وگوی موفق و عالی شرط ایجاد هر نوع ارتباط عمیق و مؤثر انسانی است. تفاوتی نمی‌کند که موضوع بحثمان چه حوزه‌ای باشد. در هر حال، در آن حیطه، بی گفت‌وگو که اصل و اساس هر نوع رابطه و کنشی است، به سختی می‌توان کاری از پیش برد. در همین راستا، بسیاری از فیلسوفان و متفکران معاصر این اعتقاد را بیان داشته‌اند که منطق تفکر انسان، اساساً منطقی دیالوگ‌محور است. به این معنی که انسان بر پایه‌ی نیل به تواناییِ برقراری ارتباطِ گفت‌وگومحور با «دیگران» است که موفق به درک «خود» و جهان پیرامون خود می‌شود.

از این بحث بگذریم و بر سر اصل مطلب برویم.

کتاب گویایی که هم‌اینک در دست دارید، گفت‌وگوهای سرنوشت ساز (Crucial Conversations) نام دارد؛ اثری که مشترکاً به قلم سه نویسنده نگاشته شده است: رون مک میلان، آل سویتزلر و جوزف گرنی. آنچه در این کتاب خواهید شنید، به طور خلاصه، مهم‌ترین و اصولی‌ترین راه‌های تقویتِ تواناییِ برقراری گفت‌وگوی صحیح و به‌قاعده است. نویسندگان کتاب گفت‌وگوهای سرنوشت ساز، با پیش‌فرض گرفتن این اصل که کیفیت ارتباط آدمی با دیگران، همواره امکان بهبود و ترقی دارد، به بیان آموزه‌هایی عملی پرداخته‌اند که هر فردی در صورت توجه به آن‌ها، با نتایجی شگفت‌انگیز روبه‌‌رو خواهد شد.

کتاب گفت‌وگوهای سرنوشت ساز یکی از عناوین پرفروش و مطرحِ حوزه‌ی ارتباطات در سراسر جهان به شمار می‌رود. این اثر تاکنون توسط بسیاری از مخاطبین خوانده و مورد تحسین واقع شده است. آنچه بیش از همه بر ارزش این کتاب می‌افزاید، زبان روشن و ساده‌ی آن، در عین ارزش علمیِ بالای محتوایش است.

کتاب گفت‌وگوهای سرنوشت ساز ( با زیرعنوانِ ابزارهایی برای گفت‌وگو، هنگامی که خطرات زیاد است) به قلم گروه مترجمین رادیو مثبت به فارسی ترجمه شده است.

افتخارات کتاب صوتی گفتگوهای سرنوشت ساز

- از پرفروش‌ترین عناوین نیویورک تایمز
- از پرفروش‌ترین عناوین واشنگتن پست

در نکوداشت کتاب صوتی گفتگوهای سرنوشت ساز

- اثری که شیوه‌ی ارتباط میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان تغییر داده است. (Amazon)

کتاب صوتی گفتگوهای سرنوشت ساز مناسب چه کسانی است؟

افرادی که در برقراری ارتباطات کلامی با دیگران مشکل دارند، نکات مفید فراوانی را از کتاب پیش رو خواهند آموخت.

با نویسندگان کتاب صوتی گفتگوهای سرنوشت ساز بیشتر آشنا شویم

رون مک میلان (Ron McMillan)، آل سویتزلر(Al Switzler)، و جوزف گرنی (Joseph Grenny) سه کارآفرین برجسته‌ی فعال در حوزه‌ی اقتصادند که علاوه بر فعالیت‌های تجاری، به کار نوشتن و ایراد سخنرانی نیز اشتغال دارند.

در بخشی از کتاب صوتی گفتگوهای سرنوشت ساز می‌شنویم

اول از همه ابزاری رو که افراد استفاده می‌کنن بررسی کنیم تا در ایجاد شرایط دیالوگ به شما کمک کنیم. تمرکز روی اینه که ما چطور درباره‌ی موقعیت مشکل فکر می‌کنیم و برای آمادگی برای اون‌ها چه می‌کنیم. همونطور که روی خودمون کار می‌کنیم، مشکلات رو مشاهده می‌کنیم، پروسه‌ی فکری خودمون رو بررسی می‌کنیم، استایل خودمون رو کشف می‌کنیم، و قبل از این‌که مشکلات از دسترس خارج بشن، اون‌ها رو پیدا می‌کنیم. اینطوری همه سود می‌برن. همون‌طور که می‌خونین یاد می‌گیرین که چطور برای خودتون و دیگران شرایطی ایجاد کنین که دیالوگ رو به مسیری با حداقل مخالفت‌ها تبدیل کنیم.

توی مرحله‌ی بعد ما ابزارهایی رو برای صحبت کردن، گوش دادن و عمل کردن با هم‌ دیگه بررسی می‌کنیم. این چیزیه که اغلب افراد وقتی که به مکالمات حیاتی فکر می‌کنن، تو ذهنشون دارن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۶ دقیقه
قسمت اول
۱۷ دقیقه
قسمت دوم
۲۱ دقیقه
قسمت سوم
۱۸ دقیقه
قسمت چهارم
۱۷ دقیقه
قسمت پنجم
۱۶ دقیقه
قسمت ششم
۱۷ دقیقه
قسمت هفتم
۱۶ دقیقه
قسمت هشتم
۱۵ دقیقه
قسمت نهم
۱۷ دقیقه
قسمت دهم
۱۶ دقیقه
قسمت یازدهم
۱۷ دقیقه
قسمت دوازدهم
۱۷ دقیقه
قسمت سیزدهم
۱۸ دقیقه
قسمت چهاردهم
۱۹ دقیقه
قسمت پانزدهم
۱۷ دقیقه
قسمت شانزدهم
۱۹ دقیقه
قسمت هفدهم
۱۷ دقیقه
قسمت هجدهم
۲۰ دقیقه
قسمت نوزدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی گفتگوهای سرنوشت ساز: ابزارهایی برای گفتگو، هنگامی که خطرات زیاد است
نویسنده، ،
مترجمگروه مترجمان
گویندهمهدی خلیلی
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۳۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
۸۹۰۰۰ ت - 16.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی گفتگوهای سرنوشت ساز

mojgan asadi
۱۴۰۱/۵/۹
نویسنده یک موضوع ساده رو فقط آب و تاب داده، گوینده صدای خوبی داره ولی شیوه‌ی خوانش جالب نیست
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی گفتگوهای سرنوشت ساز

برای دریافت کتاب صوتی گفتگوهای سرنوشت ساز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.