معرفی و دانلود کتاب صوتی ماجراهای روبی

عکس جلد کتاب صوتی ماجراهای روبی
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجراهای روبی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجراهای روبی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجراهای روبی

کتاب صوتی ماجراهای روبی نوشتهٔ ایزابل اثرتن، درمورد گاوی به اسم «روبی» است که در مزرعه زندگی می‌کند و برخلاف بقیهٔ دوستانش علاقه‌ای به درست‌کردن شیر و ماست ندارد. او آرزو دارد از آن جا خارج شود به دنبال آرزوهایش برود.

موضوع کتاب صوتی ماجراهای روبی چیست؟

روبی دوست داشت فضانورد، کوهنورد یا کاوشگر شود و آرزو می‌کرد اولین گاوی باشد که در اعماق دریا غواصی می‌کند. تا آنکه شبی نقشه فرار به سرش زد و به‌صورت پنهانی سوار بر کامیون حمل لبنیات به سمت اقیانوس رفت. او بعد از رسیدن به شهر به‌آرامی از پشت جعبه‌ها بیرون آمد و از کامیون پیاده شد.

بعد درحالی‌که روی شن‌های ساحلی قدم می‌زد و امواج آبی دریا را نگاه می‌کرد، به خودش قول داد به دنبال ماجراجویی‌های هیجان انگیزی برود که مدت‌ها پیش نقشه‌اش را کشیده بود. ایزابل اثرتن (Isabel Atherton) در کتاب ماجراهای روبی (Ruby Moo's Deep-Sea Adventure) با تعریف داستان این گاو شجاع که جرئت کرده رؤیای بزرگی در سر داشته باشد، به کودکان می‌آموزد که به دنبال رؤیاهای خود بروند و نگذراند هیچ چیزی آن‌ها را محدود کند.

کتاب صوتی ماجراهای روبی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند، مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی ماجراهای روبی می‌شنویم:

همونطور که می‌دونین! برای سفر به اعماق دریا باید از کلاه غواصی استفاده کرد به همین دلیل روبی خیلی آروم به سراغ یکی از نزدیک‌ترین دکه‌های لوازم غواصی رفت و یواشکی یک کلاه برداشت اما از اونجایی که اصلا بدون اجازه چیزی که مال خودش نبود رو برنمی‌داشت، از فروشنده خواست تا کلاه رو فقط برای یک روز بهش قرض بده تا بعد از تموم شدن کارش دوباره برش گردونه و سرجاش بذاره.

چند قدم که از دکه فاصله گرفت کلاه رو با دقت روی سرش گذاشت و با عجله پیش به سوی دریا حرکت کرد تا اولین و هیجان انگیزترین ماجراجویی‌های عمرش رو تجربه کنه. کی میدونه، شاید علاوه بر این روبی به کشفیات مهمی هم دست پیدا می‌کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۲ دقیقه
ماجراهای روبی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ماجراهای روبی
نویسنده
مترجمشیوا شاکری
گویندهعارف امیری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ماجراهای روبی

مهسا دودانگه
۱۴۰۱/۹/۲
برادرزادم دوسش داشت و گوش کرد و جالب بود براش
سودابه زارعی
۱۴۰۰/۱۰/۲۵
برای پسر من کناب جالبی بود.
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ماجراهای روبی

برای دریافت کتاب صوتی ماجراهای روبی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.