معرفی و دانلود کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست

عکس جلد کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست
قیمت:
6500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست

کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست نوشته‌ی سارا استفنز، درباره‌ی پرنده‌ای زرنگ و باهوش به نام چاک است که در سرزمین پرندگان زندگی می‌کند.

موضوع کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست (Angry Birds No Need for Speed) چیست؟

در یکی از روزهای بهاری و در سرزمین پرندگان، چاک با بی‌حوصلگی قدم می‌زد. چاک پرنده­‌ای زرد رنگ بود و تمام کارهایش را خیلی سریع انجام می‌داد و به همین دلیل همیشه کلی وقت اضافه داشت و حوصله‌اش سر می‌رفت. چاک همین‌طور که از کنار یک گروه از پرنده‌هایِ کارگر می‌گذشت، با خودش گفت: من باید کار مناسب دیگری برای انجام­ دادن پیدا کنم. پس از مدتی به این فکر کرد که برای مشغول شدن و سرگرمی باید به کسی یا کسانی کمک کند.

کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست مناسب چه کسانی است؟

کودکان و نوجوانان دوستدار ادبیات داستانی و والدینی که علاقه دارند برای فرزندانشان داستان بخوانند، مخاطبان اصلی این کتاب‌ صوتی هستند.

در قسمتی از کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست می‌شنویم:

توی رستوران، دِیلیا به مشتری‌ها خوش‌آمد می‌گفت و ازشون سفارش می‌گرفت. ویلویِ بیچاره توی آشپزخونه سخت مشغول آماده کردن غذا بود و با سرعت اون‌ها رو هَم میزد. اما به اندازه کافی سرعتش بالا نبود. آروم ‌آروم مواد غذایی هم نزدیک به تموم شدن بودن و سینک هم پر از ظرف‌های کثیف شده‌ بود. توی سالن هم، پاپی تمام تلاشش رو می‌کرد تا با نواختن ساز مشتری‌های منتظر رو سرگرم نگه داره اما مردم خیلی گرسنه و عصبانی شده ‌بودن.

مشتری‌ها معترض شدن و سر و صداشون فضای رستوران رو پر کرده بود. چاک که داشت همه‌ی این اتفاقات رو می‌دید، فکری به سرش زد و احساس کرد که باید به دوستاش کمک بکنه. به سرعت، مواد لازم برای آشپزی رو فراهم کرد و قبل از اینکه به داخل آشپزخونه بدوئه، یاد حرف دوستاش افتاد که بهش می‌گفتن عجله کردن باعث خراب‌کاری می‌شه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
15 دقیقه
پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست
نویسنده
مترجمکارن اقوامی
گویندهمحمد قدم پور مقدم، هدیه آرمان، عادله نهاوندیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
6500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست

برای دریافت کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.