معرفی و دانلود کتاب صوتی هایپریون و گوی‌های آتشین

عکس جلد کتاب صوتی هایپریون و گوی‌های آتشین
قیمت:
12000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هایپریون و گوی‌های آتشین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هایپریون و گوی‌های آتشین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هایپریون و گوی‌های آتشین

کتاب صوتی هایپریون و گوی‌های آتشین اثر سوزان ویلیامز و جون هلوب، داستانی جذاب از مجموعه‌‌ قهرمانان کارآموز است. داستان‌هایی از اساطیر یونان که برای کودکان و نوجوانان گردآوری شده است.

به فرمان هایپریون، خورشید در یونان داغ‌تر از همیشه می‌سوزد. چه چیزی می‌تواند از این بدتر باشد؟ انگار دشمن آشنایشان یعنی پادشاه کرونوس، هر لحظه فشارش را بر آن‌ها بیشتر می‌کند. زئوس، پوسایدن، هیدیس، هرا و دیمیتر به دنبال پیدا کردن مشعل مرموز المپیک هستند. جدای از بازی مرگبار جاخالی دادن از گوی‌های آتشین و موجودات ترسناک بالداری که راهشان را سد می‌کنند، آیا می‌توانند از گرمای کشنده جان سالم به در ببرند؟

یعنی این گلوله‌های آتشین وحشتناک از کجا می‌آیند؟ هوا چرا آن‌قدر گرم شده؟ همه‌اش زیر سر یک تایتان غول‌آسا و وحشتناک جدید است. موجودی که به مراتب از تایتان‌های قبلی­ که بچه‌ها با آن‌ها رو‌به‌رو شدند قوی‌تر است! زئوس، هیدیس، پوزئیدون، هرا و دیمیتر باید به قلب سرزمین وحشتناک او بزنند و مشعل مرموز المپیک و یکی دیگر از دوستانشان را پیدا کنند، المپی دیگری که قدرت ویژه‌ای دارد. ولی مثل همیشه راهشان پر از خطرات عجیب و غریب است. جدا از گوی‌های آتشین وحشتناکی که هر لحظه به سمت‌شان می‌آید، سه موجود عجیب والخلقه و درنده هم سد راهشان می‌شوند. یعنی می‌توانند به هدفشان برسند؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
13 دقیقه
فصل اول: بوم بوم بوم
13 دقیقه
فصل دوم: مشعل گمشده
15 دقیقه
فصل سوم: سه هیولا
16 دقیقه
فصل چهارم: سرور بلند پایه
11 دقیقه
فصل پنجم: آذرخش دو بار می‌زند
12 دقیقه
فصل ششم: گرمایش گویی
14 دقیقه
فصل هفتم: تیاء
11 دقیقه
فصل هشتم: یه چیزی بوی ماهی میده
10 دقیقه
فصل نهم: بازگشت از سفر
11 دقیقه
فصل دهم: دانه‌های ماموریت جدید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هایپریون و گوی‌های آتشین
نویسنده،
مترجمبابک وطن دوست
گویندهبابک وطن دوست
ناشر چاپیانتشارات آوای برتر
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
12000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هایپریون و گوی‌های آتشین

برای دریافت کتاب صوتی هایپریون و گوی‌های آتشین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.