معرفی و دانلود کتاب صوتی سخنرانی حرفه‌ای به روش سخنرانان تد تاک: 23 ترفند پردازش داستان از بهترین سخنرانی‌های تد تاک

عکس جلد کتاب صوتی سخنرانی حرفه‌ای به روش سخنرانان تد تاک: 23 ترفند پردازش داستان از بهترین سخنرانی‌های تد تاک
قیمت:
۴۵۰۰۰ تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سخنرانی حرفه‌ای به روش سخنرانان تد تاک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سخنرانی حرفه‌ای به روش سخنرانان تد تاک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سخنرانی حرفه‌ای به روش سخنرانان تد تاک: 23 ترفند پردازش داستان از بهترین سخنرانی‌های تد تاک

راز یک سخنرانی عالی در این کتاب نهفته است! آکاش کاریا در کتاب صوتی سخنرانی حرفه‌ای به روش سخنرانان تد تاک درمورد ماده جادویی به نام «داستان» صحبت می‌کند که می‌توان به کمک آن یک سخنرانی فریبنده و جذاب ارائه داد.

درباره کتاب صوتی سخنرانی حرفه‌ای به روش سخنرانان تد تاک:

آیا می‌دانید بهترین روش انتقال سریع پیام و ایده در کوتاه‌ترین زمان به مخاطبین چیست؟ برای یافتن پاسخ این سوال بهتر است از کتاب سخنرانی حرفه‌ای به روش سخنرانان تد تاک (TED Talks Storytelling) کمک بگیرید. شاید دقت کرده باشید که برخی از افراد در زمان اجرای یک سخنرانی خسته و کلافه می‌شوند یا در آخر خوابشان می‌برد و نمی‌توانند پیامی که سخنران قصد انتقال آن را داشت دریافت کنند. این موضوع نشان‌دهنده پایین بودن اعتماد به نفس و نداشتن قدرت کافی سخنرانان برای ارائه یک متن جذاب است.

تدتاک برای این هدف ایجاد شد که دوره ارائه‌های خسته‌کننده و بی‌روح به پایان برسد و افراد بتوانند ایده‌ها و اهداف خود را به شکلی قدرتمند و جذاب به گوش مخاطبین خود برسانند.

آکاش کاریا یکی از برجسته‌ترین مربیان دنیا است که به بیش از پنجاه هزار بانکدار، مدیر و اعضای دولت آموزش داده است. او از طریق مطالعه بیشتر از 200 تدتاک، روش‌ها و تکنیک‌های صحیح تبدیل شدن به یک سخنران موفق را بررسی کرده و در این کتاب ایده‌هایش را با شما به اشتراک گذاشته است. به عقیده نویسنده بین تمامی سخنرانی‌های تاثیرگذار TED یک چیز مشترک وجود دارد و آن چیزی نیست جز : «داستان سرایی»

درواقع بهترین سخنرانان TED از نظر او کسانی بودند که به قصه‌گویی تسلط داشتند و از این ترفند برای ارائه ایده‌های خود استفاده کردند و پیام خود را با مردم جهان به اشتراک گذاشتند. با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید که چگونه داستان‌هایی طرح کنید که با کمک آن‌ها بتوانید مخاطبان‌تان را مجذوب خود کنید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی سخنرانی حرفه‌ای به روش سخنرانان تد تاک:

- هر سخنران می‌تواند و باید این ایده‌ها را بلافاصله عملی کند. (دکتر ریچارد سی. هریس)
- یک کتاب پربصیرت. (دنیس والر)
- یک مشاوره ارتباطی عالی. (لری نوچلا)

شنیدن کتاب صوتی سخنرانی حرفه‌ای به روش سخنرانان تد تاک به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر شما هم دوست دارید مهارت‌های ارائه در جمع را بیاموزید و به دنبال یک روش برای موفقیت در سخنرانی‌های خود هستید، این کتاب به شما کمک می‌کند تا با تکنیک‌های جدید و مهم سخنرانی اصولی آشنا شوید.

آکاش کاریا را بیشتر بشناسیم:

او مربی برنده جایزه است که در لیست 10 سخنران برتر آسیا و اقیانوسیه نیز قرار دارد. آکاش کاریا (Akash Karia) همچنین نویسنده کتاب‌هایی درباره سخنرانی موفق در جمع و ابزارها و تکنیک‌های اثبات شده برای این کار است. وجه تمایز این نویسنده نسبت بقیه در این است که او برای نگاشتن آثار خود مدت زمان طولانی تحقیقات علمی فشرده انجام می‌دهد و در نهایت با زبانی ساده و روش‌های آسان حاصل پژوهش‌های خود را با بقیه به اشتراک می‌گذارد.

