معرفی و دانلود کتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان

عکس جلد کتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان
قیمت:
۳۸۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان

جان سی ماکسول در کتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان، از ارزش زمان، چگونگی مدیریت و برنامه‌ریزی آن سخن می‌گوید و به شما کمک می‌کند تا از زمانتان بهترین و بیشترین بهره را ببرید.

دربارۀ کتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان:

مشکل بشر دربارۀ زمان، اغلب کمبود آن نیست، بلکه مشکل جهت‌دهی نامطلوب است. زمان پیداکردنی نیست، بلکه توسط خود شما خلق شده و مفهوم می‌یابد.

جان ماکسول (John C Maxwell) در کتاب استفاده یا سوء استفاده از زمان تلاش می‌کند تا بیش از صرفه‌جویی در زمان، آفرینش آن را به شما بیاموزد. این یک شیوۀ متفاوت و خلاق در مقایسه با نویسندگان دیگری است که مدیریت زمان را آموزش می‌دهند.

نویسنده ابتدا به تحلیل مفهوم زمان پرداخته و بیانگر این نکته است که شما نمی‌توانید زمان را تغییر دهید و از قضا همه به شکلی آن را هدر می‌دهند. سپس گونه‌ای از سازمان‌دهی ساده اما عمیق را به شما یاد می‌دهد که سرانجام باعث کنترل همه‌سویه شما بر زمان می‌گردد.

ماکسول به شما کمک می‌کند تا هدف‌ها، خصوصیات و علایقتان را بهتر و بیشتر بشناسید و از این طریق از سطح پایین یا متوسط ارتقا پیدا کرده، سپس میان اهداف و علایق خود هماهنگی ایجاد کنید و به قدر یک عمر برای خود زمان بخرید.

حتماً می‌دانید که هیچ راه جبرانی برای فرصت‌های از دست رفته وجود ندارد. آن‌ها گذشته‌اند و دیگر هم قرار نیست برگردند. بنابراین تنها کاری که می‌توانید اکنون انجام دهید، استفادۀ مناسب و بهینه از فرصت‌های پیش رویتان است.

همۀ انسان‌ها خواه و ناخواه محدود و محکوم به زمان هستند اما این به معنای اجبار و رفتار منفعلانه داشتن در برابر زمان نیست و درست در همین نقطه مدیریت زمان به کار شما می‌آید. تعداد معدودی از افراد به طور ذاتی مدیر به دنیا می‌آیند اما چیزی که قابل یادگیری می‌باشد تکنیک‌های مدیریت زمان است.

ماکسول در این کتاب صوتی اولویت‌های زندگی را برای شما برمی‌شمارد و می‌آموزد که این اولویت‌ها را چگونه مدیریت کنید تا بهترین بهره از زمان را داشته باشید.

با جان سی ماکسول بیشتر آشنا شویم:

جان سی ماکسول سخنران، نویسنده و مشاور مدیریتی است که در خانواده‌ای مسیحی در آمریکا به دنیا آمد. او در حوزه الهیات مسیحی به تحصیل پرداخت و به عنوان یک فعال مذهبی در چندین کلیسا و در شهرهای مختلف آمریکا مشغول به فعالیت شد.

ماکسول در زمینه مدیریت و رهبری دارای تخصص است و اغلب کتاب‌ها و دوره‌های آموزشی و خدمات مشاوره‌ای که ارائه می‌دهد همین حوزه را در بر می‌گیرد.

آثار او بارها و بارها در فهرست پرفروش‌های سایت نیویورک‌تایمز و ... قرار گرفته است. ماکسول دانشکده کسب‌وکار و رهبری را در دانشگاه وسلین ایندیانا تأسیس و سپس آن را اهدا کرد. وی دارای یک تیم مشاوره‌ای است که به شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف در دنیا برای افزایش کیفیت سطح رهبری آموزش می‌دهد. کتاب‌های او در حوزه مدیریت و رهبری بارها به فارسی ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان می‌شنویم:

افرادی که از زمان به طور صحیح استفاده می‌کنند، کارهایی را انجام می‌دهند که دیگران را توانمند می‌کند. این کار باعث چند برابر شدن کارآمدی آن‌ها می‌شود. یک ضرب‌المثل چینی هست که می‌گوید «پشت هر مرد موفق همیشه چندین مرد موفق وجود دارد»

این همان چیزی است که ما به عنوان قانون دایره نزدیکان می‌شناسیم. میزان موفقیت کسانی که به رهبر گروه نزدیک هستند مشخص‌کننده سطح موفقیت آن رهبر است. مسلماً کلید این کار یعنی قوی‌تر کردن دیگران کمک به کارآمدی بیشتر آن‌ها برای انتخاب افراد مناسب است.

