معرفی و دانلود کتاب صوتی قورباغه حریص

عکس جلد کتاب صوتی قورباغه حریص
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قورباغه حریص و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قورباغه حریص و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قورباغه حریص

کتاب صوتی قورباغه حریص نوشتهٔ نائومی ادلر، داستان قورباغه‌ای به اسم «تیدالیک» را تعریف می‌کند که از تشنگی زیاد تمام آب رودخانه را می‌نوشد و بقیهٔ حیوانات تشنه می‌مانند. این کتاب از روی یکی از داستان‌های مشهور بومیان استرالیا نوشته شده است.

موضوع کتاب صوتی قورباغه حریص چیست؟

در روزگاران قدیم، پیش از شروع زندگی در زمین، جهان به شکلی دیگر بود و مثل حالا رودخانه‌ها و کوه‌ها وجود نداشتند. همچنین هنوز موجودات زنده روی کره زمین زندگی نمی‌کردند. اما روزی به شکلی ناگهان اتفاقی افتاد که جهان به‌کلی تغییر کرد. دیگر جایی تاریک نبود و رنگین‌کمان آسمان را پر کرد. بعد از آن روستاها و دشت‌ها به وجود آمدند و موجودات زنده به آن‌ها اضافه شدند.

در بین موجودات زنده روی کره زمین یک قورباغه خیلی بزرگ بود که حیوانات از روی سر او می‌گذشتند و راه می‌رفتند. او تیدالیک نام داشت. او در کنار برکه‌ای زندگی می‌کرد و وقتی که حال خوبی داشت همه چیز آرام و در صلح پیش می‌رفت. اما اگر حالش بد بود، زمین می‌لرزید، سنگ‌ها از آسمان به پائین می‌آمدند، کوه‌ها تکان می‌خوردند، طوفان وحشتناکی شکل می‌گرفت و بادها با سرعت زیادی می‌وزیدند.

یک روز صبح با حالت بدی از جایش بلند شد و آنقدر حالش بد بود که وقتی بخاطر تشنگی به برکه‌ی نزدیکش رفت، به قدری آب خورد که همه‌ی آب برکه تمام شد. او به مسیرش ادامه داد و کل آب رودخانه‌ها را هم نوشید. قورباغه آنقدر به‌کارش ادامه داد تا کل آب روی زمین رو به شکمش فرو برد. تیدالیک تمام آب رودخانه را نوشیده بود و حیوانات دیگر باید تمام تلاش خود را به کار گیرند تا تیدالیک آب را پس دهد. تا اینکه مارمولکی پیدا می‌شود و فکر جالبی به سرش می‌زند...

نائومی ادلر (Naomi Adler) در کتاب قورباغه حریص (Tiddalick, the Greedy Frog) با روایت داستانی جذاب و سرگرم‌کننده به کودکان خلاقیت و فکر کردن برای یافتن راه‌حل‌های متنوع را آموزش می‌دهد. لازم به ذکر است نویسنده اصلی این کتاب نیکولاس وو (Nicholas Wu) است که کتاب او جزو مجموعه داستان‌های حیوانات از سراسر دنیا قرار گرفته و توسط نائومی ادلر گردآوری شده است.

کتاب صوتی قورباغه حریص مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 7 تا 12 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند، مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی قورباغه حریص می‌شنویم:

تیدالیک خیلی سنگین شد و با زور زیادی تکون می‌خورد. اصلا نمی‌تونست حرکت بکنه و همون‌جایی که بود دراز کشید، چشمای زردش رو بست و به خواب عمیقی فرو رفت.

زمین خیلی خشک شد، رودخونه‌ها آبی نداشتند و توی هیچ‌ دریاچه‌ای قطره‌ای آب نبود. درخت‌ها در حال خشک‌شدن بودن و چند حیوون بخاطر کم آبی داشتند تلف می‌شدند. شرایط اونقدر بد شد که هیچ چیزی روی زمین حرکت نمی‌کرد و صدایی به گوش نمی‌رسید. حیوون‌ها تمام توانشون رو جمع کردن و به کنار هم اومدند تا بتونند راهی برای زنده موندن پیدا کنند.

تمساح گفت: تیدالیک همه‌ی آب‌های روی زمین رو خورده، هیچ چیزی نداریم بخوریم، هیچ بارونی هم نمیاد، چیکار باید بکنیم؟ چطور زنده بمونیم؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۲ دقیقه
قورباغه حریص

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قورباغه حریص
نویسنده
مترجممحمد طالشیان
گویندهمحمد طالشیان، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قورباغه حریص

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قورباغه حریص

برای دریافت کتاب صوتی قورباغه حریص و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.