معرفی و دانلود کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها

عکس جلد کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها

کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها نوشته‌ی کریس سراسی، داستانی جذاب و دل‌نشین درباره‌ی رونمایی یک مجسمه جدید است که در جزیره‌ی پرندگان اتفاق می‌افتد.

موضوع کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها (Angry Birds Red is Got the Blues) چیست؟

این کتاب صوتی داستان یک روز جذاب در جزیره‌ی پرندگان است، روزی که قرمز احساس خوبی نداشت و اعصابش به کلی به هم ریخته بود. آن روز قرار بود جغد قاضی در مرکز جزیره­‌ی پرندگان از یک مجسمه تازه رونمایی کند و قرمز اصلاً دوست نداشت به آن‌جا برود. او دلش می‌خواست بدون اینکه کسی مزاحمش شود، روی صندلی مورد علاقه‌­اش در رستوران پرندگان بنشیند و ناهارش را میل کند. زمانی که مشغول غذا خوردن بود، جغد قاضی به سمت میزش آمد و او را برای شرکت در مراسم رونمایی دعوت کرد.

کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان دبستانی مناسب و بسیار آموزنده خواهد بود. هم‌چنین این کتاب برای پدران و مادرانی که فرزندا‌نشان مایل به شنیدن داستان‌هایی هستند که انیمیشن‌اش را دیده‌اند، مناسب است.

در قسمتی از کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها می‌شنویم:

جمعیت زیادی از پرنده‌ها، توی مرکز جزیره جمع شده بودند. قرمز هم کنار آبی‌ها ایستاده بود و همه منتظر جغد قاضی بودند. قرمز وقتی چشمش به بزرگی مجسمه افتاد، سری تکون داد. اون مجسمه هم اندازه‌ی یکی از عقاب‌های غول پیکری بود که نگهبان دادگاه پرندگان بودند!

بالاخره سر و کله‌ی قاضی پیدا شد، اما به نظر می‌رسید مقداری توی راه رفتن مشکل داشت و می‌لرزید. قرمز از زیر پالتوی قاضی، صدای عطسه‌ای رو می‌شنید که هر دقیقه بلندتر از قبل می‌شد. جغد بخاطر این که خودش رو از بقیه بلندتر نشون بده، سایرِس بیچاره رو مجبور می‌کرد که بایسته و خودش روی کولش می‌رفت بعد یک لباس کلفت سنگین می‌پوشید تا همه فکر کنند که واقعا قد جغد از بقیه بلندتره ولی هیچ کسی باور نمی‌کرد و همه می‌دونستن که جغد قد خیلی کوتاهی داره.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۵ دقیقه
پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها
نویسنده
مترجمسارا مسعودی ثابت
گویندهمحمد طالشیان، محمد قدم پور مقدم، هدیه آرمان، عادله نهاوندیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها

saeideh b
۱۴۰۱/۷/۲۸
کتاب صوتی خوب با موضوع جذاب و صداگذاری عالی
دانیال جدیدی
۱۴۰۰/۶/۱۱
من عاشق قرمز هستم هم خودش هم خشمش
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها

برای دریافت کتاب صوتی پرندگان خشمگین: قرمز و دردسر آبی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.