کاریا تا به حال دوبار رتبه اول نویسنده محسوب کسب و کار و پول را در آمازون کیندل دریافت کرده است و کتاب‌های او به زبان‌های ایتالیایی، کره‌ای و ژاپنی نیز ترجمه شده‌اند. کتاب‌های «10 عادت کوچک اما فوق‌العاده تاثیرگذار در زندگی و موفقیت» و «عادت‌های احساسی» از دیگر آثار موفق این نویسنده هستند.

جملات برگزیده کتاب صوتی سخنرانی حرفه‌ای به روش سخنرانان تد تاک:

- ترکیب عناصر حواس پنجگانه به زنده کردن داستان و درونی کردنش برای مخاطبان کمک می‌کنه.

- وقتی داری سخنرانیتو آماده میکنی باید از حواس پنجگانت استفاده کنی. هرتعداد حسی که امکان داره رو به سخنرانیت اضافه کن.

- باید جزئیات رو توی داستانت بیاری ولی یادت باشه که توضیحاتت کوتاه باشن.

- وقتی داری داستان شخصیتو می‌نویسی برای اینکه این داستانو به یه فیلم ذهنی برای مخاطبات تبدیل کنی تا جایی که ممکنه به جزئیات خاص اشاره کن.

- جزئیات خیلی خاص اعتبار محتوایی ارائه تورو زیاد میکنه.

در بخشی از کتاب صوتی سخنرانی حرفه‌ای به روش سخنرانان تد تاک می‌شنویم:

«چرا قربانیای خشونت خانگی هرگز پاپس نمی‌کشن؟» این عنوان تدتاک بسیار قدرتمندی از «لسلی مورگان اشتاینر» است که در قالب داستان ارائه میشه. این تدتاک یکی از جذاب‌ترین تدتاک‌هاییه که من تاحالا دیدم. چرا این تدتاک انقدر قدرتمنده؟ چون تضاد موجود در داستان خیلی قویه. این بخشی از سخنرانی لسلیه:

«کانر عصبانیت منو بهونه کرد تا دوتا دستاشو بذاره دور گردنم و انقدر محکم فشار بده که من نتونم نفس بکشم یا جیغ بزنم. سرمو مدام میزد توی دیوار. پنج روز بعد ده تا جای کوفتگی روی گردنم تازه محو شده بود که من لباس عروسی مادرمو پوشیدم و با کانر ازدواج کردم. با اینکه همچین اتفاقی بینمون افتاد من مطمئن بودم که برای ما همیشه زندگی با خوبی و خوشی سپری میشه. چون من عاشقش بودم و اونم خیلی زیاد منو دوست داشت و عاشقم بود. فکر میکردم اون ماجرا یه اتفاق نادر بوده و دیگه قرار نیست به من آسیب بزنه. اما این اتفاق دوبار دیگه‌ام توی ماه عسلمون اتفاق افتاد. بار اول... »

خدای من... شنیدید؟ این بخشی از سخنرانی لسلی بود. این یه تضاد قدرتمند بود. نه؟ وقتی من سخنرانی لسلی رو نگاه کردم واقعا میتونستم حسش کنم با اینکه هیچوقت تو موقعیت مشابهی نبودم و کسی هم نمی‌شناختم که توی همچین موقعیتی بوده باشه ولی عمیقا باهاش همدردی می‌کردم چون تضاد داستانش خیلی قوی بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۴ دقیقه
بخش اول
۱۲ دقیقه
بخش دوم
۱۴ دقیقه
بخش سوم
۸ دقیقه
بخش چهارم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سخنرانی حرفه‌ای به روش سخنرانان تد تاک: 23 ترفند پردازش داستان از بهترین سخنرانی‌های تد تاک
نویسنده
مترجممجتبی ذکایی
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
۴۵۰۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی سخنرانی حرفه‌ای به روش سخنرانان تد تاک

Saeed Ariyamanesh
۱۴۰۰/۱۱/۱۱
من مدرس هستم و این کتاب خیلی برام مفید بود و چند بار شنیدمش، فن بیان رو قوی میکنه، در کنارش اجرای بی نظیر گوینده باعث میشه حس خوبی از شنیدن کتاب بدست بیاریم، من کتابای دیگه‌ی اجرا شده توسط مهبد قناعت پیشه رو هم خریداری کردم و واقعا صدای جذابی دارند
مسعود زندی
۱۴۰۰/۳/۱۷
نکات مفید و کاربردی داره این کتاب به دوستان پیشنهاد میدم مطالعه بفرمایند
حانیه طیبی
۱۴۰۱/۳/۱۷
معرکه بود هم مطالب و هم گوینده
شبنم دلشاد
۱۴۰۱/۱/۳
خیلی دوست داشتم و نکات کاربردی داشت
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سخنرانی حرفه‌ای به روش سخنرانان تد تاک

برای دریافت کتاب صوتی سخنرانی حرفه‌ای به روش سخنرانان تد تاک و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.