یک بار در یکی از کنفرانس‌ها یک نفر از من پرسید «شما چطور رهبران را آموزش می‌دهید؟» من پاسخ دادم «ابتدا باید کسانی را پیدا کرد که قدرت رهبری را در خود نهفته دارند.» خب حالا چطور رهبران بالقوه را باید پیدا کرد؟ نکته همین جاست. برای اینکه بتوانیم طرف مقابل خودمان را ارتقا بدهیم اول باید افراد مناسب را پیدا کنیم چون هر کسی توانایی ارتقاء و لیاقت پیشرفت را ندارد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۵ دقیقه
قسمت اول
۵ دقیقه
قسمت دوم
۵ دقیقه
قسمت سوم
۵ دقیقه
قسمت چهارم
۵ دقیقه
قسمت پنجم
۳ دقیقه
قسمت ششم
۴ دقیقه
قسمت هفتم
۳ دقیقه
قسمت هشتم
۵ دقیقه
قسمت نهم
۴ دقیقه
قسمت دهم
۵ دقیقه
قسمت یازدهم
۴ دقیقه
قسمت دوازدهم
۳ دقیقه
قسمت سیزدهم
۴ دقیقه
قسمت چهاردهم
۳ دقیقه
قسمت پانزدهم
۲ دقیقه
قسمت شانزدهم
۳ دقیقه
قسمت هفدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان
نویسنده
مترجممحسن واعظی
گویندهعلی بهرامی
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
۳۸۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان

ترلان *
۱۴۰۰/۲/۳۱
چیزی که خیلی راجع به این کتاب دوست داشتم طرز خواندن گوینده کتاب بود. انگار نویسنده داره با آدم صحبت میکنه، حتی جاهایی که طنز داشت رو هم با خنده ادا کردند و تنفس‌های بین صحبت‌ها واقعا جالب بود... چیز جدیدی که این کتاب برای من داشت موضوعاتی بود که نویسنده راجع به انتخاب افراد درست و موضوعات رهبری بیان کردند که خیلی بدرد بخور بود واقعا. ممنون
امیرحسین عدالتیان حقیقی
۱۴۰۱/۲/۲۸
مدیریت زمان، در این دنیایی که هر ثانیه‌ای که میگذرد قابل بازگشت نیست، بسیار حیاتی و مهم است. صدای راوی جناب بهرامی برای من مطالب این کتاب را جذاب تر و تمرکزم نسبت به آن را بیشتر کرد و به نظرم یکی از کتاب‌هایی است که هر کجا که باشی و در هر شرایطی برایتان میتواند مفید باشد
Soheyl Asemani
۱۴۰۰/۱/۱۵
گویش عالی و جالبی داشت. مطالب هم مطالب آموزنده و تأمل برانگیزی بود. هم واسه زندگی فردی قابل استفاده هستش و هم واسه زندگی شغلی و سازمانی.
ممنون از کتابراه.
از کتابراه عزیز میخوام علاوه بر کتاب صوتی، اصل کتابش رو هم بذاره توی اپلیکیشن.
Mohammadreza Hosseini
۱۴۰۰/۵/۱۶
با سلام اگه شما هم مثل من فکر می‌کنید که این کتاب چگونگی برنامه ریزی را آموزش میده اشتباه میکنید. و آموزش میده که چگونه زندگی کنیم تا از وقتمون بهتر استفاده کنیم.
Mikaeel Salahi
۱۴۰۱/۹/۲۱
کتاب بدی نیست یه ایده‌ی خاص و جالب و کارآمد برای استفاده از زمانه و نویسنده پیشنهادهای خوبی ارائه میکنه.. ماکسول نویسنده‌ی بزرگیه و کتابهاش همیشه ارزش خوندن رو داره...
مهسا سلیمانی
۱۴۰۰/۳/۱۸
کتاب خوبی بود ولی من فکر میکردم خیلی نکات مفید درمورد نحوه برنامه ریزی و این چیزا داره که متاسفانه خیلی مفید نبود در این زمینه. با این حال متن ساده و خوبی داشت.
منیژه روستایی
۱۴۰۰/۱۲/۵
این کتاب، یک سخنرانی مکتوبه و گوینده خیلی خوب تونسته تصویرسازی کنه. دقیقا انگار خود ماکسول داره متن سخنرانیش را می‌خونه.
Masuod Jafari
۱۴۰۰/۲/۲۴
آثار مکسول بسیار کاربردی و موثره، به شرط ترجمه خوب که در کتابراه با صدای خوب ترکیبی شنیدنی بوجود آورده،
متشکرم.
Mehran Khodadad
۱۴۰۰/۴/۱۹
من راضی بودم، حرف‌های درستی و کاربردی میرند که توصیه میکنم یکبار گوش کنید.
رقیه صمدی
۱۴۰۰/۳/۱۷
به همه توصیه می‌کنم یک بار این کتاب را مطالعه کند بسیار خوبه
پارسا علی زاده
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
گویش و محتوای جالبی داشت
Sahar
۱۴۰۱/۶/۲۳
کتاب فوق العاده‌ای است
سمیه ربیعی راد
۱۴۰۰/۱۲/۲۹
جالب بود حتما گوش کنید
داود محمدی
۱۴۰۰/۱/۱۲
خیلی برام کمک کرد.
F Z
۱۴۰۰/۳/۲۹
🌹❤️🌹❤️🌹❤️عالیه
مشاهده همه نظرات ۱۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان

برای دریافت کتاب صوتی استفاده یا سوء استفاده از زمان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.