معرفی و دانلود کتاب صوتی سرگذشت واقعی زن غول پیکر

عکس جلد کتاب صوتی سرگذشت واقعی زن غول پیکر
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سرگذشت واقعی زن غول پیکر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سرگذشت واقعی زن غول پیکر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سرگذشت واقعی زن غول پیکر

آنه رناد در کتاب صوتی سرگذشت واقعی زن غول پیکر، داستان زندگی خود را به تصویر می‌کشد و از روزهایی می‌گوید که به دلیل قد بلندش مورد تمسخر دیگران قرار می‌گرفت.

موضوع کتاب صوتی سرگذشت واقعی زن غول پیکر چیست؟

دختری به نام آنه در سال 1846 در شهر کوچک نوا اسکوشیا به دنیا آمد. او به طرز عجیبی قد بلندی داشت و این مسئله مشکلات بسیاری را برایش ایجاد کرده بود. با این حال او اجازه نداد این مشکلات مانع موفقیتش شوند.

آنه از زمان تولدش شروع به تعریف داستانش می‌کند. زمانی که وی متولد شد نه فقط مردم شهر خودش بلکه مردم شهرهای دیگر نیز راجع به او حرف می‌زدند. در محفل‌های چای‌خوری، مهمانی‌های کوچک و بزرگ و ملاقات‌های کوتاه، همه جا صحبت از او بود، چرا که با وجود سن کم، جثۀ بزرگی داشت.

او زمانی که 4 سال داشت، قدش از یک بشکه هم بلندتر بود، در 6 سالگی از مادرش و در 10 سالگی از پدرش نیز بلندتر شده بود. او هیچ‌گاه احساس نکرد که در جامعه از جایگاه مناسبی برخوردار است، انگار برای او و قد بلندش جایی در آن شهر کوچک نبود. به همین خاطر وقتی 17 ساله شد به نیویورک رفت تا عضو گالری پی.تی بارنام و عجایب شود و این‌گونه زندگی‌اش برای همیشه تغییر کرد.

بعد از این رخدادها آنه با وجود جثۀ بزرگش زندگی بسیار خوبی را تجربه کرد، زندگی‌ای سرشار از ثروت، خوشبختی، عشق واقعی و دوستانی مهربان.

کتاب صوتی سرگذشت واقعی زن غول پیکر برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان واقعی برای کودکان 5 تا 8 ساله بسیار آموزنده و مفید است و به آنان یاد می‌دهد که خود را با هر ظاهر و اندامی که دارند دوست داشته باشند.

در بخشی از کتاب صوتی سرگذشت واقعی زن غول پیکر می‌شنویم:

وقتی سرحال بودم و روز خوبی داشتم، لازم نبود دائم خودم رو جمع کنم که بتونم همه جا، جا بگیرم. فضای آزاد، جای مورد علاقه‌م برای وقت گذروندن بود.

اما وقتی بی‌حوصله بودم، تلاش می‌کردم هر طور شده، دست و پاهام رو جمع کنم تا بلکه بدنم کوچیک‌تر بشه. اما نمی‌شد و هر چقدر هم که توی خودم جمع می‌شدم، باز هم فضاهای مختلف برام کوچیک بود و هیچ وقت راحت توی تخت خواب یا پشتِ میز جا نمی‌شدم.

اما قد کشیدنِ من هنوز هم متوقف نشده بود...

قد بلند بودن، خوبی‌های خاصی هم داشت. پدر و مادرم هیچ وقت توی شلوغی گُمم نمی‌کردن، دستم به کابینت‌های بالایی می‌رسید و توی هر کنسرت و مراسمی، دید بسیار خوبی داشتم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
سرگذشت واقعی زن غول‌پیکر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سرگذشت واقعی زن غول پیکر
نویسنده
مترجمسارا مسعودی ثابت
گویندهمهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب‌های زندگی نامه
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سرگذشت واقعی زن غول پیکر

برای دریافت کتاب صوتی سرگذشت واقعی زن غول پیکر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.