معرفی و دانلود کتاب صوتی استارتاپ در 30 دقیقه!

عکس جلد کتاب صوتی استارتاپ در 30 دقیقه!
قیمت:
۱۶۰۰۰ تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی استارتاپ در 30 دقیقه! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی استارتاپ در 30 دقیقه! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی استارتاپ در 30 دقیقه!

کتاب صوتی استارتاپ در 30 دقیقه! نوشته‌ی حسن زارعی، به صورت مختصر و مفید شما را با مفهوم استارتاپ آشنا می‌کند و راهکارها و شیوه‌های راه‌اندازی آن را به شما ارائه می‌دهد.

شاید هنگامی که تصمیم گرفتید این کتاب صوتی را بشنوید، ابتدا عنوان آن نظر شما را به خود جلب کرده است. این اثر از کتاب "چک‌ لیست استارتاپ" نوشته آقای دیوید اس. رز برگرفته شده و حسن زارعی کوشیده با دیدی منحصر به فرد نسبت به آنچه در آن کتاب شرح داده شده، راهکارها و تعاریف بومی شده از استارتاپ، مناسب با اکوسیستم کارآفرینی ایران را در این کتاب ارائه دهد.

بی‌تردید آموختن نکات، راهکارها و مهارت‌های ایجاد استارتاپ بسیار بیشتر از 30 نکته و 30 دقیقه زمان خواهد برد. در حقیقت نام این کتاب تنها یک روش تبلیغ و بازاریابی است که برای جلب نظر شما استفاده شده. حسن زارعی عقیده دارد که یکی از اصولی که استارتاپ‌ها برای دستیابی به موفقیت باید آن را رعایت کنند این است که بتوانند محصولی تولید کنند که باعث حیرت و جلب توجه مشتریان شود. هم‌چون کاری که این کتاب و عنوان آن انجام داد!

این کتاب به صورتی به نگارش درآمده است که می‌توانید 30 نکته کلیدی و مهم را در مدت زمان کمی بیاموزید. حسن زارعی در این کتاب که عنوان آن بیشتر با توجه به زمانی که شما برای شنیدن آن صرف می‌کنید، گذاشته شده، کوشیده 30 نکته کلیدی برای راه اندازی و تدوام استارتاپ ذکر کند، اما باید بدانید که مهم‌تر از همه این نکات، اجرا و پرداختن به استارتاپ است که از همه چیز، باارزش‌تر است. پس ایده‌پردازان باید ایده‌‌های درونی خود را پرواز دهند و درباره‌ی دزدیده شدن آن نگرانی نداشته باشند، بلکه فقط روی آن تمرکز کنند و به آن بپردازند.

در بخشی از کتاب استارتاپ در 30 دقیقه! ‌می‌شنویم:

بعد از تشکیل تیم، مهم‌ترین کاری که باید انجام دهید این است که به شرح وظایف هر یک از اعضای تیم بپردازید. در این مرحله می‌بایست یک آیین‌نامه اجرایی تنظیم کنید و در کنار آن در مورد نحوه تقسیم سهام، ساختار تصمیم‌گیری و وظایف هر فرد اقدام کنید.

داشتن ساختار تقسیم‌بندی سهام به‌صورت شفاف، منطقی و مورد توافق اعضای تیم می‌تواند شما را در مسیر موفقیت قرار دهد. داشتن این ساختار موجب می‌گردد که سرمایه‌گذاران هم توجه بیشتری به کسب‌وکار شما داشته باشند. زیرا مشخص بودن میزان سهم شرکا از یک کسب‌وکار و روش تقسیم آن از جمله مهم‌ترین سؤالاتی است که سرمایه‌گذاران از بنیان‌گذاران کسب‌وکارهای نوپا خواهند پرسید. سرمایه‌گذاران معتقدند که آینده بسیاری از تیم‌ها را می‌توان از نحوه توافق آن‌ها با یکدیگر پیش‌بینی کرد. همچنین آن‌ها معتقدند که آینده تیم از آینده ایده مهم‌تر است، زیرا وجود انسجام در میان اعضای تیم موجب می‌گردد که حتی اگر ایده شکست بخورد، تیم به سراغ ایده جدید باتجربه‌های کهن از ایده شکست‌خورده برود و از نو شروع کند.

هنگام تقسیم سهام حتماً این موارد را مدنظر قرار دهید:

- از همان روز اول به تقسیم‌بندی سهام بپردازید، این کار را به زمان بعد موکول نکنید.
- سن و تجربه ملاک مناسبی برای تعیین سهام نیست. ملاک توان مدیریتی و اجرایی اعضای تیم است.
- ایده‌ها مهم هستند اما اجرای آن بسیار مهم‌تر است. پس ایده نمی‌تواند ملاک خوبی در تعیین بیشترین سهام برای صاحب ایده باشد.
- تا می‌توانید سهام را به صورت مساوی تقسیم‌بندی کنید. زیرا اختلاف فاحش میان سهام افراد باعث از بین رفتن انگیزه میان آن‌ها می‌شود.
- لطفاً احساسی سهام را تقسیم‌بندی نکنید. شروع کار زیبا و شیرین است، اما در ادامه فعالیت کسب‌وکارتان حتماً با سختی‌های بی‌شماری مواجه خواهید شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
قسمت اول
۳۱ دقیقه
قسمت دوم
۲۱ دقیقه
قسمت سوم
۲۴ دقیقه
قسمت چهارم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی استارتاپ در 30 دقیقه!
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سخنوران
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۲۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های کارآفرینی
قیمت نسخه صوتی
۱۶۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی استارتاپ در 30 دقیقه!

محمد عسکری
۱۴۰۱/۹/۲۷
ممنون از نویسنده محترم ولی بنظر من متن کتاب و رسالت آن با عنوان قدری ناهمخونست چرا که از ۳۰ دقیقه بیشتر و دلیلی برای ارائه راهکارهای تندخوانی آنهم ناقص و گرته برداری شده وجود ندارد
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی استارتاپ در 30 دقیقه!

برای دریافت کتاب صوتی استارتاپ در 30 دقیقه! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.