معرفی و دانلود کتاب صوتی ومبرلی نگران

عکس جلد کتاب صوتی ومبرلی نگران
قیمت:
۵۴۰۰۰ تومان - 9.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ومبرلی نگران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ومبرلی نگران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ومبرلی نگران

کتاب صوتی ومبرلی نگران نوشته کوین هنکس، سومین جلد از مجموعه محله‌ی موش‌هاست که برای کودکان با گروه سنی «الف» و «ب» تهیه شده است و با صدای زیبا و دل‌نشین لیلی رشیدی و مریم نوری درخشان روایت می‌شود.

داستان کتاب صوتی ومبرلی نگران (Wemberly worried) درباره‌ی موشی‌ است که همیشه نگران است و نگرانی‌هایش پایانی ندارند. او نگران است که نکند توی حمام آب برود و کوچک شود، نکند آبمیوه‌اش را بریزد، نکند توی شوفاژ آن مار باشد و… هر چقدر هم مامان و بابایش به او می‌گویند که نگران نباشد، فایده‌ای ندارد و او گوش نمی‌دهد و به نگرانی‌های خود ادامه می‌دهد. اکنون نگرانی تازه‌ای به نگرانی‌های قبلی‌ او اضافه شده است: کودکستان. نگران است که نکند بچه‌ها به اسم او بخندند و او را مسخره کنند، نکند معلم بداخلاق باشد، نکند... اما اولین روز کودکستان آن‌طور که ومبرلی فکر می‌کرد، نبود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
ومبرلی نگران

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ومبرلی نگران
نویسنده
مترجممحبوبه نجف خانی
گویندهلیلی رشیدی، مریم نوری درخشان
ناشر چاپیانتشارات آفرینگان
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۴۰۰۰ ت - 9.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ومبرلی نگران

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ومبرلی نگران

برای دریافت کتاب صوتی ومبرلی نگران و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.