معرفی و دانلود کتاب صوتی ژوزفین تسلیم نشو

عکس جلد کتاب صوتی ژوزفین تسلیم نشو
قیمت:
3500 تومان - 0.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ژوزفین تسلیم نشو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ژوزفین تسلیم نشو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ژوزفین تسلیم نشو

کتاب صوتی ژوزفین تسلیم نشو اثر هانس ویلهلم داستان بچه پنگوئنی به نام ژوزفینه است که در قطب جنوب زندگی می‌کند و با صدای مجتبی مسافری نژاد روایت می‌شود.

ژوزفین بیشتر وقت خود را با دیگر حیوانات می‌گذراند. پدر و مادر ژوزفین تصمیم می‌گیرند که او را به مدرسه بفرستند. او به مدرسه می‌رود، ژوزفین پنگوئن کوچولو، بدلیل عدم موفقیتش در مدرسه دلسرد شده است، ولی کم‌کم متوجه می‌شود که باید به تلاشش ادامه بدهد بجای اینکه تسلیم شود.‌

هانس ویلهلم (Hans Wilhelm) نویسنده و تصویرگر کتاب‌های کودکان در شهر برمن آلمان بدنیا آمد. از آنجا که به هنر بسیار علاقمند بود برای سرگرمی به داستان‌نویسی و تصویرگری روی آورد، بعد از سفرهای زیادی که به کشورهای مختلف داشت، بالاخره در آمریکا مقیم شد و نویسندگی و تصویرگری کتاب کودک را به عنوان یک شغل جدی دنبال کرد.

هانس ویلهلم به دلیل نوشتن داستان‌های مصور برای کودکان به شهرت رسیده است. او سعی می‌کند مفاهیم اخلاقی را در داستان‌هایش به تصویر بکشد. امروز او با بیش از دویست عنوان کتاب در این زمینه یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین نویسندگان دنیا است. کتاب‌های او به اکثر زبان‌های دنیا ترجمه شده‌اند.

در قسمتی از کتاب صوتی ژوزفین تسلیم نشو می‌شنویم:

ژوزفین بیشتر وقت خودش رو با حیوونای دیگه می‌گذروند. چون حیوونای دیگه بازی‌های هیجان‌انگیزتری بلد بودند. یکی از اون بازی‌ها اسکی روی یخ بود که ژوزفین با خرگوش‌های برفی انجام می‌داد، یه روز که ژوزفین به همراه دوستاش در حال اسکی کردن روی آب بودن همه ی پنگوئن‌ها اومده بودن تا اونا رو تماشا کنند پدر و مادر ژوزفین هم مشغول تماشای او بودند، اونا خیلی ناراحت بودند و با خودشون می‌گفتند کاشکی…

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
ژوزفین تسلیم نشو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ژوزفین تسلیم نشو
نویسنده
گویندهمجتبی مسافری نژاد
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
3500 ت - 0.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ژوزفین تسلیم نشو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ژوزفین تسلیم نشو

برای دریافت کتاب صوتی ژوزفین تسلیم نشو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.